mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 16:41 
Cytuj  
Laptopowe klawiatury tez roznia sie miedzy soba, praktycznie kazda ''wciska sie'' inaczej, ale faktycznie te lepsze sa jakby bardziej miekkie w clicku niz klawiatury laptopowe PC. Mimo wszystko przez te pare miesiecy na Logitech UltraX pisalo i gralo mi sie bardzo przyjemnie.

A, zapomnialem w poprzednim poscie dodac -> klawiatury Zboard to jest dopiero zart :\ Odradzam zakup tego chlamu...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 00:44 
Cytuj  
Logitech G15 klawiatura
A myszka tez jakas Logitecha, ja uzywam mx510 bo mi najlepiej lezy. G5 jest niby lepszy, ale brakuje mi przycisku z boku.


Posty: 18
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 05:09 
Cytuj  
mycha jest wazna, uzywalem logitecha mx510, ale spadla mi z biurka i sie potrzaskaly, kupilem razer diamondbacka i jest _bardzo_ zadowolony, bardzo lekka, ladnie sie prowadzi, swietnie dopasowana do dloni (chociaz z tym jak wiadomo moze byc roznie), fajne driverki - mozna sobie zrobic makro pod przyciskiem, imo logitech wymieka (przynajmniej 510).


co do klawy, od pol roku uzywam jakiegos plaskiego tracera z allegro, zaplacilem 16zl i nie narzekam;=]


_________________
Gnome Warlock - Ravenholdt

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 11:18 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Poza tym ze wyglada jak z odpustu (mowie tu o X750F), jest sliska, i klawisze dzialaja jakby chcialy a nie mogly to nic do nich nie mam ;) I podejrzewam ze po roku tez hmmm... spadek jakosci bedzie znaczny :)


rotfl sliska?!?... tez uzywam X'a i zlego slowa powiedziec o tej myszce nie moge, mam na drugim kompie MX'a logitecha i wkurwia mnie to ze po kilku miesiacach w niektorych miejscach jest potwornie przebarwiona, jedyne co jest lepsze w MX'ie to przyciski, ale tylko dla tego ze sa cichsze i tyle...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 11:53 
Cytuj  
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=112561042 - coś takiego kupiłem i wale... wiadomo zdania są podzielone, każdemu leży co innego. Co sądzicie o zakupie? Chyba opłacalny co nie? A co do klawiatury to zastanawiam się nad tymi dwoma:

http://www.allegro.pl/item112156900_log ... aptop.html
lub
http://www.allegro.pl/item112065376_log ... laska.html

która polecacie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 11:57 
Cytuj  
Jeśli chodzi o mysz to nie jest to dobry zakup (mówię tu o myszy do grania)

Edit: Co do klawy to brałbym tę drugą, (dolny link) nie lubię klawiatury gdzie wszystkie klawisze są koło siebie, bez żadnych odstępów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 12:03 
Cytuj  
Mam identycznego tracera jak ten drugi logitech (kolor i ustawienie klawiszy) genialna


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 12:53 
Cytuj  
Imo Logitechy i Razery powinno się wybierać według tego co nam bardziej pasuje do dłoni. Osobiscie bardziej preferuje Logitechy i jestem b. szczęśliwym posiadaczem MX518. A i MX518 jest troche bardziej płaski niz 510 .

Co do A4Techów, to Konrador zapewne chodzi ci o tą myszke :

http://www.dzikie.net/artykuly/a4tech_swop_80/big/1.jpg

Znam wiele osób które ją posiadały i naprawde ta myszka to kupa gówna, efekt akceleracji wstecznej, i ogólnie jest zwykłym obleśnym KSEREM MX510.

No ale A4Tech potem wyszedł z serją X7 :

http://www.tomsoft.pl/opis.php?t=A4Tech%20X-750%20BLACK%20Myszka%20LASEROWA&towarID=7515&kategoriaID=51

Seria ta oferuje naparwde niezłe myszki w stosunku do Ceny/Jakość . Brak Akceleracji wstecznej, ciekawy design, ale cała kostrukcja jest cherlawa i ma wiele niedociągnięć. Za niecałe 100zł można mieć naprawde dobrą myszkę do FPS'ów czy ogólnie do grania.

BTW. Imo głupota kupować np. myszke która posiada 2000dpi mając myszke która posiada 1600dpi. Przy tak wysokich parametrach nie da sie poczuć różnicy, człowiek nie wyczuje milisekundy.

Na klawiaturach się kompletnie nie znam więc siedze cicho :P mam jakąś za 10 zł Easy Touch :P .

Podkładka pod myszke : jeśli chcesz mieć coś naprawde profesjonalnego to Icemat albo jakiś SteelPad .


