mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 15:20 
Cytuj  
Ostatnio dowiedziałem się że zajebiste ładowarki mogą być gorsze od takiej Sanyo Eneloop.

Wszystko fajnie ale zdalnie sterowany samochód syna zjechał aku eneloopa do zera. Wsadzam w drogą a ona że nie widzi aku.
Manual, aku za bardzo rozladowane nie może być ladowane użyj zwykłej ładowarki :D

Dobrze że mam ze 3 różne. Droga ma tylko ten plus że sama odlacza ładowanie jak jest full.

W domu spoko ale na wakacje nigdy tej drogiej nie wezmę :)


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 19:33 
Cytuj  
Zależy mi na tym żeby miała cztery niezależne kanały ładujące.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 19:41 
Cytuj  
te ever mam dwie tanią i drogą, kupiłem tu bo to w miarę solidna firma nie sprzedają jakiegoś mega gówna

http://www.hurt.com.pl/index.php?what=e ... &o=shpsrch

o taką mam (nie używam) http://www.hurt.com.pl/ladowarka-profes ... 14831.html

tę też mam a ta też ma 4 ale wszystko naładuje http://everactive.pl/ladowarka-everactive-nc-450
jest fajna bo ma kabel od razu do kontaktu bez zasilacza - kosztuje ze 30 zł

obie maja 4 kanały ładowania, mam je po rok i działają. ta droższa jest przekombinowana imho i jej nie używam wcale.

edit

45 zł
http://www.ceneo.pl/39361466

Cytuj:
możliwość ładowania różnych pojemności
reanimacja mocno zużytych
sprawdzanie akumulatorków
wyraźny wyświetlacz


Ta tańsza ma podświetlany wyświetlacz a droga nie..


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2016, 20:52 
Cytuj  
Jak w praktycznie wygląda przyjmowanie kasy za produkt z allego przez PayPal?
Wybierze odbiór osobisty i zapłaci mi Paypalem.

Koleś chce mi zapłacić 200 zł. Rozumiem że jak zapłaci mi w walucie to zanim to będę miał na koncie w mBanku zapłacę za przewalutowanie i prowizję za wypłatę albo za przyjęcie płatności i jeszcze może wycofać tą transakcję zanim wypłacę kasę?

Mam PayPal od lat ale to pierwszy raz mam przyjąć pieniądze.

Jutro mam mu powiedzieć czy się zgadzam i za ile.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2016, 20:54 
Cytuj  
Spora możliwość że to scamer, jak nie to tak zgadza się po przewalutowaniu kwota zmniejszy się i to sporo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2016, 21:00 
Cytuj  
embe napisał(a):
Spora możliwość że to scamer, jak nie to tak zgadza się po przewalutowaniu kwota zmniejszy się i to sporo.


no tak mi to wygląda, dzięki. odmówię mu.


_________________
psn

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2016, 01:35 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Koleś chce mi zapłacić 200 zł. Rozumiem że jak zapłaci mi w walucie to zanim to będę miał na koncie w mBanku zapłacę za przewalutowanie i prowizję za wypłatę albo za przyjęcie płatności i jeszcze może wycofać tą transakcję zanim wypłacę kasę?

Może wycofać kasę nawet jak wypłacisz, paypal zrobi ci debet, albo potrąci z karty jeżeli masz przypisaną do konta ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2016, 06:22 
Cytuj  
To jest właśnie jakaś masakra. Kto i jak tego używa?
Ja płaciłem za Dropbox i League of Legends.

PayPal chyba się nie nadaje do szybkich transakcji z obcymi ludźmi.

PS. Co prawda koleś pisze że wpłacił sobie pieniądze czy coś i kupi przelewem albo PayU za 3 dni. Może nie oszust.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2016, 06:57 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Koleś chce mi zapłacić 200 zł. Rozumiem że jak zapłaci mi w walucie to zanim to będę miał na koncie w mBanku zapłacę za przewalutowanie i prowizję za wypłatę albo za przyjęcie płatności i jeszcze może wycofać tą transakcję zanim wypłacę kasę?

