mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 10:34 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
Mowisz o tym moim spieciu w domu co poszla plyta, procek i zasilacz? ;)
Piekny deluxe p4p800 sie walnol wtedy ehhh

Nie, mówię o moim spięciu co poszła płyta, piękny p4p800 ;P
W rezultacie nie doczekałem się nowej a sklep dał mi nowego Abita na tym samym chipsecie. Ogólnie sprzęt ASUSA jest ekstra, tyle, że wymiana gwarancyjna trwa wieki. W tym czasie komp mi się zestarzał ;P


Od poczatku tego roku sa juz dwa lokalne centra serwisowe ASUS oraz dedykowana hotlinia z inzynierami wsparcia technicznego.

Anyway, koniec offtopow wracamy do tematu routerow wireless.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 10:24 
Cytuj  
ja tam mam Linksys WRT54GL-EU + wgrany soft Tomato i nie narzekam :)

btw szukam routera w ktorym da sie wylaczyc nat - ktos zna jakies???


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 07:44 
Cytuj  
używam netgear 824v2, żadnych problemów, stabilny, bezproblemowa instalacja i konfiguracja


_________________
We live as we dream - alone. [J.Conrad]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 08:02 
Cytuj  
Ja używam D-LINK DI-604 i również jestem zadowolony. Oprócz tego, że zapomniałem hasła administratora, nie mam zastrzeżeń.

Konfiguracja w ogóle nie jest wymaga dla noobskich użytkowników, chociaż pobawić się można w blokowanie portów matki na laptopie ;p.

P.S
W związku, że zapomniałem hasła, chciałem zresetować routerka żeby default opcje wskoczyły. Wciskam szpilką w tą dziurkę, niby jest klik i router się resetuje, ale dalej nie mogę wejść do admin panelu bo wymaga hasła którego zapomniałem. Może mi ktoś to wytłumaczyć?

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 12:26 
Cytuj  
user: admin
pass: 0000

albo

user: admin
pass:

afaik

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 12:49 
Cytuj  
Venan napisał(a):
user: admin
pass: 0000

albo

user: admin
pass:

afaik


źle Ci wiadomo :). Zrobiłem sobie sam ręcznie login i pass jak konfigurowałem kiedyś i chce się tego pozbyć - czyt. zresetować router i nie mogę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 18:27 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
źle Ci wiadomo :). Zrobiłem sobie sam ręcznie login i pass jak konfigurowałem kiedyś i chce się tego pozbyć - czyt. zresetować router i nie mogę.
dobrze mi wiadomo :) tyle że ty nie zresetowałeś ustawień. Jeżeli nie działa Ci reset "na szpilke" to wyłącz go i odstaw na miesiąc, u mnie sie zresetowało ;)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 23:40 
Cytuj  
redlum napisał(a):
btw szukam routera w ktorym da sie wylaczyc nat - ktos zna jakies???


ja mam coś takiego, co się zwie TOPCOM WBR611, w ustawieniach admina jest opcja wyłączenia NAT ( mam wyłączony :wink:)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 12:54 
Cytuj  
@Enhu - dzieki :) - bo z tym co dostalem z foirmy nie moge sobie poradzic - co chwila sie restartuje...

@Sobtainer
tez kiedys mialem dlinka 604 - mialem podobny problem co ty - ale restart routera skasowal wszystkie hasla - btw jak go restartujesz? tylko wciskasz? czy tez czekasz pare sekund? - proponuje wcisnac reset i tak potrzymac z 30 sec


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 11:17 
Cytuj  
redlum napisał(a):
ja tam mam Linksys WRT54GL-EU + wgrany soft Tomato i nie narzekam :)
[...]

Same here - Linksys WRT54GL od ponad roku i żadnych problemów.
Znaczy były jakieś jak jeszcze był w nim soft Linksysa, wytrzymałem może z tydzień i zmieniłem na DD-WRT - od tego czasu prawie zapomniałem że mam ten routerek :)
Przydatna stronka (nie tylko o Linksysach): http://openlinksys.info


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 12:51 
Cytuj  
Chce zrobic sobie w domu siec WiFi, bo jak wiadomo kabelki juz nie w modzie ( za bardzo sie rzucaja w oczy). W zwiazku z tym mam kilka pytan :

- jako ze o routerach juz bylo - jakie karty sieciowe kupowac? Czy jest jakas roznica pomiedzy USB a PCI? Czym sie kierowac

- Jak to jest z pingami w WiFi domowym, czy sa roznice w stosunku do kabelkow?

- Szyfrowanie i podlaczanie sie do sieci - czy wystarczy jak zrobie tablice z MAC addresami dostepnymi, czy potrzeba sie wyposazyc i wlaczyc szyfrowanie ( slyszalem ze WEP sie teraz w 3-5h lamie, czyli pewnie jakis inny)

- Jaki router wybrac do sieci kablowej ( aster) :) - fajnie jakby mial QOS


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.