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 13:17 
Cytuj  
coś takiego kupiłem i wale... wiadomo zdania są podzielone, każdemu leży co innego. Co sądzicie o zakupie? Chyba opłacalny co nie?

Chyba juz troche za pozno na to pytanie? Jesli to ma byc mysz do grania, to wg mnie kasa wyrzucona w bloto. Nie wiem po co ludzie upieraja sie na ciezkie i przez to niewygodne myszy bezprzewodowe z masa problemow z trackingiem i sygnalem . Wireless jest dobry do pracy biurowej :\

Co do wyboru klawiatury to kwestia tego, co na niej bedziesz robil i jakie masz biurko. Ja lubie miec duzo miejsca, wiec wybralbym mala. Poza tym za ta mniejsza przemawia brak szajsowatych przyciskow multimedialnych i ciekawszy design (chociaz moglaby sie nie swiecic).

Co do A4Techów, to Konrador zapewne chodzi ci o tą myszke :

Nie tylko.

http://www.a4tech.pl/produkt/A4TMYS04245 - Logitech Pilot... chociaz Piloty mialy pare roznych ksztaltow i rozne zdzierali

http://www.a4tech.pl/produkt/A4TMYS04263 - na pierwszy rzut oka MS Intelli Optical (afair), chociaz po tych dwoch kolkach mozna stwierdzic, ze zdzierali tez troche od producentow wrotek

http://www.a4tech.pl/produkt/A4TMYS04802 - MS Wheel Mouse Optical

itd...

Za niecałe 100zł można mieć naprawde dobrą myszkę do FPS'ów czy ogólnie do grania.

Za 100zl mozna kupic takze Logitech G1, mysz produkowana przez nieporownywalnie solidinejsza firme... Nie mowiac juz o legendarnych :E WMO i Intelli Optical Microsoftu.

jeśli chcesz mieć coś naprawde profesjonalnego to Icemat albo jakiś SteelPad .

Widac, ze o podkladkach tez sporo wiesz - rzuciles dwie znane firmy :\ Steelpad robi podkladki materialowe, plastikowe i metalowe. To ktora?

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 13:43 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Za niecałe 100zł można mieć naprawde dobrą myszkę do FPS'ów czy ogólnie do grania.
Ja tylko stwierdzam fakt.


Za 100zl mozna kupic takze Logitech G1, mysz produkowana przez nieporownywalnie solidinejsza firme... Nie mowiac juz o legendarnych :E WMO i Intelli Optical Microsoftu.
Tak. Masz racje.

jeśli chcesz mieć coś naprawde profesjonalnego to Icemat albo jakiś SteelPad .

Widac, ze o podkladkach tez sporo wiesz - rzuciles dwie znane firmy :\ Steelpad robi podkladki materialowe, plastikowe i metalowe. To ktora?


No wiesz, jest wiele czynników np. zasobność portfela , współpraca myszki z daną podkładką (niektóre podkładni z niektórymi mychami sie krzaczą), podkładka do Low lub High Snes , wielkość biurka na którym podkładka ma spocząć, itp.




_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 13:57 
Cytuj  
Co do za odpowiadanie w quocie? Jakas nowosc?

No wiesz, jest wiele czynników np. zasobność portfela , współpraca myszki z daną podkładką (...)

Chodzilo o to, ze rzucasz nazwe, ktora "nic nie znaczy"...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 14:45 
Cytuj  
@quong: wybor mychy nie skomentuje, do grania naprawde ten model sie nie nadaje :)

@konrador: tak A4 robi syfiate mychy... ALE seria X-7xx naprawde im sie udala, widac po wykonczeniach ze oszczedzali, ale do wygody (imo nie ustepuje 518-tce) i trwalosci nie mozna sie przyczepic. :)

---
co do podkladki: to uzywam QcK Steelpada i pasuje idealnie zarowno pod MX-518 jak i X-710


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 15:31 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
@quong: wybor mychy nie skomentuje, do grania naprawde ten model sie nie nadaje :)


Dlaczego? dlatego ze jest ogolnie myszka do bani czy tylko i wyłącznie z powodu tego, że jest to radio? Mój kuzyn kupił rok temu A4techa bezprzewodowego i pomimo tego ze właśnie większośc (praktycznie wszyscy) jedziecie na A4tech'a to on sobie chwali. Nie zebym bronił A4 ale ja mysle ze to zależy od gustu i przypodobania. Choć nie wiem...