Może wycofać kasę nawet jak wypłacisz, paypal zrobi ci debet, albo potrąci z karty jeżeli masz przypisaną do konta ;)


Paypal tak robi standardowo, ale mozna sie starac o odzyskanie tej kasy. Wystarczy udowodnic, ze ma sie racje (print screeny rozmow wystarcza). Ja tak odzyskalem 1000 dolarow od pewnej Amerykanki, wprawdzie troche to trwalo, ale sie udalo.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2016, 07:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
To jest właśnie jakaś masakra. Kto i jak tego używa?
Ja płaciłem za Dropbox i League of Legends.

PayPal chyba się nie nadaje do szybkich transakcji z obcymi ludźmi.

PS. Co prawda koleś pisze że wpłacił sobie pieniądze czy coś i kupi przelewem albo PayU za 3 dni. Może nie oszust.


tal sie wlasnie, zastanawiam co sie bedzie dzialo na allegro po ewentualnym kupnie go przez ebay i zastapieniu PayU paypalem ;)

Paypal ma bardzo korzystne zasady dla kupujacego. Duzo mniej korzystne dla sprzedajacego. By uniknac refundow jako sprzedajacy musisz miec dowod ze kupujacy otrzymal przedmiot za ktory placil paypalem.
Sam dowod wysylki z adresem kupujacego czesto
nie wystarcza, najlepiej przesylki potwierdzane przy odbiorze.

Desh - w Twoim przypadku przy odbiorze osobistym niech po prostu zaplaci poprzez paypal gift:
- nie bedzie ubezpieczony, nie bedzie mial mozliwosci refunda
- nie zaplacicie prowizji

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2016, 07:19 
Cytuj  
Dobre jest tylko że w mBank mam zawsze nisko ustawiony limit transakcji przez internet.

Aktualnie 40 zł (27 zł miesięcznie za PS Plus).

Z tego co widziałem np w milenium jest absolutnie niemożliwe (predefiniowane zestawy np zero na internet i 50 zł na bankomat co jest bez sensu - limit do wysokości salda na kartę w internecie to strach)

Wiem że są takie przedplacane ale kosztują 20 zł rocznie i są niewygodne. Pomijam że takiej nie da się przypisać pewnie do PayPal.

@Marek

Ale czy gdyby dał mi gifta w USD to nie zaplacilbym za przewalutowanie przy wypłacie do mbank? Kasa na PayPal nie jest mi potrzebna.
On to wplaca za darmo, przyjmowanie (nie wiem czy wyplata na konto też) i przewalutowanie podobno kosztuje.
PayPal przyjmuje złotówki?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2016, 08:39 
Cytuj  
Daj spokój z paypal, najlepsze płatności jak nie ma payu lub przelewy24 to karta gdzie masz ochronę i gwarancje, przewalutowań nie unikniesz bo to zyski banków.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2016, 09:48 
Cytuj  
za przewalutowanie i tak przeciez zaplacisz. Co to za roznica czy oplate pobierze bank czy paypal.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 paź 2016, 12:26 
Cytuj  
Może ktoś polecić jakieś szkło hartowane na telefon, które nie zostawia smug, odcisków palców. Mam na próbę takie za 10zł ale to koszmar :) sporo smug etc.

Są jakieś szkła ze specjalną powłoką ale nie wiem jakiej formy wybrać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2016, 15:44 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
Może ktoś polecić jakieś szkło hartowane na telefon, które nie zostawia smug, odcisków palców. Mam na próbę takie za 10zł ale to koszmar :) sporo smug etc.



Jakiej firmy?

Ja duzo Qolteca sprzedaje i nie slyszalem jeszcze narzekan.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2016, 19:31 
Cytuj  
Znasz jakis sklep, gdzie mozna takie szkielko kupic? :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 paź 2016, 19:43 
Cytuj  
Chyba się skuszę na https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Moto ... lass/33431

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2016, 20:52 
Cytuj  
Co do ładowarek, tak z ciekawości zaniosłem do znajomego dwa komplety już padniętych akku, które ledwo co trzymały, wpakował na program odświeżenia w ładowarce i okazuje się że po tym mają jeszcze całkiem dobrą pojemność, zamówiłem taka samą everActive NC-1000 plus, taką jak Desh wklejał, one normalnie w sklepach z elektroniką są po 95zł, a w hurtowni 115zł :lol:

Dzięki za podjęcie tematu :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2016, 21:20 
Cytuj  
no a na allegro 145 zł wklejane było :D


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2016, 21:52 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Znasz jakis sklep, gdzie mozna takie szkielko kupic? :F


haha znam zaraz wkleje linki!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.