mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2015, 17:41 
Cytuj  
To lipa... w pracy muszę przełączać się miedzy folderami by odczytać nowe wiadomości lol


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2015, 19:01 
Cytuj  
Tzn? Masz ustawiony filtr, co ci wrzuca wiadomości wg klucza do zadanego folderu? To go usuń...

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2015, 19:31 
Cytuj  
Nie, po prostu UI tego programu jest takie, że jak nie przełącze się do innego folderu, to nowa wiadomość nie pojawi sie w inbox, wtf :D


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2015, 19:49 
Cytuj  
Hę? On działa z Exchange? Jeśli tak, to to jest wina serwera, Outlook robi tu tylko za terminal do wyświetlania.

X.

PS. Ewentualnie może być tak, że rozjechał ci się plik .ost (offline baza maili). Wywal go, to ci się zrobi na nowo i poprawnie zsynchronizuje.

PS2. Jeśli to IMAP, to też wywal i zsynchronizuj od nowa.

PS3. Działam na zestawie Exchange+Outlook od wersji 2000 jako admin, słuchaj mnie ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2015, 20:46 
Cytuj  
O! To wina naszego admina! hehe ;)
Bez Exchange to spróbuje porad z PS'ów.
Dzięki za sugestie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 20:04 
Cytuj  
Panowie ,u jakiego operatora teraz warto brac abonament?
lada chwila konczy mi sie umowa
co bym chcial:
-abonament 60-70 zl
-nilimitowane sms i rozmowy na kom
-i jakis fajny ,nie zbyt wielki telefon z dobrym prockiem i przynajmniej 6gb pamieci
-android najelipej

jaki telefon i w ktorej sieci?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 21:02 
Cytuj  
telepolis.pl, tam na forum znajdziesz kolesi, którzy siedzą w tym 24/7

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 08:23 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
-i jakis fajny ,nie zbyt wielki telefon z dobrym prockiem i przynajmniej 6gb pamieci

Nie bierz telefonu od operatora, nie opłaca się. Taniej ci wyjdzie, jeśli weźmiesz na raty z dowolnego sklepu.

X.

PS. Nju Mobile z ofertą "jeden na wszystko". 39 zet miesięcznie, wszystko nolimit, 5GB internetu z powiększeniem do 10 po pół roku, miesięczny termin wypowiedzenia.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 08:24 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Nie bierz telefonu od operatora, nie opłaca się. Taniej ci wyjdzie, jeśli weźmiesz na raty z dowolnego sklepu.



+1

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 08:40 
Cytuj  
Mam od dawna http://www.asus.com/pl/Networking/RTN12 ... _Download/
Kilka miesięcy temu UPC dało mi swój routero-modem wifi bez anten.

Podpiąłem ASUSA do UPC i tak używam WIFI, Asus ma lepszy zasięg i ogólnie działa.

Problem:

Jak ściągam grę np Steam to jest problem z połączeniem chromem z www, gra się ściąga, ale nic innego nie można robić. Nie jest to problem karty bo telefon w takiej sytuacji ma problem z netem na wifi asusa i nie ma żadnego na wifi UPC w tym samym momencie.

Jak przepnę komputer na wifi upc problemu nie ma żadnego i jeszcze szybciej ściąga o 1/3 Steamem. Nic się kompletnie nie zatyka. Szyfrowanie jest identyczne i prędkość połączenia identyczna (130) we właściwościach połączenia WIFI w komputerze dla UPC i dla Asus.

Zasięg UPC do kompa jest okej ale słabszy niż Asus

Pytanie:
Czy może być przyczyną, że router UPC jest kiepski i źle działa ze zbidgowanym na 30 cm kablu Asusem? Jeżeli to niemożliwe to proszę doradźcie dobry router żeby wymienić asusa.

Jedyny mój problem to że router wifi upc nie ma praktycznie żadnej konfiguracji a ja używam firewalla. Chetnie wydam ze 200 zł żeby mieć własny router a nie UPC (postuję bo nie chcę akcji że kupię router i po zbridgowaniu będzie tak samo bo to wina RJ45 w UPC sprzęcie)

Kabel nie wchodzi w grę.