W każdym bądz razie, nie jestem aż takim weteranem w grach. Gram w WoW'a i jakiejs strategie ale to sporadycznie, FPS'ow nie lubie a w wyścigi nie gra sie myszką ;) Co do gier akcji al'a PoP czy TR to używa sie padów. Więc chyba aż tak stratny nie jestem? Pozatym ta mycha leci po 200-220 zł a mnie udało sie ją dostac za 95. A jak sie nie spodoba to sprzedam :p a nóż widelec może i drożej :]

Edit: A co do podkładki to używam ładnej, niebieskiej okładki z "Żorkiem" ;) www.zory.pl :p

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 16:21 
Cytuj  
Dlaczego? dlatego ze jest ogolnie myszka do bani czy tylko i wyłącznie z powodu tego, że jest to radio?

1. Radiowe myszki z reguly nie nadaja sie do gry. Dlaczego - poszukaj w archiwum prgks, gdzie tez widzialem twoj post.
2. Sensor zastosowany w MX1000 (to pierwsza laserowa mysz Logitecha) jest do bani. j/w
3. Jest zbyt ciezka i nieporeczna, zeby mozna nia bylo _komfortowo_ grac.

Mój kuzyn kupił rok temu A4techa bezprzewodowego i pomimo tego ze właśnie większośc (praktycznie wszyscy) jedziecie na A4tech'a to on sobie chwali.

To ja zapytam - a z jakimi myszkami mial wczesniej do czynienia? To tak jak ja jezdzac tylko i wylacznie Trabantem po przesiadce z Zaporozca stwierdzilbym, ze moj obecny samochod to sobie chwale, a w ogole to komfortem jazdy dorownuje Jaguarom, no ok. Chodzi o perspektywe, z ktorej sie na to wszystko patrzy...

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 16:36 
Cytuj  
konrador napisał(a):
1. Radiowe myszki z reguly nie nadaja sie do gry. Dlaczego - poszukaj w archiwum prgks, gdzie tez widzialem twoj post.
2. Sensor zastosowany w MX1000 (to pierwsza laserowa mysz Logitecha) jest do bani. j/w
3. Jest zbyt ciezka i nieporeczna, zeby mozna nia bylo _komfortowo_ grac.


ak anrazie to mogę sie jescze wycofać... fakt faktem, ze moge dostać negatyw, albo jak dojdzie to sprzedam. Ale to zapytam o to inaczej:

Czy istenieje jakaś myszka dobra bezprzewodowa, z bazą, która jest jednocześnie ładowarką, nadająca się do pracy biórowej jak i czasem jakiejś gry? Nie ciężka, komfortowa? Bo z tego co wynika to chyba nie
...czyżby dominacja kabli w XXI wieku?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 17:53 
Cytuj  
Niestety bezprzewodowe myszki wypadaja dobrze tylko w Faktach TVN'u. Podobno G7 jest ok -jak na laser-. Podobno, bo nie mialem z nia jeszcze do czynienia. Tylko w tym wypadku cena rosnie gdzies 3+ krotnie...
Kabelki sux rzeczywiscie i fajnie by bylo gdyby wszystko daloby sie puscic przez Bluetootha a do tego baterii nie wymieniac... ale na razie pozostaje to w sferze marzen - a rzeczywistosc jest taka, ze jesli gry to lepiej miec myszke ''na uwiezi''.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 18:21 
Cytuj  
Razery mają cienki, bardzo giętki kabelek, nigdy nie zdarzyło mi się żeby o coś zachaczył czy w jakikolwiek sposób przeszkadzał :]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 18:43 
Cytuj  
ja kożystam z komba logitech'a - klawiatura G15 i myszka LX7, muszę powiedzieć, że są bardzo ładnie wykonane, na klawiaturze poprostu zajefajnie się naciska klawisze, do dzisiaj nie wiem jak mogłem kożystać z klawiatury, która nie ma podświetlenia. A myszka spisuje się równie dobrze, chociaż nie świeci tym laserem na czerwono po wszystkim, i śmiga na każdej powieżchni u mnie w pokoju (łóżko, podkładka, kanapa, fotel, ściana, parapet)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 18:51 
Cytuj  
Taki cienki kabelek jak Razery maja tez G5 i (niektore?) A4Tech z tej gamingowej serii.

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 19:41 
Cytuj  
no dobra już tą myche zostawie... trudno. Cały czas jednak zastanawiam się nad tymi klawiaturami. Chciałbym aby one były takie jak w laptopie (jesli chodzi o sposob dzialania, wykonania itp). UltraX jest fajna ale taka zwykla oklepana klawiatura. W tej samej cenie jest zwykła Ultra, ładna czarna, i przypomina laptopową klawiature. Ale nadal nie wiem, która lepsza :/ ?

A może coś lepszego z innej firmy znacie? Oczywiscie do 70zł

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.