mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 21:51 
Cytuj  
To mi pokaż bo na ich stronie jest info, że do s3 szybek nie produkują, tak samo genks.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 22:35 
Cytuj  
faktycznie nie ma. Są tylko casy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 08:30 
Cytuj  
Kupiłem zwykłą za 25zł, zobaczymy jak sie będzie sprawować. Bateria też zamówiona.

BTW nienawidzę google za to jak się wpierdalają do mojego telefonu. Jak tylko zabroniłem kilku aplikacjom googlowym wybudzania telefonu albo nie usypiania to nagle żywotność baterii znacznie się zwiększyła, nie mówiąc o tym że nic nie zamula. Po co np google ma mi wybudzać ekran jak przyjdzie sms skoro zanim wyjme telefon z kieszeni to i tak będzie zablokowany? Albo po co google play ma czytać moje smsy? Są gorsi niż NSA....

Ogólnie ArchiDroid w wersji 3.0.2 wymiata i jestem bardzo zadowolony. Gierki chodzą lepiej, nie mówiąc o różnych aplikacjach. Smutne tylko jest to, że żeby to osiągnąć trzeba wyjebać stockowego rooma. Taki touchwiz zaczyna działać w miarę ok w S5 dopiero a i tak bym go wymienił na nova launcher + PIE.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 09:01 
Cytuj  
Zależy od ustawienia, ja widzę treść sms jak przyjdzie na zablokowanym telefonie (blokada wzorem). Nie muszę go dotykać żeby przeczytać - tak wiem że to może być niebezpieczne, mam tego świadomość.

Co do aplikacji googla w 4.4 miałem wyłączone ze 20 aplikacji. Skoro da się wyłączyć to co za problem.

Nova launcher kosztuje 10 zł mam go od kilku lat na kilku urządzeniach, nie majątek.

Note 3 to stary telefon a wszystko zapierdala na stockowym.

Co do baterii? Nie słyszałeś ze jak bateria siada to trzeba telefon wyrzucić :lol:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 09:24 
Cytuj  
ja nie słyszałem - akurat kupiłem replacementa do iphona 5.

Ale na serio podziwiam was. Że też wam się chce pędzać całe dnie jak nie tygodnie by doprowadzić wasze telefoniki do stanu używalności. Respect - mi musiałby ktoś za to pierdolenie się zapłacić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 09:30 
Cytuj  
ja to lubię.

ios vs android to jak ps vs pc (przecież windows chodzi na setkach konfiguracji tak jak android)

jeden lubi tak inny inaczej, dobrze ze jest wybór i żadna ze stron się nie męczy.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 09:34 
Cytuj  
takie sado-macho. Nie wnikam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 10:04 
Cytuj  
Jeden lata co chwilę na pocztę żeby sprzedać grę a drugi grzebie w androidzie, żeby nie siedzieć na ograniczonym ios - wolność wyboru także faktycznie nie wnikaj.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 10:15 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Skoro da się wyłączyć to co za problem.

Taka ze nie da sie po prostu niektorych appek usunac i te po wylaczeniu dalej na telefonie sa i zajmuja razem troche miejsca. Jasne da sie to zrobic po zrobieniu roota, ale jednak brak mozliwosci usuniecia z defaultu np Cloud Print, Kiosku itp. czy innych appek Google ktore wiekszosc woli zastapic jakimis innymi appkami to jakies nieporozumienie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 10:19 
Cytuj  
Ja rozumiem. Jednak biorąc pod uwagę że przed wyłączeniem usuwają aktualizacje, argument z zajmowaniem miejsca jest słaby.
Ja nie bronię googla, ale wszystko co przeszkadza lub zużywa prąd da się wyłączyć bez root.
Osobiście bardziej drażnią mnie apki samsung niż google.
Uważam, że wprowadzenie wyłączania bez roota warto chwalić, a nie dalej narzekać.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 10:23 
Cytuj  
taa atherius ios mnie strasznie ogranicza - bo mając androida oprócz przeglądarki, poczty i funkcji dzwonienia zacząłbym korzystać z tych megafunkcjonalności które niestety dla posiadacza iOS-a nie są dostępne. Głupiś jak zwykle.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 10:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Osobiście bardziej drażnią mnie apki samsung niż google.
Uważam, że wprowadzenie wyłączania bez roota warto chwalić, a nie dalej narzekać.

