mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 14:47 
Cytuj  
Same problemy z tym padem ;/
Na poczatku cos mi wogole go nie widzialo, teraz udalo mi sie juz cos z tym zrobic, ale nie dzialaja mi manetki... Z tego co czytalem to wina sterownikow... Wie ktos co z tym poradzic? Podobno zainstalowanie wpierw sterownikow jakichs starych dla padow sprzed 2004 czy jakos tak, a nastepnie tych na stronce(ktore sa niepelne pomaga). Dodam tez, ze do pada dolazona byla dyskietka, ale nie chce mi nawet dzialac, ale z tego co wiem to te same sterowniki co na stronie na niej sa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 14:53 
Cytuj  
DS 2 + Przelotka > All :P

Poszukaj najlepiej na forach, może ludzie się spotkali z tym problemem ;]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 14:55 
Cytuj  
Zakupilem to, narazie mnie na nic innego nie stac za bardzo ;P
Przegladam juzm ase stron i jedyne rozsadne rozwiazanie to z tymi starymi sterownikami sie wydaje... ale teraz te stery znalezc to koszmar lol >.<;

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 21:12 
Cytuj  
Mała rada (wiem, że to w żaden sposób Ci nie pomoże ale mimo wszystko) - nie kupujcie sprzętu Manty bo to po prostu złom niesamowity ot koniec.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 22:59 
Cytuj  
a ja dokladnie Dragonem mam zamiar na gwiazdke uszczesliwic bratanka...
mam nadzieje ze mu bedzie dzialal zeby nie wyszlo ze zly wujek jestem :P


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 23:38 
Cytuj  
Ja mam Dragon pada i nie mam zadnych problemow pod winxp sp2.
A stery zainstalowalem kiedys te co dolaczyli, pozniej je zgubilem i uzywam na sterach windowsa.

EDIT: Sorry, myszke uzywam pod stery windowsa. Jednak mam tamte do pada. Tutaj masz linka do tych sterow


Ostatnio edytowano 16 gru 2005, 23:53 przez Pieszczoch, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 23:47 
Cytuj  
Manta imo sprzedaje gowniany sprzet niskiej jakosci. A dragon ma strasznie niewygodny krzyzak, sam mam podobny.
Jezeli chodzi o pady mam saitek p2500
Firma robi niezle joysticki ale pad im nie wyszedl zbytnio, nie jest zly ale niezbyt wygodny.

Osobiscie jako pad polecalbym dual shock 2 z ps2 + przejsciówke, pad z gcn tez jest o dziwo - bardzo wygodny, jednak troche zbyt udziwniony ;)

Zrobilem troche poszukiwan i nie znalazlem padów pod pc które by były wygodne. Sorki ale niestety nawet logitech którego pady wydają sie być najwygodniej zbudowane ma nieciekawe analogi.


Tak więc soulless chcesz dac bratankowi dobrego pada - to tylko oryginalny dual shock 2 z ps2 + przejsciówka. Tylko doinformuj sie z przejsciówkami która bedzie najlepsza ;) Coby obsługa była wszystkich wspaniałosci tego pada ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 23:56 
Cytuj  
No co do padow Sony, to one sa najlepszymi padami jakie trzymalem w rece. Ale jakos nie chce mi sie szukac przejsciowki, a gry pod pada to glownie leca na PS2. Dragon pad jest rzadko uzywany.

No jeszcze super pad to ten z Dreamcasta. Oba pady nie do przebicia, moze dlatego ze to sa kontrolery konsol, ktore wlasnie targetuja wysoko w jakosc padow.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 00:09 
Cytuj  
POSRALO CIE?!

Chyba nigdy nie trzymałeś oryginalnego pada od dreamcasta w reku, przynajmniej nie grałeś na nim dłużej. Pad od dc, jak i pad od xboxa to najgorsze istniejące pady do konsol.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 00:29 
Cytuj  
No to masz inne dlonie chyba. Bo ja mam troche wieksze te lapy i jeden rok browar-woda-3kolesi sie spedzilo na tych padach. Idealnie przyciski (odpowiedniki L1 L2 i R1 R2) znajdowaly sie w miejscu gdzie "deafaultowo" trzymalem palce. Moze galka byla zbyt czula, ale bylo sie przyzwyczaic.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 01:43 
Cytuj  
Ty chyba jakis inny pad miałeś oryginalny od dreamcasta wygląda tak:

Obrazek

Ma 4 przyciski, po prawej stronie, z nie milego w dotyku plastiku.
Po lewej zbytnio wystajacy twardy krzyzak od którego bolały palce.
Kóleczka na analogu, które zapewne miały zapobiegać ześlizgiwaniu sie palca, powodowaly po dłuższym czasie używania pieczenie kciuka.
Niestety niema zdjęcia z boku czy od 2giej strony, ale mial po obu bokach po jednym przycisku odpowiednikowi l i r, czyli niema l1,l2,r1,r2.

Pozatym kabelek u dołu potrafił rozdrażnić, a sama budowa powodowała szybkie zmęcznie dłoni (swoją drogą grając w sydney kumplowi pozrywało skóre na palcach ;p)

Pad ma konstrukcje wybitnie niewygodną ;p (sam mam duże łapy)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 02:41 
Cytuj  
Mialem oryginalne i posiadal nie 2 odpowiedyniki l i r ale 4, jedne pod palec wskazujacy a drugie takie twardsze we wnece miedzy "wingsami" a srodkiem na palca "fook ju".

A tak swoja droga, co zes sie tak zbulwersowal? :o Zwlaszcza ze z twojego opisu wynika ze to ty ich nie miales w lapie, i powtarzasz jakies recki...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 09:46 
Cytuj  
Imo najwygodniejszy jest pad do GC. Grałem na nim przez rok i była to czysta przyjemność w rękach. Dual Shock na 2gim miejscu, musiałem się do niego mimo wszystko przyzwyczajać ;)
Ale pad z Xboxa to jest tragedia po prostu - tak niewygodnej rzeczy chyba nigdy nie trzymałem :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.