mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 21:23 
Cytuj  
Moze to troche nie ten teges tutaj... no ale, wkleje z poprzedniego forum HEHE>>>

Wczoraj kupilem owy aparacik... popstrykalem testowe zdjecia, podalczylem aparacik pod USB, zainstalem sterowniki, przegralem zdjatka na dysk i wszystko bylo ok.

Dzisiaj po pracy wybralem sie w plener zeby doglebniej potestowac aparacik, min. przy zachodzie slonca. Fotek troszke narobilem i szczesliwy powrocilem do domu. I teraz...

Wlaczam komputer, podlaczam aparat............. bum, wysiadaja urzadzenia podlaczone pod USB (np. modem Neostrady) i nie tylko, klawiatura tez przestaje reagowac. To wszystko dzieje sie w momencie wlaczenia aparatu (gdy jest podlaczony "offline" nic sie nie dzieje). Pomyslalem, ze to moze cos sie sknocilo z moim komputerem, ale podlaczenie aparatu do komputera brata poraz pierwszy wywolalo dokladnie taki sam efekt (przestala dzialac mysz podlaczona pod USB i klawiatura).

No wiec taki mam problem :( Foto-pr0-m8s narazie nie odpisuja wiec moze ktos sie znajdzie tutaj co bedzie wiedzial co w trawie piszczy.

Thx.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 21:43 
Cytuj  
Może jak byłeś w plenerze to sfotografowałeś jakiegoś wirusa ;)

Pewnie próbowałeś wszelkie konfiguracje, z włączonym/wyłączonym aparatem, na różnych portach itd itp...
Pewnie tak, jesli nie to warto pokombinować.

Miałem kiedyś problem, że mi komputer nie wykrywał aparatu, ale wystarczyło go parę razy włączyć i wyłączyć.
na tym się kończą moje doświadczenia i wiedza.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 21:50 
Cytuj  
Widzisz no... ten tego. Nie za bardzo dziala metoda "pare razy wlaczyc wylaczyc" bo on zawiesza komputer :< Wczoraj tak nie robil. No moze nie zawiesza ale maksymalnie zacina + odlacza np. klawiature (ktora omfg jest pod ps/2). ANnyway to samo dzieje sie na drugim komputerze.
Jak podlacze USB -> TV to alles gut i moge ogladac pr0n foty na tv.
Nie wiem no :< Jak mi typek odpowiedzial na forum fotografow to sie zalamalem... UWAGA ~ cytuje:

Zazwyczaj mysz nie podłancza się przez USB do kompa tylko do laptopa! i po to ma się przejściówkę by tak robić,po drugie czasami sterowniki są zbyteczne a jeśli masz XP to powinien sam ci się folder ze zdjęciami znalezć i żecz ostatnia o której zapewne wiesz,że najpierw podłanczasz aparat a potem włanczasz aparat.

N/C


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 21:53 
Cytuj  
Co do tych sterowników to może mieć racje.
Podpinam mój aparat z biegu i XP go traktuje jak nowy dysk.
Otwiera katalog.

Może to te sterowniki coś nie tak?

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 21:57 
Cytuj  
Odinstalowalem sterowniki i to samo.
Bez sterownikow (wczoraj) aparat dzialal i system wykrywal go jako drugi dysk. Ze sterownikami tez dzialal.....
A DZISIAJ K**** NIE.
Zaraz zrobie na nim fatality :(

EDIT: Mam pewien zamysl... moze to baterie sa low power i po prostu komputer za duzo mocy przekazuje na aparat i odlacza inne devices? Jutro sprawdze :<


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.