mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 10:08 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
No zmień tego s3 mini, bo w wstyd takie coś przy ludziach wyciągać. ;>


musze wlasnie zmienic, bo kupilem 3 miesiace temu nowa baterie i juz pada....syf straszny :/ Szkoda tylko, że tego UMI nie maja w kolorze czarnym....zeby mi do gothek pasowal :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 10:10 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
No zmień tego s3 mini, bo w wstyd takie coś przy ludziach wyciągać. ;>


Większy wstyd chyba jakiegoś chińczyka. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 10:11 
Cytuj  
Wszystkie telefony są Made in China :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 10:18 
Cytuj  
Nie są. Nie wiem jak obecnie, ale Szajsung produkował w Indiach i Wietnamie, HTC niektóre modele na Taiwanie (np. M8 na rynek europejski), LG wytwarzał w Korei.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 13:01 
Cytuj  
Huragan, jak będziesz go miał w łapach to napisz jak wrażenia bo ludzie mocno zachwalają ale różnie to jest.

Tor, przecież obecne topowe fony chińskie są robione na tych samych podzespołach co sony, ajfon, samsung, lg, motorola itd, płyty główne z cpu, gpu, ram, moduły wifi, gps, zasilania itd, do tego obudowa dobrej jakości, jakies goriila glas, dobry akku i można robić hit jak to UMI Touch sprzedane w dniu premiery w ilości, o której mogą obecnie pomarzyć sony, motorole i inni przeganiani z rynku fonów.

Jeszcze kwestia kontroli jakości i zakupu towaru nie wybrakowanego, a jest tego na rynek wpuszczane tonami, dlatego wiele szajsungów nie podróbek to odpad z linii produkcyjnej, na który ludzie łapią wkurwe, a można to zakupić u wielu renomowanych naszych sprzedawców, nie będę tu wymieniał nazw bo mnie jeszcze sądzić będą ale robili akcje wielką w necie i potem mieli ponad 60% zwrotu.

Jeśli ktoś chce fona za 2,5-3k to ma flagowce, których póki co chińczycy nie zrobią, za duże koszty projektowe i nakłady na produkcje, ale jak rusza masowa produkcja układów i są już moduły to masz świetne xiaomi, one plus, do tego grona dociąga obecnie umi, leagoo, cubot, letv, którzy wyszli już z czasów klonów ajfona na androidzie 4.4


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 14:33 
Cytuj  
iphone SE drogi :/
Teraz mam zonka celowac w tego SE czy 6 a moze lekko uzywana 6s?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 14:52 
Cytuj  
Kup coś na androidzie 6.0 lub 5.1 i poznasz jak można zrobic komfortowy i przyjemny telefon, nie nie mam zamiaru udowadniać wyższości google nad apple :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 15:29 
Cytuj  
Pasierb dostał 6s 64gb. Niczym się nie różni od innych tel poza OS. Nawet cena ta sama. Poza tym że sama obsługa srajfona mnie po prostu wkurwia więc nigdy na ten OS się nie przesiądę.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 18:30 
Cytuj  
embe - zostaję przy iphonie. Nie mam chęci na jebanie się z lagdroidem. Szczególnie, że jak napisał oyciec cena ta sama.
Ale przyznam iOS zawodzi, po ostatnim updacie musiałem telefon zresetować! ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 19:09 
Cytuj  
Marku, ale andorid już od dawna chodzi jak ajfon albo i lepiej, trzeba po prostu wiedzieć co kupić. Wiadomo, że sprzęt za 300 zł nie będzie chodził dobrze, no chyba, że windows phone, który niczego nie ma.
Kup żonie ajfona i tyle, to kobiecy telefon i pasuje do torebki a chyba o to głównie chodzi. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 19:51 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
embe - zostaję przy iphonie. Nie mam chęci na jebanie się z lagdroidem. Szczególnie, że jak napisał oyciec cena ta sama.
Ale przyznam iOS zawodzi, po ostatnim updacie musiałem telefon zresetować! ;)

