mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:46 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Atherius napisał(a):
..., moze dlatego, ze mam org. xp'ka i jest zawsze zalatany najnowszymi poprawkami. Sa desperaci, ktorzy nie maja zainstalowanego sp2 do xp, bo im komputerek wolniej dziala i potem pier... , ze win jest do bani bo wpuszcza robaki.


No to Panie dales lekcje :o


Czlowiek uczy sie cale zycie, nie krepuj sie i w razie co pytaj. :o

zderzaq napisał(a):
Atherius napisał(a):
Sa desperaci, ktorzy nie maja zainstalowanego sp2 do xp

Me, me !
A robaki to jakieś na dworze ostatnio widziałem .... :lol:

Shadhun_ napisał(a):
Ja nie mam nawet sp1. I jakos zyje.


Bez sp odbierajac nawet glupia poczta mozna zlapac jakas odmiane sassera, albo mydooma a jest ich prawie tyle, co liter w alfabecie.
Zawsze madry czlowiek po fakcie, dopoki jego to nie spotka. ;]

Ostatnio w jakims raporcie pisali, ze zalatano w ff ok. 90% dziur, czyli do tego czasu nie byl taki bezpieczny jak go reklamowali. Najbezpieczniejsza jest opera, nastepnie ff i na koncu ie. Na ie dziala mi 100% stron, ktorych uzywam na codzien, na pozostalych browserach kilka nie dziala, wiec uzywam ie, bo jednak chce korzystac z internetu.


_________________
@polygamia

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:49 
Cytuj  
Cytuj:
Bez sp odbierajac nawet glupia poczta mozna zlapac jakas odmiane sassera, albo mydooma a jest ich prawie tyle, co liter w alfabecie.


No to widocznie jestem jakims szczesliwcem bo przez 2 miesiace NIC mi nie dolega. Wczesniej miałem neostrade to i owszem zabezpieczalem swoj komputer tip-top.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:55 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
mam orginala, nawet naklejke i krzyczy

Bo kilka calych serii kluczy z ktorych wyplynely piraty jest zabanowanych. Masz pecha, pewnie masz klucz z ktorejs z tych serii.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 20:47 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ostatnio w jakims raporcie pisali, ze zalatano w ff ok. 90% dziur, czyli do tego czasu nie byl taki bezpieczny jak go reklamowali. Najbezpieczniejsza jest opera, nastepnie ff i na koncu ie. Na ie dziala mi 100% stron, ktorych uzywam na codzien, na pozostalych browserach kilka nie dziala, wiec uzywam ie, bo jednak chce korzystac z internetu.


bodajże cert polska wydał taki raport
powiedz mi, czemu negujesz to że zabezpieczono 90% wykrytych dziur w FF
a nie wspomnisz że nikt nie podaje ile IE posiada dziur, a ile z nich nie zostało w ogóle załatanych (dodam że do końca 2005r, nie załatano w IE dziury mającej ponad 10lat)
tak to jest że każdy się pastwi nad FF bo ma tyle dziur. Czemu ? bo podają do wiadomości publicznych informacje o tym
ciekawym czemu nikt nie pisze równie głośno o dziurach w IE ?
nie stoję po żadnej stronie, ale tak samo jest w przypadku windowsów
Każdy sie pastwi ile to dziur nie mają, a tak super bezpiecznie to nawet i w linuxie nie jest - ale kto by o tym pisał, bo w końcu IE i linux są "takie cudowne" :/

nie używam IE, nawet w przypadku jeśli witryna nie wyświetla mi się w FF/operze/k-meleonie. Nie tylko z mojej awersji do IE ale i dlatego że ta witryna nie jest warta tego abym ją oglądał. Nie zamierzam dodawać +1 do statystyk odwiedzin dla programisty/firmy która odpieprzyła taką fuchę


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 155
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 00:01 
Cytuj  
joshe napisał(a):
(...) Nie tylko z mojej awersji do IE ale i dlatego że ta witryna nie jest warta tego abym ją oglądał. Nie zamierzam dodawać +1 do statystyk odwiedzin dla programisty/firmy która odpieprzyła taką fuchę


i wlasnie o tym mowilem :/
zrobisz dobrze kod pod jedna przegladarke, to nastepnie trzeba sie troszke pogimnastkowac aby pod reszta wygladalo identycznie.

ostatnio spotkalem sie z niamala problemem wylaczonego JavaScriptu w przegladarkach... a przynajmniej klient zalozyl ze 30% ludzi korzystajacych z jego strony ma JS wylaczone, a on chce poprawic istniejaca strone do XHTML-a

do dzis na samo wspomnienie palce mi sie wykrecaja...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 15:13 
Cytuj  
tu nie chodzi o to aby gimnastykować się przy pisaniu kodu aby w kilkunastu przeglądarkach i drugiej tyle nakładkach wszystko działało jak należy
trzymając się standardów nie ma obaw że opera i przegladarki oparte na silniku gecko będą się gryzły
tylko IE będzie miał ale ... jednakże ten łyka wszystko jak leci
nieważne czy linka podajesz tak url="http:\\bla\ czy tak http://bla/
netscape przyznam wydał bardzo przyjazną dla oka przeglądarkę opierając ją na silniku gecko, jednakże posiada opcję wyświetlenia witryny w stylu explorera - odwiecznym mankamentem tego browsera jest niestety jego wielka ślamazarność


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.