mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 11:17 
Cytuj  
Mniej wiecej za miesiac bede sie przeprowadzac do nowego mieszkania i bede mial mozliwosc wyboru dostarczyciela internetu. Z mojego dotychczasowego (chello/upc) jestem niezadowolony - czeste braki sygnalu i awarie, dodzwonienie do serwisu zajmuje 15 min jak mam szczescie. W zwiazku z tym mam do Was pytanie: jakie macie wrazenia, co polecacie, co odradzacie (pod katem MMORPG - glownie WoW w tej chwili). Na pewno bede mogl wybierac Astre, Neostrade i byc moze jeszcze cos. Domyslam sie, ze w roznych miejscach ten sam operator moze dzialac bardzo roznie, ale pewne negatywne (albo pozytywne) wrazenia, jak na przyklad sprawnosc serwisu, onosza sie do calego kraju.

Muminus

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 12:04 
Cytuj  
mieszkam w pile i mam aste-net. jezeli masz mozliwosc bierz. w 100% polecam.

asta-net nie astra.

na reszcie sie nie znam, bo nie mam doswiadczenia z reszta uslug w polsce.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 12:45 
Cytuj  
nie wiem jakie miasto, ale jak masz aster - to bierz i sie nie zastanawiaj. Kiedys bylo roznie, ale od 2-3 lat nonstop super pingi, imba transfer i no limits.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 14:37 
Cytuj  
Jakiś czas temu zrezygnowąłem z Astera na korzyść (o zgrozo) Neozdrady. Do tej pory (prawie 2 lata) - jestem zadowolony - pingi ok, limitów teraz już nie ma, pomoc techniczna hmmm... na szczęście nie musiałem korzystać:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 14:59 
Cytuj  
Miasto = warszawa.

Co do limitow i szybkosci lacza to jest to dla mnie raczej drugorzedne, bardziej sie liczy ping i ciaglosc dostepu do netu (obecnie co 20 min sygnal mi siada na chwile, ale to wystarcza, zeby sie modem zawiesil - i disconnect, co jest malo fajne jak na przyklad walczymy z Aranem albo chociazby lece - i po disconnect spadam na twarz z duzej wysokosci).

Muminus

*

Posty: 59
Dołączył(a): 31.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 15:13 
Cytuj  
Jak mieszkasz w Warszawie bierz Astera i sie nie zastanawiaj


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 15:50 
Cytuj  
Signed.

Osobiście przerobiłem chello, neo i aster. Aster jest zdecydowanie najmniej zawodny, nie ma limitów, łącze takie jak mówią (u pozostałych bywało różnie), bardzo dobry support.

Astera polecam bez mrugnięcia okiem.


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 17:48 
Cytuj  
jesli Warszawa- to Tylko aster..

Moze troche drozsze niz UPC/Tpsza
ale jakos zdecydowania lepsza.....praktycznie 0 awarii..mam net u nich prawie hm 6 lat...i naprawde na palcach u jednej reki moglbym policzyc sytuacje ze cos nie dzialalo..
co do supportu znaczy infolini/bok'u - no niestety tu tez nie jest super, no ale nigdzie chyba niema ...ludzie troche malo kompetentni ..ale grunt ze jezli juz pojawi sie jakas usterka-jest ona usuwana naprawde szybko

Aha i wazna rzecz przynajmniej dla mnie..jak bedziesz podpisywal umowe dowiedz sie jaki modem dostaniesz....
jezeli bedziesz mial/mogl wybrac popros o Motorole!..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 17:51 
Cytuj  
Ja korzystam z aster w wawie. Oferta dosc droga ale problemow praktycznie zadnych. Tylko nie wez tego najtanszego pakietu, daja tam ip z klasy prywatnej. Ladujesz za natem, p2p nie chodza praktycznie.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:17 
Cytuj  
Ja mam vectraNet. Dostepny w niektorych miastach. Mialem kiedys neo. Nie polecam. Vectra jak najbardziej spisuje sie wzorowo.


_________________
oumn da lololegend

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:56 
Cytuj  
Jestem wieloletnim uzytkownikiem Astera. Moge powiedziec, ze szybkosc laczy i pingi sa podobne jak w Neo, ale obsluga klienta kompletnie inna. Nie twierdze, ze Aster ma idealny serwis, ale Neostrada ma beznadziejny. Jak cos Ci sie zepsuje, albo zechcesz zrobic jakies papierkowe zmiany, to znienawidzisz TPSA.

Gdy w Asterze zaczal mi sie zawieszac modem (wymagal wylaczenia zasilania na kilkadziesiat sekund w celu restartu), to postanowilem to zglosic. Nastepnego dnia rano byl u mnie monter z nowym modemem. W TPSA jak przyjada w ciagu 2 tygodniu i nie bedziesz musial scigac monterow, to bedziesz szczesciarzem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 19:32 
Cytuj  
tpsa zyje w innym swiecie , informacja to maja na piate imie , ja nawet juz nie dzwonie do BoK , sam sie fatyguje do ich biura na miescie bo tam jeszcze mozna sie dogadac , i sa teraz ladne pracownice co czyni rozmowe duzo bardziej znosna (zazwyczaj te mlode laski sa milsze niz te w srednim wieku :) )


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 09:16 
Cytuj  
Ok, dzieki za rekomendacje.

Muminus

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 09:54 
Cytuj  
to naprawde roznie bywa jesli chodzi o pingi lagi w wow np.
Bywalo ze ludzie z neo mieli lagi dc itp a bywalo tez tak ze lagowalo np. chello a neo byla ok. Generalnie po dwoch latach grania w wow na bl moge polecic neostrade (99% czasu wszystkio smigalo jak trzeba)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 10:19 
Cytuj  
Beith napisał(a):
to naprawde roznie bywa jesli chodzi o pingi lagi w wow np.
Bywalo ze ludzie z neo mieli lagi dc itp a bywalo tez tak ze lagowalo np. chello a neo byla ok. Generalnie po dwoch latach grania w wow na bl moge polecic neostrade (99% czasu wszystkio smigalo jak trzeba)


wszystkie whiny dot. netu jakie przyciagu dwoch lat czytalem na /g, /p i /raid, oraz slyszalem na ventrillo i TSie dotyczyly wlasnie neostrady ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.