Edit
karta w PC jest taka
http://m.morele.net/product/details/292103/0#

niestety okazało się że jak jest obciążony router WIFI upc to Asus nie może strony otworzyć czyli chyba już w UPC jest problem na rj45, a jego nie wymienię.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 09:38 
Cytuj  
No to zmień na jakiegoś asusa tylko dobierz czy ma być modem czy zwyczajnie podpinasz z modemu, router od dostawcy wtedy ustaw na prace jako sam modem by nie wpieprzał się w sieć i już, sprawdź teź czy sam router nie będzie ograniczał szybkości netu jaki masz.
Ja od ośmiu lat mam router za 90zł z wgranym tomato gdzie ustalam wszelkie parametry dla łącza i śmiga z małą siecią z momentami ponad dziesięcioma urządzeniami bez problemu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 09:43 
Cytuj  
Miałem 10 lat modem upc i było okej a teraz dali taki kombajn. Kłóciłem się ale podobno sam modem mogą dać tylko do firmy. Wywalczyłem tylko że mi dodatkową sieć wifi free wyłączyli w tym modemie zdalnie bo w konfiguracji się nie da.

Przyznam że nie rozumiem co napisałeś w pierwszym zdaniu. :-? Mam kabel wsadzony w urządzenie które jest od upc, nie ma anten i jest modemem z routerem wifi. nie mogę kabla upc wsadzić w swoje urządzenie.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 09:54 
Cytuj  
masz do wyboru dwie opcje jeśli dostawca na to pozwala, jesli musi być ich modem/router to nie masz wyjścia i pozostaje ci opcja druga


1. kabel od dostawcy - modem - kabel - router - kabel/wifi - komputer

lub

2. kabel od dostawcy - router z modemem - kabel/wifi - komputer


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 10:05 
Cytuj  
ale mi poradziłeś przecież rozmawiam o opcji trzeciej

3. modem/router/wifi od upc -> kablel -> własny router wifi -> PC

pierwsza nie istnieje od 10 lat


_________________
psn

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 11:03 
Cytuj  
Desh, dzwoń i zgłaszaj problem. Przyjdzie technik i wymieni na inny bieda modemorouter, ale będzie działać.
Mieszkam na Kabatach i tych modemów po zamianie Aster na UPC to wymieniłem już 4.
Ostatnio net mi znikał i pomagał dopiero twardy reset. Do tego jak coś robiłem na jednym kompie to na drugim net mulił.
Przyszedł technik, wymienił i hula juz 3 miesiąc bez resetu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 11:13 
Cytuj  
Alick napisał(a):
Desh, dzwoń i zgłaszaj problem. Przyjdzie technik i wymieni na inny bieda modemorouter, ale będzie działać.
Mieszkam na Kabatach i tych modemów po zamianie Aster na UPC to wymieniłem już 4.
Ostatnio net mi znikał i pomagał dopiero twardy reset. Do tego jak coś robiłem na jednym kompie to na drugim net mulił.
Przyszedł technik, wymienił i hula juz 3 miesiąc bez resetu.


Ale nie uda się, ja nie mam żadnego problemu z niczym jak jestem na routerze UPC przez WIFI.

Mój problem występuje jedynie jak jestem na routerze wifi Asus podłączonym kablem do routero modemu UPC - żaden technik nie będzie mi pomagał w takiej sytuacji.

jest okej olewam Asusa i zapierdala po UPC , zepsuje się to będę ich męczył.


_________________
psn

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 11:49 
Cytuj  
Też bawiłem w bridge i inne tomato, ale nie miało to żadnego wpływu na pobieranie i latency... O właśnie, muszą opchnac router TP linka, który mi zalega :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 08:20 
Cytuj  
Czy UBISOFT może odmówić zwrotu gry z preorderu (nie dawała żadnych kluczy - jest rezerwacją)

Zgłosiłem Anulowanie / Zwrot Bez powodu (jest taka opcja to ją wybrałem, napisałem ze się rozmyśliłem) i czekam już 5 dni. Wysłałem drugi ticket z pytaniem dlaczego tamten zajmuje tyle czasu.

Mogę czekać tylko denerwuje się że się wyłgają. (premiera dopiero w grudniu)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 11:09 
Cytuj  
przeprosili że długo i anulowali, jest okej.


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 12:13 
Cytuj  
Jak długo czeka się w Orange na instalacje neostrady jeżeli w mieszkaniu jest już łącze telefoniczne?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.