mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 08:11 
 
zgadzam sie z wykresami, revolution jest w tej chwili chyba najlepsza myszka. A prawda jest taka, ze nie ma znaczenia jaka myszke uzywasz, bo ona skilla nie podniesie, moze jedynie poprawic komfort grania/pracy - przez co reka bedzie bardziej dokladna ( ale to nie z samej rozdzielczosci wynika, a raczej z ulozenia reki i przyciskow)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 09:17 
 
Z moich obserwacji, to nie myszki wygrywaja, tylko obslugujacy ich gracze. Jakby ktos zrobil statystyke najlepszych graczy i firm ich myszek, to najprawdopodobniej wyjdzie, ze to nie ma wiekszego znaczenia.

Jak dla mnie Logitech FTW! Cala reszta goni. A4Tech usasowil sie w segmencie ekono.

Za to nikt mnie nie zmusi do myszki bezprzewodowej. Nie ma to jak rozladowane akumulatorki w trakcie raidu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 09:18 
 
mmm

skill to priorytet, myszka to uzupełnienie + prestiż. Dlatego do Logitechów są dawane specjalne etui na lan party, do razerka też :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 11:33 
 
Ta, racja co do skill =! mouse.
Takze nie ma uniwersalnej najlepszej myszki.
Ja mam copperheada, ale moglem takze kupic nawet i najdrozsza logitecha, jednak moj styl grania to finger grip, a logitech jest za masywny aby w taki sposob na niej grac.
I jest vice versa, jak ktos gra cala dlonia, to bez watpienia copperhead czy diamondback bedzie najgorsza myszka dla tej osoby. Bo poprostu wyprofilowanie nie pozwala na kompfort.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 12:00 
 
mialem 2 latka mx700 i po przesiadce na razera czulem jakbym powietrze ruszal ;p

logitech to masyw, zgadzam sie, a mx700 nie mial ciezarkow jeszcze. zawsze 2xbaterie daja jakies obciazenie w ruchach.

uzupelniam swoje wypowiedzi jeszcze - slizgacze do myszki to 80% sukcesu. dbajcie o nie a bedzie wam nagrodzone ;p. ja smigalem na icemacie przez troche czasu i teflon podklejalem raz na 2 tygodnie [paseczki nozykiem wycinalem]. po rku uzytkowania, stwierdzilem ze to pierdole i kupilem everglide'a slizgi + podkladke titana. od tamtego czasu nie zmienie wiecej na podkladke ze szkla.


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 17:23 
 
JA własnie teraz mam na biurku QcKmini steel.

Co to jest ten finger grip?Prosze nie rozmawiajcie o tym,ze mysz nie zrobi z mnie pro bo juz nim jestem a myszke chce miec bo to tez wazna sprawa.

To wkoncu ktora mysz jest według was lepsza?


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 17:52 
 
Co to jest ten finger grip?

A waliles kiedys konia?
No to nie jestes pro :<


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 18:11 
 
finger grip isn't defined yet, but these are pretty close:

"A Grip" - An large amount of a particular item (ex; time, money, and/or female ass). Originated with hustlers counting their cash with how much would fit between your thumb & index finger (grip). Then it evolved into describing any item of large a value/quantity.

1. That BMW must have cost a grip!
2. It's been a grip since I cruised the shaw.
3. Keisha has a grip of ass!

bowling grip :
when a girl fingers her self with the middle and ring finger

rachel suggested the bowling grip
f
NA urbandictionary nie bylo czegos takiego jak finger grip wiec z kad mam wiedziec?

A co do jazdy na recznym to tak dlugo i czesto to robilime ze mi sie skrzywil na lewa strone i teraz musze lewa reka jechac zeby to wyrownac.
I niby czemu nie jestem taki pro?


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 19:18 
 
Bo mankuty nie sa pro ;)

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 19:29 
 
italiosx napisał(a):
To wkoncu ktora mysz jest według was lepsza?


Po co ty w ogole zadajesz tu jakies pytania skoro i tak nie czytasz odpowiedzi? Ile razy jeszcze beda ci musieli powtorzyc ze najlepsza jest ta ktora najlepiej ci w dloni lezy, zeby to do ciebie dotarlo? Geeeez


pozdrawiam


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 20:57 
 
Pieszczoch napisał(a):
Bo mankuty nie sa pro ;)

TO pewnie sam nie wiesz co to ten finger grip lolasie.pfff

@UP

Ale twoja wypowiedz duzo mi nie dała...

Chodzi mi o to ktora z tych myszy jest najlepsza pod wzgledem technicznym(z tych wykresow duzo sie nie dowiedzialem).I czy da rade grac fatal1ty?Bo jakosc ciezko mi siebie wyobrazic poruszajac myszke tylko palcami.


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 20:58 
 
nie da rade grac tym gownem nazwanym fatality, po prostu nie da rady


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 21:18 
 
italiosx napisał(a):
Ale twoja wypowiedz duzo mi nie dała...
Chodzi mi o to ktora z tych myszy jest najlepsza pod wzgledem technicznym(z tych wykresow duzo sie nie dowiedzialem).I czy da rade grac fatal1ty?Bo jakosc ciezko mi siebie wyobrazic poruszajac myszke tylko palcami.


Wybacz,ale ty naprawde jestes chyba wyjatkowo tepy. Dwie strony tego tematu sa praktycznie o tym ze myszki z gornej polki nie roznia sie mocno parametrami technicznymi, a wybor jednej z nich powinien byc podyktowany tylko i wylacznie indywidualnymi preferencjami uzytkownika ktore maja w tym wypadku wieksze znaczenie niz parametry. A jesli te wykresy sa dla ciebie niezrozumiale to znaczy ze nie ma juz dla ciebie nadziei. I popracuj troche nad czytaniem ze zrozumieniem, przyda ci sie to na przyszlorocznym tescie do gimnazjum. :roll:


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 21:48 
 
italiosx napisał(a):
Prosze nie rozmawiajcie o tym,ze mysz nie zrobi z mnie pro bo juz nim jestem


buehehehe o ja pierdole co za koleś ;p weź ztąd ić!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 21:55 
 
Nie chce mi sie czytac polowy postow.
Ale razor ssie imo !
MX rzadzi, masywne myszki, dobrze leza w rece.


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 21:59 
 
TO moze mi powiesz ktora mysz jest lepsza do tibii i fps?A MX to chyba logitecha a ja sie pytam o fatal1ty i DB panie razor sux,rozwin ta wypowiedz ok?


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 22:13 
 
Do tibi to pisalem, ze lepiej fatal1ty, bo ma ciezarki.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 22:31 
 
Chyba wszystko sensowne juz zostalo powiedziane. Dajcie spokoj i zastosujcie sie do sygnaturki italiosx.


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 13:27 
 
Atherius napisał(a):
Do tibi to pisalem, ze lepiej fatal1ty, bo ma ciezarki.


NO dobra ale ja jeszcze masteruje rozne fpsy to do tibi i fpsow fatal1ty tak?


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 14:14 
 
Tak


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.