mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 22:12 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
...
Co do minusow - brak symbiana chyba najbardziej boli, pozatym te nowsze maja chyba m.in wyswietlanie okladek etc w stylu itunes ;)...


Ja posiadam od miesiaca w850i i naprawde mi sie telefon podoba. Podczas odtwarzania mp3 pokazuje okladki plyt ktore sa .jpg'ami. Bez joya wiec nie ma sie co zjebac :> Do pracy codziennie jade ~1,5 h wiec naprawde fajna sprawa kiedy mozna sobie posluchac mp3 grajac jednoczesnie w wormsy '07 :) Posiada takze mozliwosc wgrania wygladu menu we flashu, ktore sami mozemy sobie zrobic wedlug naszych upodoban. Wyswietlacz 320x240 265 tys kolorow wiec nieglupio wygladaja filmy, chociaz tylko jako mp4, a wolalbym divx'a. Ale moge naprawde polecic ten telefon.

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w850-1563.php

*

Posty: 57
Dołączył(a): 17.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 22:15 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ja wlasnie sobie sprawilem v6 maxx. Idealny telefon na moje potrzeby. Ani smartfon, ani zabawka, cos posrodku, ma wszystko czego potrzeba - i co najwazniejsze jest cholernie szybki w przerzucaniu fot itp. w czym ericssony ktorych ostatnio uzywalem kulaly.



Również polecam:) No i te niebieski paski:D

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:38 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
...W300 chociaz...


Kupił go niedawno mój ojciec. Telefonik bardzo lekki, solidne słuchawki, mp3, radio z rds (bez rdsu to w komórkach pomyłka jakaś), całkiem głośny. Filmiki podobno się tną ale co tu wymagać. To ma być tani telefon. A ten jak na swoją cenę to jest jednym z lepszych na rynku.

http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_E ... ,phone.php

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 10:02 
Cytuj  
A ja tam się już zdecydowałem na popularny K750i, za miech biorę z ery. Jak sobie przeliczyłem to wychodzi koło 540 zł nówka. W sumie to te same bebechy co W800i tylko inny firmware.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 10:58 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
A ja tam się już zdecydowałem na popularny K750i, za miech biorę z ery. Jak sobie przeliczyłem to wychodzi koło 540 zł nówka. W sumie to te same bebechy co W800i tylko inny firmware.


I inne opakowanie. W sumie to ten telefon jest przereklamowany. Biedna klawiatura (np. w porównaniu do N 6125), dżojek może i wytrzymuje dłużej niż w k510 ale i tak jest syfiasty (mam telefon niecały rok a już się przycina). A aparat (którym tak reklamuje ten telefon SE) robi dobre zdjęcia ale tylko w idealnych warunkach. Niedaj Boże za dużo lub za mało światła i żadne ustawienia nie pomogą. 2MPix może i są ale obiektyw kiepskiej jakości i do tego x1. Już wolałbym pożądne radio zamiast bebechów od aparatu. Głośniczek też jest nie najwyższej jakości (jeżeli W800 ma taki sam to co to za W... W810 ma fajniuchny, W300 ma chyba też lepszy niż K750).

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 11:00 
Cytuj  
Ja mam nadzieje ze do stycznia (wtedy mi sie umowa konczy) Samsung U600 bedzie mial troszeczke rozsadniejsza cene. Teraz uzywam BlackBerry 8700g i wszystko jest git (szczegolnie internet sie przydaje w podrozy), ale brakuje mi bajerow w stylu odtwarzacza mp3.


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 17:09 
Cytuj  
Samsung z370
Samsung z400
Samsung z630

Który z ww. telefonów według Was jest najlepszy? Słyszałem, że nie da rady wgrać muzyki ani gier java na te telefony, czy to prawda?

Pozdrawiam i liczę na szybkie odpowiedzi.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 19:39 
Cytuj  
Sucre napisał(a):
Samsung z370
Samsung z400
Samsung z630

Który z ww. telefonów według Was jest najlepszy? Słyszałem, że nie da rady wgrać muzyki ani gier java na te telefony, czy to prawda?

