mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 17:36 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Atherius napisał(a):
Ludzie macie kase na komputer, na abonament za neta, na abonament za mmorpgi a nie macie 300zl na windowsa... zal.


A za co mam placic? Za zjebany system ktory niestety zmonopolizowal rynek? Nie dzieki, nic nie poradze ze wszystko jest robione pod winde, za 300 zl wole sobie oblivioan i gothica kupic... Albo wiele innych tytulow.


No tak latwiej wydac na gre, ktora sie przejdzie w 1-2 miesiace (z takim podejscie cos watpie w kupywanie przez ciebie gier, chybe ze azureusem) niz na system, (ktory notabene juz uzywam 5-ty rok) i jebac sie z zabezpieczeniami, zachodzac w glowe jak tu sie uwolnic od przesladujacego mnie napisu - niewlasciwy klucz, wrzuc monete.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 17:39 
Cytuj  
Gdyby nie te aktywacje itp w windowsach xp to moze i wiecej osob by kupywalo, a tak to na cholere kupowac oryginal jak bedzie z nim wiecej problemow jak z piratem ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 17:43 
Cytuj  
Ale przecież Bill chce byśmy jechali na piratach, gdyby uruchomienie XP byli możliwe tylko na oryginale baaaardzo dużo osob przekonało by sie ze linux nie gryzie, co z kolei spowodowało by zainteresowanie twórców gier i programów nowym OS-em. I po monopolu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 17:59 
Cytuj  
Linux narazie coraz bardziej przyciaga ludzi, i coraz wiecej gier jest tworzonych takze pod linuxa, narazie dalej sa to znikome ilosci, ale...

Imo kazde glupie wymysly ms powoduja wieksze zainteresowanie linuxem.


odnosnie updejtow - gdyby ms niepozwalal by byly updejtowane pirackie wersje, to by w necie byly miliony dziurawych komputerow, ktore by sluzyly do atakow.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:33 
Cytuj  
Ashton- co do tego ze masz pirata i zupdejtowany system- tak jak podejrzewasz na jednym pirackim kluczu moze jechac 1.000 ludzi a na innym 100.000 i zgadnij ktory pierwszy wykryja ? Pomijajac klasyk- RHQQ2-FCKGW czy jak to tam leci :>


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 23:22 
Cytuj  
FCKGW wpierw - klasyk :) to juz bylo uzywane jeszcz eprzed premiera windowsow :)


swoja droga pewnosci niemam ale sam chyba uzywam FCKGW - poprostu mam jakas zmodowana instalke, sp2 included ;) pozatym niemam np gier czy wordpada itp... niby dziwne ale dziala super i bez zadnych problemow :)))


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:34 
Cytuj  
Działa wszystko :P

Wchodzimy do rejestru, poprzez:
Start -> Uruchom -> regedit


Teraz rozwijamy następującą gałąź:
HKEY_LOCAL_MACHINE -> Software -> Microsoft -> Windows NT -> CurrentVersion -> WPAEvents

Obrazek

Obrazek

Klikamy podwójnie na OOBETimer, zaznaczamy wartość CA i kasujemy ją.
Nie musi być to akurat CA, ale jest pierwsza z brzegu więc ma pecha :wink:

Następnie:

Start -> Uruchom tu wpisujemy %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a <OK>

Obrazek

Wybieramy Aktywację przez telefon (Yes, I want to telephone...) i wciskamy Dalej.

Obrazek

Tu wciskamy "Zmień klucz produktu" (Change Product key)

Obrazek

Wpisujemy klucz -> 7G4H4-T4XXW-BVXTH-4QP4V-9CV28

Wybieramy Aktualizuj (Update) i restartujemy komputer :D

Obrazek

Teraz ponownie:

Start -> Uruchom wpisujemy %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a <OK>

I pojawia się to na co czekaliśmy :D

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:53 
Cytuj  
teraz pozostalo tylko czekac na reakcje M$ :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:14 
Cytuj  
A beast mowil ze bedzie w razie czego podawal wszelkie logi :)

swoja droga najs tutorial :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:39 
Cytuj  
Mam takie pytanie.
Czy da sie aktywowac windows bez uzycia internetu? Konkretniej chodzi mi o to aby zlikwidowac ta informacje ze pozostalo X dni do konca i ze musze aktywowac windows. Zaznaczam ze posiadam oryginalnego wina tylko ciekawi mnie jak przebiega aktywacja gdy nie posiadam dostepu do internetu. Raczej w to watpie aby chcialo mi sie gdzies wydzwaniac.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:57 
Cytuj  
bez cracka? nie da rady
a uzycie crack-a bezsens totalny


