mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2016, 22:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Jaki? Nie chce mi się.

Dodatkowo jestem przekonany że przeniesienie domeny to kupa roboty.


Przeniesienie domeny to 2 minuty roboty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2016, 00:10 
Cytuj  
możliwe, wolę serwer za 30 zł zawsze niż za 12 i go przenosić co rok :D


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2016, 09:49 
Cytuj  
embe ale przeniosę się do polecanej przez Ciebie firmy hostingowej. Bardzo pro się gada. Firmę namowie do zmiany. Przeniesienie danych (www z danymi i maile imap dowolna ilość za 50 zł)

serwer 200 zł u nich
w home patrze sie na fakture netto 700 zł płacimy.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2016, 09:56 
Cytuj  
Oj żebyś ty wiedział jakie ja burdele tam przenosiłem i gościu wszystko ogarniał, dla nich to zarobek jak domene przeniesiesz to cena niższa niż wszędzie, poczta i hosting na ich serwerach też do dogadania, no i ważne że mała firma, wiec gadasz z kimś to ogarniającym, a nie z iwoną w bok :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2016, 10:03 
Cytuj  
ta, poczułem to. pogadałem z gościem 15 minut i gadał z sensem a ja to trudny jestem. fajna firma.


_________________
psn

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2016, 00:30 
Cytuj  
Co prawda ja od nich korzystam z VPN tylko i sobie chwalę (60zł rocznie, kilka różnych krajów), ale jak patrze to chyba ceny mają spoko na hostingi?
https://www.mydevil.net/oferta.html

co rok mają promocję na przedłużenie na święta ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2016, 10:18 
Cytuj  
Homa wystrzegajcie się jak możecie. Z tą promocją też nie jest tak łatwo bo na ten sam NIP nie dostaniesz drugi raz tak dobrej promocji. Max 10% upustu a to nadal jest ponad 300 zł


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2016, 13:57 
Cytuj  
Szukam jakiejś podstawki pod monitor VESA. Zależy mi na trzech rzeczach:
- długie ramię
- solidna konstrukcja
- niewielki element mocujący - tutaj chodzi o to że tył biurka wchodzi pod parapet, dlatego potrzebuje czegoś co przełożę przez otwór w blacie

Przykładowy stojak: http://allegro.pl/uchwyt-biurkowy-led-l ... 85173.html

Ogólnie czegoś takiego szukam, jak widać ma dość wąski element mocujący do blatu. Jedyne co mnie martwi to ten kulowy mechanizm obracania monitora, że się wyrobi i nie będzie stabilnie trzymał pozycji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2016, 20:17 
Cytuj  
Cytuj:
NirLauncher is a package of more than 100 portable freeware utilities for Windows, all of them developed for NirSoft Web site during the last few years.


http://fileforum.betanews.com/detail/Ni ... ll+feed%29


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 13:06 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Szukam jakiejś podstawki pod monitor VESA. Zależy mi na trzech rzeczach:
- długie ramię
- solidna konstrukcja
- niewielki element mocujący - tutaj chodzi o to że tył biurka wchodzi pod parapet, dlatego potrzebuje czegoś co przełożę przez otwór w blacie

Przykładowy stojak: http://allegro.pl/uchwyt-biurkowy-led-l ... 85173.html

Ogólnie czegoś takiego szukam, jak widać ma dość wąski element mocujący do blatu. Jedyne co mnie martwi to ten kulowy mechanizm obracania monitora, że się wyrobi i nie będzie stabilnie trzymał pozycji.


Poszukaj tutaj: http://www.vogels.com.pl/uchwyty-do-pla ... ogels.html

Korzystam z Vogla już od dawna, bardzo dobra jakość. Dawniej sprzedawali ich tylko na Amazonie (niemieckim) ale teraz można ich produkty dostać również w Polsce.


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 10:57 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Koleś napisał(a):
Szukam jakiejś podstawki pod monitor VESA. Zależy mi na trzech rzeczach:
- długie ramię
- solidna konstrukcja
- niewielki element mocujący - tutaj chodzi o to że tył biurka wchodzi pod parapet, dlatego potrzebuje czegoś co przełożę przez otwór w blacie

Przykładowy stojak: http://allegro.pl/uchwyt-biurkowy-led-l ... 85173.html

Ogólnie czegoś takiego szukam, jak widać ma dość wąski element mocujący do blatu. Jedyne co mnie martwi to ten kulowy mechanizm obracania monitora, że się wyrobi i nie będzie stabilnie trzymał pozycji.