A mnie nie bo mam czystego androida na normalnym telefonie. :P
I uwazam ze mozliwosc usuniecia appki jest czyms co powinno byc w kazdym urzadzeniu, jak Ci wystarcza ze da sie je tylko wylaczyc no to spoko, jak dla mnie to niewystarczajace i dlatego rootuje fona.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 10:35 
Cytuj  
Rozumiem, Samsunga nie bronie też. Wolałbym mieć czystego androida, ale Note 3 uznałem za optymalny dla mnie wybór.

Przynajmniej nie mam brandowanego bo to mnie wkurzało - brak możliwości wgrania aktualizacji od razu po premierze


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 10:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
taa atherius ios mnie strasznie ogranicza - bo mając androida oprócz przeglądarki, poczty i funkcji dzwonienia zacząłbym korzystać z tych megafunkcjonalności które niestety dla posiadacza iOS-a nie są dostępne. Głupiś jak zwykle.


Ale może ktoś chce sobie poprawić funkcjonalność i dograć coś co wymaga roota, po co wnikasz. Głupi, prosty robotniku. Wrzuć mnie dalej do ignora, bo widzę że dupa cię piecze i swędzi, żeby ciągle odpisywać. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 10:40 
Cytuj  
Bez roota najbardziej mi brakuje Titanium Backup. No ale jak ktoś nic nie ma w telefonie to na huj mu backup, przyjmuje ten argument na klatę :P


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 10:52 
Cytuj  
atherius - cały czas jesteś. Zaglądam dla kontroli ;)
A więc uważasz, że "inteligencja" mimo tego, że pracuje przy biurku, mając pod bokiem PC, szczególnie potrzebuje tych mega ultra zajebistych funkcjonalności androida. Podaj no chociaż jedną z nich jak potrafisz. 8)

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 11:47 
Cytuj  
Jedyna rzecz od apple, która ogranicza to ich icloud, i brak mozliwości uzycia innego dostawcy.
Poza tym nie rozumiem po co miałbym chcieć rootować telefon i grzebac w nim, rozumiem że są ludzie lubujący się w tym, ale osobiście nie uważam tego za coś potrzebnego.
Poza tym umówmy się, większośc debili co najwyżej popsuje coś, wiec lepiej że nie mogą grzebać ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 11:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
atherius - cały czas jesteś. Zaglądam dla kontroli ;)
A więc uważasz, że "inteligencja" mimo tego, że pracuje przy biurku, mając pod bokiem PC, szczególnie potrzebuje tych mega ultra zajebistych funkcjonalności androida. Podaj no chociaż jedną z nich jak potrafisz. 8)


Dobrze, bez obrażania tym razem :) Przeszkadzała mi dioda powiadomień, bo miała za mało intensywne pulsowanie, trzeba było się dłużej wpatrywać w telefon żeby to zobaczyć i za sprawą takiej drobnej modyfikacji poprawiłem sobie funkcjonalność telefonu, taka mała rzecz a cieszy.

DirectC napisał(a):
Jedyna rzecz od apple, która ogranicza to ich icloud, i brak mozliwości uzycia innego dostawcy.
Poza tym nie rozumiem po co miałbym chcieć rootować telefon i grzebac w nim, rozumiem że są ludzie lubujący się w tym, ale osobiście nie uważam tego za coś potrzebnego.
Poza tym umówmy się, większośc debili co najwyżej popsuje coś, wiec lepiej że nie mogą grzebać ;)


To jest opcja, chyba lepiej mieć taką możliwość niż nie mieć? Wiadomo, że jak ktoś nie ogarnia to nie będzie modyfikował i jak coś mu przeszkadza to musi z tym żyć.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 11:59 
Cytuj  
Nie wiem jak jest w IPhone ale na androidzie mam ładnie ustawiony LED

zielona nieodebrane połączenie
pomarańczowa sms
żółta gmail
cyan mail z pracy
biała powiadomienie kalendarza

z daleka widać co na mnie czeka jak jest wyciszony telefon z wygaszonym ekranem lub nie słyszałem powiadomienia bo coś a widać jakie powiadomienie czeka.
lubię to bo część powiadomień interesuje mnie natychmiast a część nie (tak, mam różne dzwonki na wszystko ale często nie usłyszę)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 23 paź 2015, 12:02 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 12:01 
Cytuj  
nie ma to jak czekac na swiatelko w telefonie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.