mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 20:04 
Cytuj  
Hmm, feel przyciskow bedziesz mial ten sam na obu klawiaturach, bo uzywaja tej samej technologii i pewnie sa produkowane w tej samej fabryce, skoro obie sa od Logitecha. Bardzo ciezko jest sie przestawic na inne ulozenie pgup, pgdn, insert, del, home, end, ktorych ja uzywam bardzo czesto (jak sie trolluje, to sie to czuje). Jednak jak sie przyzwyczaisz to jest ok...

Ponownie polecam, to co polecilem w pierwszym poscie - BTC6100. Przyciski fajniej dzialaja niz w Logitechu, z tym ze jest to klawiatura calkowicie laptopowa - bez numpada. Zreszta zobacz na zdjeciu -> http://www.benchmark.pl/artykuly/recenz ... /BTC-2.jpg

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 20:19 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Ponownie polecam, to co polecilem w pierwszym poscie - BTC6100. Przyciski fajniej dzialaja niz w Logitechu, z tym ze jest to klawiatura calkowicie laptopowa - bez numpada. Zreszta zobacz na zdjeciu -> http://www.benchmark.pl/artykuly/recenz ... /BTC-2.jpg


To teraz mi powiedz tylko czy jest taka w czarnym kolorze oraz gdzie ją można zakupić i po ile bo na Allegro nie ma niestety

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 20:49 
Cytuj  
MX1000 baaardzo zly zakup dla gracza. Dokladnie takiej uzywam w pracy i jak mowilem - nie kupilbym jej do grania.

Cytuj:
rotfl sliska?!?... tez uzywam X'a i zlego slowa powiedziec o tej myszce nie moge, mam na drugim kompie MX'a logitecha i wkurwia mnie to ze po kilku miesiacach w niektorych miejscach jest potwornie przebarwiona, jedyne co jest lepsze w MX'ie to przyciski, ale tylko dla tego ze sa cichsze i tyle...

Tak, sliska. Mialem z nia co prawda stycznosc tylko przez moment, nie ja ja testowalem a moj szef - po wyniki odsylam do ostatniego Chipa (troche reklamy, a co ;) ). Wg mnie ma dokladnie takie wady jak wymienilem. A co do odbarwien MXa... nie wiem co ty z nia robisz. Mam MX510 ponad rok i jedyne co sie w niej zmienilo to lekkie starcie czarnego lakieru przy logo.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 21:37 
Cytuj  
To teraz mi powiedz tylko czy jest taka w czarnym kolorze

Z tego co wiem to nie ma niestety, sam bym wolal czarna... A srebrna kupic mozna na allegro, za 50zl - cos slabo szukales.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 21:42 
Cytuj  
quong napisał(a):
Dlaczego? dlatego ze jest ogolnie myszka do bani czy tylko i wyłącznie z powodu tego, że jest to radio? Mój kuzyn kupił rok temu A4techa bezprzewodowego i pomimo tego ze właśnie większośc (praktycznie wszyscy) jedziecie na A4tech'a to on sobie chwali. Nie zebym bronił A4 ale ja mysle ze to zależy od gustu i przypodobania. Choć nie wiem...

bo ona jest po prostu cieeeeezkaaaaa :) i ja akurat po A4T nie jade :P z dobrych bezprzewodowych to tylko G7, ale to tylko moje zdanie.

Logain Darkthorn napisał(a):
Tak, sliska. Mialem z nia co prawda stycznosc tylko przez moment, nie ja ja testowalem a moj szef - po wyniki odsylam do ostatniego Chipa (troche reklamy, a co ;) ). Wg mnie ma dokladnie takie wady jak wymienilem. A co do odbarwien MXa... nie wiem co ty z nia robisz. Mam MX510 ponad rok i jedyne co sie w niej zmienilo to lekkie starcie czarnego lakieru przy logo.

