mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 19:09 
Cytuj  
Mark, mowilem ze model i firma daje rade :)


pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 19:16 
Cytuj  
Ech mialem cos podobnego do przypadku Marka w wakacje :/ Jak sie okazalo plyta glowna.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:15 
Cytuj  
nie uwierzycie, bo sam nie wierzę ale znów mam to samo.
Płyta była wymieniana, nic nie było dokładane, a problem identyczny jak prawie pół roku temu.

Zaczęło się niewinnie równo 14 dni temu, jak wychodziłem z Eve Online - mój demon stabilności, który pracował po 5dni bez żadnych zgrzytów złapał pierwszego blue screena. Przy zamykaniu Eve szansa była 50% na blue screena...
Wczoraj był pierwszy resecik znienacka, dzisiaj już dwa...

Kuźwa jak ja nienawidzę komputerów :/

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:20 
Cytuj  
Jeśli chodzi eve online to ja łapie blue screeny przez moją kartę dźwiękową, ponoć sporo zintegrowanych modeli ma problem z tą grą. Chociaż twoje objawy są kompletnie inne niż moje to spróbuj wyłączyć dźwięk w eve całkowicie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 14:56 
Cytuj  
co lepsze chyba zlokalizowałem źródło.
Używam utorrent-a, jak go włączam wywala mi info, że mam zainstalowany ten sprzętowy firewall z płyty głównej Nvidia_coś_tam, i najlepiej by było badziew odinstalować bo mogą być problemy.
No i wczoraj mi się komp resetnął w momencie gdy kliknąłem na utorrenta.

Odinstalowałem i na razie jakby lepiej. Jeszcze jak Eve przy wyłączaniu przestanie mi wywalać blue screeny to będzie całkiem good.

Chociaż z drugiej strony komp chodził z tym shitem pół roku i nic się nie działo - też daje do zastanowienia. W każdym bądź razie muszę przyznać że problemy sprzętowe przerastają mnie od pewnego czasu :(

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:05 
Cytuj  
Potwierdzam.

Sprzętowy firewall nvidi wywalał mi kompa jak cholera. Odinstalowanie sterowników do tego badziewia pomogło.


Posty: 47
Dołączył(a): 22.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:17 
Cytuj  
Nie znam się ale malutka sugestia - z nowymi cpu CCP dało jakiego patcha...
Skoro dopiero od wczoraj to się dzieje to kto wie...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.