mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 15:40 
Cytuj  
Nie chciałbym wydać na telewizor więcej niż 2 tys. złotych (no może niewiele więcej), ale zupełnie się na tym nie znam i nie wiem na co przede wszystkim powinienem zwrócić uwagę.

Znalazlem coś takiego:
http://www.euro.com.pl/telewizory-plazm ... 04ad.bhtml
i jak napisałem powyżej nie wiem czy warto sobie nim zaprzątać uwagę.

Bardzo będę wdzięczyn za wszelkie komentarze i uwagi.
Pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 16:21 
Cytuj  
izaak jak bym kupowal tv to poszukal bym forum o LCD, ale noz widelec ktos ci bedzie mogl doradzic.
Jedno co moge ci powiedziec to abys ani przez sekudne nie sugerował sie opiniami sprzedawcow:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 16:36 
Cytuj  
a ja ci odrazu moge powiedziec ze na "w miare dobry" telewizor lcd 2000zlociszy to za malo.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 16:38 
Cytuj  
Ja za 1600 kupilem dobry LCD telewizorek.
Polecam pojsc do jakiegos supermarketu i zobaczyc jak dzialaja, w MM mnostwo stoi na wystawie i mozna sobie przelanczac po kanalach i oceniac samemu jakosc.

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 16:53 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ja za 1600 kupilem dobry LCD telewizorek.
Polecam pojsc do jakiegos supermarketu i zobaczyc jak dzialaja, w MM mnostwo stoi na wystawie i mozna sobie przelanczac po kanalach i oceniac samemu jakosc.


ok pomijam promocje.ta w mm z tego co pamietam calkiem niedawno byla,wielkie wietrzenie magazynow czy cos takiego.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 16:57 
Cytuj  
Nawet nie wiem czy to byla promocja, ale wiem ze za tyle kasy mam telewizor co wyswietla kilka razy lepiej niz poprzedni.
24" ofc, zaden jakis potwor, za taka cene nic dziwnego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 17:11 
Cytuj  
http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php

tam ci odpowiedza...

ale na tv za 2k szkoda by mi bylo oczu... - wiem bo mam takie dwa zabytki technologiczne lcd... teraz dopiero kupilem porzadny 32" i taniej niz 6k sie nie dalo nic sensownego


_________________
Obrazek

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 17:22 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php

tam ci odpowiedza...

ale na tv za 2k szkoda by mi bylo oczu... - wiem bo mam takie dwa zabytki technologiczne lcd... teraz dopiero kupilem porzadny 32" i taniej niz 6k sie nie dalo nic sensownego


wlasnie.na dosyc dobry 26" trzeba wydac z 3500.osobiscie polecalbym ambilight albo bravia.jednak to juz jest o niebo wiekszy wydatek.dobrze jest tez zwrocic uwage na czas gwarancji bo kupujac telewizor za 2k z roczna gwarancja mozesz byc pewny ze akurat po skonczeniu sie okresu gwarancji cos ci sie spieprzy :lol:
osobiscie tez bym troche poczekal z kupnem.przynajmniej z 3-4 miechy bo ceny lcdkow sukcesywnie ida w dol.a pojda jeszcze bardziej jak sie LG we wrocku dobrze rozkreci i posciaga swoich pracownikow spowrotem od ryzojadow ze szkolen :P

*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 20:24 
Cytuj  
Dziękuję za odpowiedzi i rady chłopaki. Prawda jest taka, że chęnie bym kupil lcd za 3500, ale troche szkoda mi pieniędzy. No coż, jeszcze się zastanowie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 20:55 
Cytuj  
Dla mnie telewizor ponizej 32'' to nie telewizor, chyba ze sie go trzyma na biurku i oglada tv siedzac przy kompie.

Duzy LCD to niestety ciagle duzo kasy.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 20:24 
Cytuj  
Spodziewałem się, że tak będzie...

ostatecznie kupuję ten model.

Polecam stronę gdzie możecie porównać ceny. Rozpiętość ceny wybranego przeze mnie modelu wynosi od 3212 do 5002 (!!!)

A tutaj wątek na www.hdtv.com.pl poświęcony mojemu (wkrótce) tv.

(dodam jeszcze, że nie piszę o tym, ponieważ muszę się wam pochwalić, ale dlatego, że natknąłem się na stronę porównującą ceny ;) - jeżeli ktoś jej nie zna, to powinien ją odwiedzać przed zakupem sprzętu)

Jeszcze raz dzięki za wszystkie rady
Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.