Ja mam srebrna 710-tke i sliska wcale nie jest, wkurwialy mnie jedynie te pseudo antyslizgi z boku przy przyciskach, ale nalozylem sobie na nie cieniutki material.
Co do tych odbarwien to ta myszke mam na kompie do grafiki (photoshop, corel, jak jest ostro to po 16-18 godzin przy projektach na dzien ;]), oprocz tego to czasem tam wowa uruchomie (2gb pamieci robi swoje ;]) i tyle, wiec jakos specjalnie maltretowana nie jest. Ja po tej myszce nie jade, jest wspaniala, obok G5 chyba najlepsza mycha logitecha, ale na codzien nie odczuwam zadnej roznicy przesiadajac sie z jednego kompa na drugi.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 00:34 
Cytuj  
_NIGDY_ nie kupie razer'a. Strasznie nie wygodne dla mnie. Probowalem kilku modeli i naprawde nie byly wyprofilowane. Poza tym za male, za lekkie.

Odbarwien na mx'ie po 1,5 roku uzytkowania nie mam. Natomiast calkowicie starlo mi sie logo. Niedawno tez wyszczerbil sie przycisk i nie dalo sie nacisnac lpm (no ale 1,5 roku cs'a i wow'a + net robi swoje). Kropelka zaschnietego kleju, uzupelniajaca ubytek przywrocila wszystko do idealnego stanu.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 00:37 
Cytuj  
Imo klawisze z ulozeniem laptopowym... Ciezko sie przyzwyczaic... No i to nie to samo co pograc sobie w nfsa na standardowym ulozeniu a na tym jak sa wcisniete klawisze w litery....


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 01:19 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Imo klawisze z ulozeniem laptopowym...blahblahblah

Chwile czasu zajelo mi przetrawienie tego co tam napisales ;/
Z klawiatury zwyklej na laptopowa jest tak samo ciezko sie przeniesc jak w druga strone, wiec nie wiem, o co ci chodzi. Wiele osob wybiera takie modele wlasnie ze wzgledu na przyzwyczajenie do pracy na laptopie, oszczednosc mijesce, czy wlasnie maly skok klawiszy.
Sam tez uwazam uklad kompaktowy za bardzo wygodny, jednak jestem zadowolony z mojego wielkiego i masywnego Logitecha oraz obsluguje mase rzeczy klawiatura numeryczna (no chociazby winamp:)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 09:15 
Cytuj  
ja moge sie wypowiedziec co do klawiatury - G15, kupiona 2 dni temu, baardzo mi sie podoba. Malo przyciskow multimedialnych, za to same przydatne - klawisze macro samo konfigurowalne , ale za to ladnie polozone z boku klawiatury, nic nie przeszkadzaja. Przelacznik wylaczania WinKey :) No i LCD z addonami do Teamspeak itd.

Podswietlenie jest bardzo dobre, super zrobione - nie razi i ladnie podswietla. Tylko jeden maly problem - po zmianie z M$ keyboarda ( ktorego uzywalem jakies 5-6 lat , gdzies z 3-4 takie same klawiatury M$ mialem) mam male problemy z trafianiem w klawisze niektore na g15 - wydaje mi sie, ze G15 ma wiekszy rozstaw pomiedzy niektorymi klawiszami i zamiast alt+1 naciska mi sie teraz alt+2 , ale to chyba kwestia przestawienia sie na inne wyginanie palcow.

Ogolnie jestem baaardzo zadowolony, nawet nie zwazajac na cene - 230-300 zl w zaleznosci od sklepu.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 10:55 
Cytuj  
Całkiem niedawno sprawiłem sobie Logitech`a G7 + Steelpad 4D (na icematach z G7 są problemy!!!!) i powiem wam jedno - TAKIE COMBO WYMIATA.

