mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 12:00 
Cytuj  
ta co generację zmieniali i trzeba było wraz kupnem nowego modelu kupować odpowiednią ładowarkę i kabel...
Teraz pewnie co generację będą zmieniać wejście słuchawkowe, jedyne rozwiazanie to beats by sre, żadnych przejściówek nie będzie.
Dlatego chuj, że się wiesza, grzeje i na update softwaru się nie doczekam za życia ale tylko android.

:wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 12:15 
Cytuj  
embe napisał(a):
Spoiler:


Zakupiłem tego Umi Touch wersja 1080p 5.5" 3GB Android 6.0 Gorilla Glass 2,5D 4000mAh Dual Sim
Ze zniżką zapłaciłem 570zł, wysyłka z magazynu w EU czyli bez cła/vat...

Cztery miesiące używam fona, czyli te 570zł zamortyzowało się juz spokojnie, jak za takie pieniądze fonik działa rewelacyjnie, nigdu nic się nie zwiesiło, nie zamuliło, android nadal czysty mimo sporej ilości appek jakie instalowałem i kasowałem, akku trzyma poprawnie cztery dni, z włączonym wifi/dane z używaniem często przeglądarki, poczty i raczej standardowa obsługa bez siedzenia na filmikach i grach.
Obudowa jak nówka ale mam przyzwyczajenie że nosze zawsze w lewej kieszeni i nie ociera się o jakieś klucze, monety itp.
Gorilla potwierdzam jest dobra, fon zaliczył ślizg po podłodze z glazury.
Dual sim działa bardzo dobrze, zasięg jest ok, wifi lepszy niż w lapku, gps poprawnie lokalizowany.

Polecam UMI, obecnie mają już wysyłki najnowszego modelu o nazwie MAX w cenie 129-139$.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 12:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ta co generację zmieniali i trzeba było wraz kupnem nowego modelu kupować odpowiednią ładowarkę i kabel...
Teraz pewnie co generację będą zmieniać wejście słuchawkowe, jedyne rozwiazanie to beats by sre, żadnych przejściówek nie będzie.
Dlatego chuj, że się wiesza, grzeje i na update softwaru się nie doczekam za życia ale tylko android.

:wtf:


iOS jest dzisiaj mniej stabilny niż android na dobrym telefonie. Oczywiście takowego nie posiadasz wiec nie wiesz. Cała branża używa usb, ci wymyślili jakieś niepotrzebne nikomu badziewie lightning, teraz wyjebali jacka bo tak.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 13:06 
Cytuj  
embe napisał(a):
embe napisał(a):
Spoiler:


Zakupiłem tego Umi Touch wersja 1080p 5.5" 3GB Android 6.0 Gorilla Glass 2,5D 4000mAh Dual Sim
Ze zniżką zapłaciłem 570zł, wysyłka z magazynu w EU czyli bez cła/vat...

Cztery miesiące używam fona, czyli te 570zł zamortyzowało się juz spokojnie, jak za takie pieniądze fonik działa rewelacyjnie, nigdu nic się nie zwiesiło, nie zamuliło, android nadal czysty mimo sporej ilości appek jakie instalowałem i kasowałem, akku trzyma poprawnie cztery dni, z włączonym wifi/dane z używaniem często przeglądarki, poczty i raczej standardowa obsługa bez siedzenia na filmikach i grach.
Obudowa jak nówka ale mam przyzwyczajenie że nosze zawsze w lewej kieszeni i nie ociera się o jakieś klucze, monety itp.
Gorilla potwierdzam jest dobra, fon zaliczył ślizg po podłodze z glazury.
Dual sim działa bardzo dobrze, zasięg jest ok, wifi lepszy niż w lapku, gps poprawnie lokalizowany.

Polecam UMI, obecnie mają już wysyłki najnowszego modelu o nazwie MAX w cenie 129-139$.