Sam jesteś lagdroid a twój mózg ma piasek zamiast zwoje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 20:40 
Cytuj  
jakie fanboje - rotfl jak Piszpan pisał, ze tylko android to wszystko OK. Jak ja napisałem, ze tylko iphone to zaraz masa postów namawiająca mnie do zmiany "kolorów" :lol:

Jak chodzi tak samo i kosztuje tyle samo (a sorry ale topowe modele kosztują) to niby po co mam się przesiadać z iOS-a na androida? Przecież to bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 20:57 
Cytuj  
Teraz to telefon się wybiera pod kątem wyglądu skoro każdy tak samo działa, ajfon dobrze pasuje do damskiej torebki a nexus/htc/lg do kieszeni drwala. :>


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 21:22 
Cytuj  
W końcu przyszła pora na mojego galaxy s3 i szukam następacy. Myślałem o Huawei P9 bo osiągi zajebiste a cena spoko ale kurwa ta kamera to żal.pl już moja S3 robi lepsze filmy. Reszta nawet spoko w sumie. Myślałem nawet o M9 ale jak porównałem P9 i M9 do S6 (pomijając wersje Edge) to oba wypadły mega słabo- gorszy aparat, gorszy ekran, gorsza bateria, gorsze wifi, wolne ładowanie. O LG nie myślę a Z5 mi się nie podoba. Nie ma nic innego podobnego do S6? S7 nie biere bo za droga i w sumie s6 spokojnie by mi stykało. Ewentualnie S6 Edge+ bo ma większy ekran (5,7).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 21:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jakie fanboje - rotfl jak Piszpan pisał, ze tylko android to wszystko OK. Jak ja napisałem, ze tylko iphone to zaraz masa postów namawiająca mnie do zmiany "kolorów" [emoji38]

Jak chodzi tak samo i kosztuje tyle samo (a sorry ale topowe modele kosztują) to niby po co mam się przesiadać z iOS-a na androida? Przecież to bez sensu...

Nie nie kosztuje tyle samo. Ja mam G4 który zapierdala po roku tak samo jak go kupiłem. Zajebisty telefon i mogę go śmiało polecić a jest tańszy od jabłka grubo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 21:53 
Cytuj  
HTC S9 ciekawie się zapowiada, premiera już jest, tańszy od flagowca.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2016, 00:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jakie fanboje - rotfl jak Piszpan pisał, ze tylko android to wszystko OK. Jak ja napisałem, ze tylko iphone to zaraz masa postów namawiająca mnie do zmiany "kolorów" :lol:

tia:
Piszpan napisał(a):
xperia niby sony to jeszcze no i ajfon ze niby najlepszy. cena jest ok ale kurde no nie chcem ajfona :) bralbym htc 10 w ciemno ale nie ma.

Mark24 napisał(a):
embe - zostaję przy iphonie. Nie mam chęci na jebanie się z lagdroidem.

Jebane fanboye...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2016, 14:17 
Cytuj  
Spoiler:


Zakupiłem tego Umi Touch wersja 1080p 5.5" 3GB Android 6.0 Gorilla Glass 2,5D 4000mAh Dual Sim
Ze zniżką zapłaciłem 570zł, wysyłka z magazynu w EU czyli bez cła/vat, cena standard 660zł przy kursie z dnia dzisiejszego, na alledrogo z wysyłka z polski 730zł.
Wahałem się bo zaoferowano mi tego co ma Mendol czyli one plus x za 830zł ale ten Umi w testach wypada ciut lepiej w użytkowaniu, wkurza mnie tylko że to az 5.5" :(

Jak na budżetowca to wydaje mi się że super deal.

Zaoferowano mi też potwora 6" Leagoo Shark 1 za 650zł standard 750zł ale bez przesady to juz chyba w plecaku trzeba by nosić.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2016, 14:27 
Cytuj  
Gdzie kupiles?


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2016, 15:02 
Cytuj  
Masz na pm info.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.