Jest to moja pierwsza bezprzewodowa myszka, bo jakoś bardzo długo nie mogłem się do nich przekonać (a to jaja z sygnałem, a to ciężkie, a to znowu baterie itd itp)

Z mychą G7 absolutnie nie ma takich problemów - działa normalnie jak z kablem. Żadnej akceleracji wstecznej, mycha nie waży 10 ton, a do tego podkładka SP 4D jest dwustronny - potrzebujesz ślizgu masz ślizg, potrzebujesz troszkę "chropowatości" masz z drugiej strony :D :lol:

Jedyny minus G7 to częsta wymiana baterii (co około 8 godzin) - 2 baterie w komplecie.

Można sobie makrować przyciski oraz ustawić 5 poziomów "szybkości" :D

Myszka miodzio jednym słowem.

Natomiast co do klawki to bladego pojęcia nie mam mam jakąś bezfirmówkę za 20zl i dobrze jest :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 13:07 
Cytuj  
Chicony KB-9810 rządzi ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 14:16 
Cytuj  
Ja mam pytanie do wlascicieli g15 logitecha. Czy jest mozliwosc skonfigurowania tego lcd w taki sposob zeby wyswietlal ci wiadomosci przychodzace na komunikator (gg, spik czy inne)? Bo nic mnie tak nie denerwuje jak wiadomosci przychodzace do mnie w trakcie gry. Tak nie musialbym alt+tabowac, chyba ze faktycznie bylo by cos waznego.


pozdrawiam

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 09:49 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Ja mam pytanie do wlascicieli g15 logitecha. Czy jest mozliwosc skonfigurowania tego lcd w taki sposob zeby wyswietlal ci wiadomosci przychodzace na komunikator (gg, spik czy inne)? Bo nic mnie tak nie denerwuje jak wiadomosci przychodzace do mnie w trakcie gry. Tak nie musialbym alt+tabowac, chyba ze faktycznie bylo by cos waznego.


pozdrawiam


widzialem applet na msn, na gg sie jeszcze nie spotkalem. Jest tez miranda, co ewentualnie moze zalatwic sprawe

Tu masz mirande ( sa screeny jak to wyglada):

http://www.g15forums.com/forum/viewtopic.php?t=960

A ogolnie to jedno z lepszych forum o G15 jakie widzialem, najwiecej appletow itp


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:32 
Cytuj  
Taaaa, tylko ze ja nie mam zamiaru przesiadac sie ze Spika na cokolwiek innego tylko dlatego ze kupuje klawiature :) Niestety, Spik jako jedyny komunikator otwiera nowe rozmowy w zakladkach a nie w nowych okienkach. Coz, ewentualnie zawsze mozna probowac napisac cos takiego samemu ;)

EDIT: Zaraz... w jaki sposob to jest obslugiwane? Potrzebny jest plugin do programu czy do sterownikow klawiatury?

pozdrawiam

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:37 
Cytuj  
instalujesz lcdstudio , ktory jest mostem laczacym lcd display z g15 z appletami, ktore mozesz pisac samodzielnie, a applety sie wywoluja pozniej automatycznie ( mozesz miec 15-20 wgranych i przelaczac sie na wyswietlaczu) po wlaczeniu danej aplikacji, na ktora reaguja. Bardzo czesto jest to zrobione poprzez sprawdzanie logow danej applikacji z tego co widzialem.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 11:19 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
[..]Niestety, Spik jako jedyny komunikator otwiera nowe rozmowy w zakladkach a nie w nowych okienkach. [..]


O'RLLY?

Obrazek

Miranda + IEVIEW


_________________
.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:43 
Cytuj  
Nie wiem czy sie dobrze zrozumielismy. Spik wyglada w ten sposob:
ObrazekObrazek

Czy w Mirandzie da sie zrobic zeby wszystko bylo w jednym okienku?


pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 16:05 
Cytuj  
A tego to juz nie wiem, przejrzyj pluginy na stronie Mirandy, moze cos takiego bedzie - http://www.miranda-im.org/


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 14:35 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
A tego to juz nie wiem, przejrzyj pluginy na stronie Mirandy, moze cos takiego bedzie - http://www.miranda-im.org/

Ja polecam także tą stronkę (szczególnie forum): http://www.miranda.kom.pl/


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.