Poszukaj tutaj: http://www.vogels.com.pl/uchwyty-do-pla ... ogels.html

Korzystam z Vogla już od dawna, bardzo dobra jakość. Dawniej sprzedawali ich tylko na Amazonie (niemieckim) ale teraz można ich produkty dostać również w Polsce.


Kupiłem tą chińską podstawkę którą zlinkowałem. Nie jest mega stabilna ale daje radę. Zależało mi na małym zestawie mocującym bo dzięki temu udało się zainstalować ją w przepuście na kable w blacie. Vogels wygląda fajnie ale nie da rady założyć go na moim biurku ;/

W zasadzie mógłbym w cenie do 150zł kupić coś zdecydowanie stabilniejszego i solidniejszego ale niestety tylko tą dało się założyć tak jak chciałem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 01:04 
Cytuj  
Jest jakaś szansa że MemTest nie wykrył błędów pamięci? Warto bawić się w wyjmowanie kości ramu? PC mi freezuje po godzinie gry i nie wiem dlaczego ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 08:20 
Cytuj  
Freeze to temperatura, ewentualnie zasilacz.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 09:38 
Cytuj  
Diagnozowanie tego może nie być łatwe, można sprawdzić pamięci ale wątpię by to one sprawiały problem, prędzej zrobiłbym wypięcie ich i przedmuchanie płyty z kurzu.
Przegrzewanie się chipsetu albo problem z zasilaniem na płycie tak samo możliwe jak problem z samym zasilaczem, najmniej prawdopodobne jest coś z cpu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 09:42 
Cytuj  
Nie jestem specem, ale freeze jest dość specyficzny, restart czy crash dużo łatwiej się diagnozuje.


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 11:05 
Cytuj  
Nie jest to problem temperatur. Sprawdzałem też inny zasilacz i było to samo.
Problem który mam, a w zasadzie podobne są popularne w sieci, wystarczy wpisać Asus Z170 Hero freeze. Asus nie potrafi pomóc, jakiś gość nawet dostał nową płytę na gwarancji i problem wciąż występuje. Na forum ROG napisali że jest to jakiś problem na lini Asus -> Intel -> Microsoft... Dziś napiszę zbiorczego maila do supportu tych trzech firm może pomogą...

EDIT:
Nawet nie ma się jak z tymi firmami skontaktować, wszyscy mają jakieś powalone formularze zamiast normalnego emaila... A jak wyśle wiadomość do Polskiego supportu Asus to pewnie tak mi pomogą że hoho, powiedzą żeby zaktualizować bios i pewnie więcej nie wymyślą :P

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 12:42 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Jest jakaś szansa że MemTest nie wykrył błędów pamięci? Warto bawić się w wyjmowanie kości ramu? PC mi freezuje po godzinie gry i nie wiem dlaczego ;/

5minut cię to kosztuje, i następne 30 minut grania. Chwilowo nie masz innych pomysłów ewidentnie. Serio zadajesz to pytanie?

Edit: Rozumiem że event log przeczesałeś dokładnie zwracając szczególną uwagę na wszystkie eventy (nie tylko errory) które miały miejsce do minuty przed freezem?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 14:14 
Cytuj  
Tak Event log wielokrotnie przeglądałem, ogólnie jest sporo warningów ale nic co by tłumaczyło freezy. Co do ramu... Mam noctue D15, cztery kości ramu i dość kompaktową obudowę Silverstone FT05 więc dostęp do kości jest kurewsko utrudniony.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 15:24 
Cytuj  
Mam pytanko,

Muszę zrobić ulotki na spotkanie autorskie i autor powiedział że mogę wykorzystać zdjęcie z jego strony.
Niestety na całej stronie ma zablokowany prawy przycisk. Czy jest sposób zaby to ominąć (nie używając innego oprogramowania np skrótem klawiszowym) aby zobaczyć zasoby strony i bezpośredni link do zdjęcia?


_________________
Turbot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 15:26 
Cytuj  
Próbuj ctrl-u.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.