mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 13:37 
Cytuj  
Czy w WoWie tylko masz takie jazdy?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 13:37 
Cytuj  
hmmm w czasie obecnych upalow to wogle nie moglem grac nawet sciagniecie bocznej scianki nie pomoglo, pomogl dopiero...


....dedykowany wentylator pokojowy ;-)


u mnie tez wszystko bylo w normie, jedyna rzecz jakiej nie moglem sprawidzc to temperatura na mostku polnocnym i dyskach wiec przepuszczam ze to raczej albo dyski nei wyrabialy albo mostek polnocny.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 15
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 13:57 
Cytuj  
tak tylko w wowie ( w sumie gram tylko w wowa i counter-strike )


ale skoro temeperatury sa ok.... ? ;//

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 14:08 
Cytuj  
Miałem podobny problem (nie tylko w wowie - AoEIII i coś jeszcze) freeze ekranu muzyczka szła dalej a reszta wisiała (w niektórych wypadkach odczekanie 3-4 minut pomagało)

Po pierwsze spróbuj usunąć katalogi z addonami a jak nie pomoże to zmień miejsce swojego RAM`u - znaczy się przełóż do innych slotów - u mnie właśnie to pomogło - co prawda miałem 3 zajęte miejsca i tylko 3 sloty ale jak pozamieniałem kości miejscami to już problem nigdy nie wystąpił - widocznie 2bankowa gryzła się z 2x1bankowymi nvm..)

Ogólnie rzecz ujmując u mnie pomogła zabawa z RAM`em

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 14:08 
Cytuj  
rom123 napisał(a):
tak tylko w wowie ( w sumie gram tylko w wowa i counter-strike )


ale skoro temeperatury sa ok.... ? ;//


Szczerze?

• Bios [upgrade]
• Bios [grafa upgrade]
• Sterowniki Płyta Główna
• zmień sloty ramu [po prostu je przełóż].

Pisałeś
rom123 napisał(a):
Moze to jednak od sterownikow zalezy ? bo teraz zainstalowalem 45.23_win2kxp_english_whql i wiesza mi sie calkowicie gra


Nie rozumiem, przecież teraz są 91.31 a te które Ty napisałeś są stare jak moje kapcie. Nie kumam? Tu masz linka do 91.31 --> http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_91.31.html

@ Fabian. Mostki? Motsków do tego nie mieszaj, nie wiem co one mają do tego typów problemów.


Posty: 15
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 14:32 
Cytuj  
tyle te sterowniki co dales linka, najprawdopodobniej nie bede mogl ich w ogole zainstalowac bo sa za "nowe" jak na moja karte graficzna - ale sproboje.

I napisalem do Ciebie na gg wziazku z tym upgradem i biosem - jakbys mial chwile czasu to sie odezwij.

Teraz sciagnam te sterowniki - zainstaluje je i przeloze ram

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 14:37 
Cytuj  
The following products are not supported in the current ForceWare Release 90 driver.

Please continue to use the previous ForceWare Release 70 drivers available here.

TNT2
TNT2 Pro
TNT2 Ultra
TNT2 Model 64 (M64)
TNT2 Model 64 (M64) Pro
Vanta
Vanta LT
GeForce 256
GeForce DDR
GeForce2 GTS
GeForce2 Pro
GeForce2 Ti
GeForce2 Ultra
GeForce2 MX Integrated graphics
Quadro
Quadro2 Pro
Quadro2 EX


TYLKO TE KARTY NIE SĄ OBSŁUGIWANE.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 16:54 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
@ Fabian. Mostki? Motsków do tego nie mieszaj, nie wiem co one mają do tego typów problemów.


mostek polnocny ma i to duzo.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mostek_p%C3%B3%C5%82nocny


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 12:08 
Cytuj  
najprostrze rozwiazanie na upaly

radioator na NB jak sie nie ma, i dmuchajacy na niego 80mm fan przesmarowanie NB dobra pasta termoprzewodzaca (Arctic silver V polecam)

odkurzenie radiatora i wiatraka z proca (zakladam ze nikt nie jedzie na BOX coolerze) przesmarowanie pasta na nowo

na dyski rowniez 80mm fan moze byc na mniejszym napieciu

zalecam rowniez zamontowanie przynajmniej jednego fana z tylu budy zeby wyciagal gorace powietrze z okolic proca, no i zasilacz z 120mm fanem wyciagajacy z nad proca

tak przygotowany komp spokojnie chodzi caly rok nawet z 35* upalem

fany sa po 5zl, pasta z 25zl


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.