A jak jest z gwarancją na terenie Polski? Myślę na modelem Umi Touch, tym co Ty masz chyba. W sklepach widzę go tylko za 750zł+.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 13:15 
Cytuj  
Dystrybucja i serwis na terenie polski to ckmediator.
Ja brałem bez gwarancji bo dużo taniej, fakt że ryzyko bo nawet markowy flagowiec potrafi się wyrypać na gwarancji.
Obecnie najlepiej brać w tej cenie UMI MAX, sporo lepszy od Touch, ewentualnie Xiaomi te nowe co teraz wyszły bo tez sa coś w cenie 700zł, a gwarancja w polszy u jakiegoś niby dystrybutora ale jest an rynku już od dawna.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 11:07 
Cytuj  
Dzisiaj amejzing konferencja i przy okazji trafiłem na takie badanie:
Obrazek

Oj kiepsko z tymi antenami w iPhone i zasięgiem.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 13:49 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):

Oj kiepsko z ta antena w iPhone SE i zasięgiem.


poprawilem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 22:33 
Cytuj  
Nowe iphony pokazane.
Ta podwójna kamera w 7+ zajebista sprawa, i ciekaw jestem tego bokeh softowego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2016, 06:18 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Nowe iphony pokazane.
Ta podwójna kamera w 7+ zajebista sprawa, i ciekaw jestem tego bokeh softowego.


Huawei juz dawno maja taka kamere.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2016, 06:24 
Cytuj  
I nie tylko Huawei.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2016, 07:27 
Cytuj  
Teraz Apple goni konkurencję. Nie śledzę ich sprzętu zbytnio, ale wyglada na odświeżona 6s. Z drugiej strony wszyscy producenci dzisiaj oferuja podobne telefony, bardziej kwestia softu.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2016, 08:44 
Cytuj  
W Huawei P8 po 7 miesiacach totalnie wysiadla bateria. Gwarancja na baterie jest 6 miesiecy. Z tym, ze wymiana jest dosyc problematyczna bo bateria jest klejona wewnatrz, a otwierajac obudowe tracisz gwarancje na reszte sprzetu.
Morał: ahahaha! :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2016, 10:22 
Cytuj  
Morał: Pechowy z Ciebie użytkownik.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2016, 14:02 
Cytuj  
Dokładnie o tym samym pomyślałem, z tego co piszesz tutaj, to nie miałeś chyba nigdy telefonu, z którym nie było jakiegoś problemu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2016, 20:57 
Cytuj  
Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2016, 21:02 
Cytuj  
Wygląda jak innowacja. ;) A ja się w sumie zastanawiam nad tym ip7. Mój telefon ma 2.5 roku, wiec trochę mnie już nosi, a HTC mnie wkurwił tym brakiem upgradu do Androida 7. Brak jacka mnie jebie, rzadko podpinam słuchawki. Szkoda, że nie zajmą się baterią tylko jakieś pierdy dodają.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2016, 21:14 
Cytuj  
HTC już długo nie pociągnie, to ich ostatnie drgawki na rynku fonów, a szkoda, też zrezygnowałem z tej firmy bo zlewali update.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2016, 21:29 
Cytuj  
Ta, HTC zaczął obciągać. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2016, 21:33 
Cytuj  
Ja nie rozumiem co kierownictwo tej firmy odpierdalało przez lata. Robią na prawdę świetne telefony, które musza spierdolić w jakiś sposób dla głównej grupy użytkowników. Ja może jestem nietypowym użytkownikiem, bo mało mnie obchodzi jakość aparatu, ale dla większości jest to ważne. Upierali się przy tych słabych kamerach z ultrapixelami i niska rozdzielczością, aż po 3 latach zrozumieli w końcu, że to ślepa uliczka. HTC Sense jest z jednej strony najlepszą nakładką (prawie goły Android), a z drugiej wypinają się teraz na klientów co kupili flagowca raptem dwa lata temu. Gdyby utrzymywali M8 to pewnie kolejny rok bym nawet nie spoglądał na rynek. Z ceną M10 popłynęli do rejonów Apple i Szajsunga, mając minimalny udział w rynku...i to w czasach gdzie chinole oferują prawie to samo za 50% ceny. Nie rozumiem nic z tych posunięć.

Jakbym miał kupować Andka teraz to chyba chinole są najlepsza opcją. Design Szajsunga czy LG, ich nakładki są dla mnie nie do przetrawienia. Nowe Nexusy wyglądają jakby je projektował jakiś nowoczesny artysta z wodogłowiem... Z drugiej strony coraz mniej grzebię w telefonie, a zależy mi na aktualizacjach.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2016, 22:26 
Cytuj  
Ja mam nadzieję że nexus od HTC będzie trzymać poziom.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.