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 13:44 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
bez cracka? nie da rady

Jestes tego pewny? Nie dla jaj w systemie aktywacyjnym jest opcja "na telefon" (co masz nawet na powyzszych obrazkach). I wyobraz sobie, ze naprawde wystarczy zadzwonic, podac key i panienka po drugiej stronie grzecznie podyktuje ci numer aktywacyjny.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 14:00 
Cytuj  
@Xanth

OPRAVCA napisał(a):
Raczej w to watpie aby chcialo mi sie gdzies wydzwaniac


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 14:05 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Mam takie pytanie.
Czy da sie aktywowac windows bez uzycia internetu?

Da sie.

OPRAVCA napisał(a):
ciekawi mnie jak przebiega aktywacja gdy nie posiadam dostepu do internetu.

Tak jak napisalem wyzej.

X.

PS. Teraz jasniej?


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 14:16 
Cytuj  
@Xanth
No i o czym to swiadczy? :roll:

Czy da sie aktywowac System:
1. Nie dzwoniac
2. Nie korzystajac z internetu
3. Nie korzystajac z crack-a

Nie da sie

Teraz jasniej?
PS.I nie odpisuj i tak OPRAVCA ma metlik w glowie. Zreszta czytaj caly post a nie tylko fragment ktory Tobie odpowiada


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 14:54 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
I wyobraz sobie, ze naprawde wystarczy zadzwonic, podac key i panienka po drugiej stronie grzecznie podyktuje ci numer aktywacyjny.

Kiedy ostatni raz to robiłeś ? Teraz panienka to ci się odezwie dopiero jak masz jakiś problem z keyem a zamiast niej masz automat dyktująco/czytający to co wklepiesz z numeryka.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 18:58 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Czy da sie aktywowac System:
1. Nie dzwoniac
2. Nie korzystajac z internetu
3. Nie korzystajac z crack-a

Da sie.
Instalujac wersje nie wymagajaca aktywacji ;)

SwenG: Daaawno temu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 13:28 
Cytuj  
A czy kod ktory poda mi ta panienka/maszyna bedzie dzialal wiecznie czy zawsze bede musial dzwonic?
Zawsze dokonuje aktywacji przez net dlatego pytam

I czy da sie aktywowac tego samego windowsa na paru komputerach?


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 15:29 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
A czy kod ktory poda mi ta panienka/maszyna bedzie dzialal wiecznie czy zawsze bede musial dzwonic?

Bedzie dzialal tak jak normalna aktywacja. Gdy bedziesz musial dokonac ponownej aktywacji, bedzie potrzebny nowy kod.

Cytuj:
I czy da sie aktywowac tego samego windowsa na paru komputerach?

Wersje OEM mozesz aktywowac tylko na jednej jedynej plycie glownej. Jesli zmienisz plyte glowna, to tracisz licencje i musisz miec nowego windowsa. Poprzedniego nie da sie aktywowac nawet za posrednictwem panienki z telefonu (spusci cie na drzewo, osobiscie to jakis czas temu przerabialem).
Wersje BOX mozesz aktywowac na kilku komputerach, tyle, ze aktywacji masz 10 (albo 5, nie pamietam). Jak przekroczysz ta liczbe aktywacji, to kolejna mozesz uzyskac tylko telefonicznie u konsultanta(tki), automat nie pomoze (a konsultant[ka] czesto spuszcza na drzewo).

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 16:06 
Cytuj  
a puźnij dziwić sie ze ktos kupuje pirata ... bo nie musze nigdzie dzwonić, żadnego pieprzenia sie z konsultantami ograniczeniami do 5, 10 razy ... nienawidze takiego czegoś , jakieś błachostki a w pewnym momęcie w koncu dadzą sie weznaki a ty jeszcze za to musisz płacić ... jak juz bym zapłacił to oczekiwał bym tego co teraz mają piraci czyli spokoju , instaluje gdzie chce i jak chce ... podejście M$ czasami kojarzy mi sie z TP


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.