mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 13:30 
Cytuj  
ale łącze masz orange czy innej firmy ?
Jesli to orange to masz wizyte techników zazwyczaj do 48h i podłączenie w trakcie tej wizyty.
Polecam zakup pakietu stacjonarny+tv+net80mb, wtedy podłączają kabel i leci po skrętce całość, a technik jest obowiązkowo wtedy i przy tobie testują łącze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 14 paź 2015, 13:31 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 13:31 
Cytuj  
Mieszkaniu był kiedyś internet stacjonarny neti, tyle wiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 13:32 
Cytuj  
Jakieś tricki fajne żeby zmusić Orange do pociągnięcia światłowodu w centrum miasta dla 600Mbps? ;>


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 13:32 
Cytuj  
Ukradnij stare kable ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 13:37 
Cytuj  
Jeśli nie ma umowy na tym kablu żadnej to załatwiasz bezpośrednio w orange.

Co do zmuszania to nie ma sposobu, ja załatwiałem przebudowę centrali na nowoczesną ale jeszcze było tpsa, światłowód był podciągnięty od kilku lat ale centrala jakiś złom i nic nie działało, wystarczyło napisać konkretne uzasadnienie w stylu małego biznes planu i zaakceptowano :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 13:42 
Cytuj  
Rozmawiałem z konsultantem przez telefon i powiedział że do połowy przyszłego roku chcą znacząco rozbudować infrastrukturę światłowodową w dużych miasta.
Prawdopodobnie powiedział to żeby wcisnąć mi 80Mb/s.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 13:52 
Cytuj  
"Żeby zainteresować się waszą ofertą musiałbym dostać łącze szybsze niż obecnie. Ciekawą ofertą jest 600Mbps. Mogłoby być więcej, ale tutaj liczę na to, że będziecie ofertę poprawiać i dojdziemy w końcu do cywilizowanych 1Gbps. Jako, że posiadam obecnie łącze 250Mbps to swoją ofertę 80Mbps możecie wsadzić tam, gdzie światło nie dociera, ale chętnie podejmę rozmowy jeżeli będziecie mi w stanie zapewnić stabilne łącze 600Mbps z niskimi pingami, bez limitów transferu i z wysoką prędkością uploadu."

Styknie?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 14:00 
Cytuj  
Wiesz że oni mają ciebie od dawna tam gdzie światło nie dociera ?
Nasi operatorzy czy to stacjonarni czy mobilni opierają się na targetach sprzedażowych, oczywiście zyski są ważne ale generalnie walczenie o klienta, a tym bardziej utrzymanie go jest mało istotne.
Na tym rynku nie ma konkurencji, tu jest podział, jedyne co im może zagrozić to pełna integracja unijna i wejście na nasz rynek lokalnych firm jako roamingowcy, wtedy taki np play dostaje w dupę w walce z koncernami i tanimi roaming operatorami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 17:33 
Cytuj  
Zglaszal ktos z was moze towar na gwarancji na morelach?Przy czym ,towarem reklamowanym jest plyta glowna kupiona od kogos innego i jedyne co mam to ksero fktury zakupu.Peosilbym o jakas porade jak to zalatwic?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 18:01 
Cytuj  
Zadzwoń i się wszystkiego dowiesz. Normalnie zgłoś to, na stronie jest odpowiedni odnośnik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 18:58 
Cytuj  
Teoretycznie wymagany zawsze jest oryginał ze względów procedur jakie mają, czyli pracownik sprawdzający papiery odrzuca ksero ponieważ może być photoshopowany, nie wiem czy przejdzie, nic więcej nie będą sprawdzać.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 19:56 
Cytuj  
To lipnie troche ,bo z logicznych wzgledow gosc ,od ktorego kupilem sprzet nie mogl mi dac oryginalu poniewaz bylo tam wiele pozycji a ja kupilem kilka z nich.

to sie dla mnie zle skonczy wtedy bo to jednak plyta za 500 zl....a dla mnie to troche pieniedzy bylo.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 09:01 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
To lipnie troche ,bo z logicznych wzgledow gosc ,od ktorego kupilem sprzet nie mogl mi dac oryginalu poniewaz bylo tam wiele pozycji a ja kupilem kilka z nich.

to sie dla mnie zle skonczy wtedy bo to jednak plyta za 500 zl....a dla mnie to troche pieniedzy bylo.


Zalezy jak płacił, jak robił przelewem to może Ci dać potwierdzenie przelewu i wg prawa to też muszą potraktować jako dowód zakupu


_________________
Turbot

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 09:47 
Cytuj  
Trochę gwarancji już przerobiłem, i w żadnym sklepie nie wymagali oryginału faktury, zresztą było by to bez sensu, bo zakładając, że odsyłasz sprzęt, to w razie jakichkolwiek problemów (czy to ze strony firmy kurierskiej, czy sklepu) został byś teoretycznie bez dowodu zakupu.

Zresztą, na twoim miejscu od razu powoływał bym się na niezgodność towaru z umową (o ile jest to w okresie 2 lat od zakupu), daje ci to dużo większe prawa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 10:14 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Zresztą, na twoim miejscu od razu powoływał bym się na niezgodność towaru z umową (o ile jest to w okresie 2 lat od zakupu), daje ci to dużo większe prawa.

Odróżniasz prawa konsumenta od praw niekonsumenta?
na fakturę czyli na firmę. Firma nie jest konsumentem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 12:16 
Cytuj  
Pytanko. Jest coś lepszego od WinMTRa? Chodzi o jakiś programik, który pingował by daną stronę przez jakiś tam czas i zapisywał te informacje np. do pliku.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 14:40 
Cytuj  
Chcialbym zapytac wlascicieli/operatorow multiscreen setupow jakiego softu (zeby nie alt+tabowac) uzywacie do przenoszenia kursora z ekranu gry wyswietlanej na jednym z nich (full screen, nie windowed full screen) na inny ? Czytalem o Actual Multiple Monitors ale czy sa jakies inne atrakcyjne opcje do wykonania tajkiego zadania ?
Z gory dziekuje za pomoc.


_________________
. .. ...zap zap... .. .

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 17:52 
Cytuj  
Zaczynam zabawę z tworzeniem aplikacji na androida. Ktoś ma/zna stronkę lub forum gdzie są jakieś ciekawe porady dla laików??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 17:55 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
Zaczynam zabawę z tworzeniem aplikacji na androida. Ktoś ma/zna stronkę lub forum gdzie są jakieś ciekawe porady dla laików??

http://developer.android.com/tools/studio/index.html
http://developer.android.com/guide/index.html


_________________
psn

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 18:16 
Cytuj  
dzięki :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.