Pozdrawiam i liczę na szybkie odpowiedzi.


mialem d600 a w sumie to jeszcze mam, tyle nie uzywam od jakiegos czasu.
Ale chyba chodzi o to samo w tych samsungach. Muze wgrasz tak po prostu ale gierki java to juz sie schody zaczynaja bo tylko opcja download.. ktora notabene jest do ominiecia po bluetooth tylko wymaga troche gimnastyki i doktoryzowania sie na necie. DO mojego d600 musialem zdobyc kody serwisowe ktore po wklepaniu na klawiatruce przelaczaly bloetootha w tryb transferu danych ala "com" i wtedy mozna bylo juz zarzucac giery na komore uzywajac do tego specjalnego downloadera na kompie to wszystko po wlasciwym zestawieniu lacza bluetooth miedzy kompem a telefonem. Przynajmniej do d500 d600 tak sie dalo, do tych modeli powyzej powinny tez byc jakies opcje aczkowliek jest dosc pracochlonne zajecie jak na proste wgranie gry do komorki. Niemniej sie da :).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 20:59 
Cytuj  
Hehe wybor komorki a pytania o muzyke, gry, etc.. nikogo jak widze nie interesuje, czy gubi zasieg, jaka jakosc dzwieku podczas rozmowy ani ile trzyma na baterii :lol:


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:05 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Hehe wybor komorki a pytania o muzyke, gry, etc.. nikogo jak widze nie interesuje, czy gubi zasieg, jaka jakosc dzwieku podczas rozmowy ani ile trzyma na baterii :lol:

Ww. rzeczy sprawdziłem na innej stronie tylko właśnie nikomu nie udało się wgrać gier i aplikacji do tych telefonów. No ale już nieważne, problem rozwiązany (znalazłem poradnik na jakiejś stronie), chyba wybiorę z400 ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:28 
Cytuj  
Sucre napisał(a):
Yog-Sothoth napisał(a):
Hehe wybor komorki a pytania o muzyke, gry, etc.. nikogo jak widze nie interesuje, czy gubi zasieg, jaka jakosc dzwieku podczas rozmowy ani ile trzyma na baterii :lol:

Ww. rzeczy sprawdziłem na innej stronie tylko właśnie nikomu nie udało się wgrać gier i aplikacji do tych telefonów. No ale już nieważne, problem rozwiązany (znalazłem poradnik na jakiejś stronie), chyba wybiorę z400 ;).


z400 to straszna cegla, w kieszeni raczej tego nie ponosisz, bo ludzie beda mysleli, ze ci stanal... :o

z370 w miare fajny, bo plaski, ale jakis przychlast mu odwrotnie zamontowal wyswietlacz i przez to beznadziejnie sie z niego korzysta i jest tez przez to szeroki, ludzie go myla z kalkulatorem

ale czego chciec od najtanszych telefonow w play'u


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:37 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Sucre napisał(a):
Yog-Sothoth napisał(a):
Hehe wybor komorki a pytania o muzyke, gry, etc.. nikogo jak widze nie interesuje, czy gubi zasieg, jaka jakosc dzwieku podczas rozmowy ani ile trzyma na baterii :lol:

Ww. rzeczy sprawdziłem na innej stronie tylko właśnie nikomu nie udało się wgrać gier i aplikacji do tych telefonów. No ale już nieważne, problem rozwiązany (znalazłem poradnik na jakiejś stronie), chyba wybiorę z400 ;).


z400 to straszna cegla, w kieszeni raczej tego nie ponosisz, bo ludzie beda mysleli, ze ci stanal... :o

z370 w miare fajny, bo plaski, ale jakis przychlast mu odwrotnie zamontowal wyswietlacz i przez to beznadziejnie sie z niego korzysta i jest tez przez to szeroki, ludzie go myla z kalkulatorem

ale czego chciec od najtanszych telefonow w play'u

Hehe, czyli z tego wychodzi, że z630 najlepszy z nich? Tylko wolałbym poczekać ok. 1,5 miesiąca bo ma być jakaś promocja na ten właśnie telefon;).
PS. A LG KU800?

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:46 
Cytuj  
to ja mam takie pytanie n73 czt n91? multimedia czy wlan?
a i powiedzcie mi czy jak sprawie sobie takie n73 i zainstaluje jadugadu albo inny komunikator to duzo bede bulic za kilkugodzinne siedzenie? w robocie mi sie nudzi strasznie.. wiem ze to zalezy od operatora ale jesli wezmiemy np takie 10kb za 40gr czy ile tam... nie wiem bo sie nie interesowalem do tej pory ;P

chyba ze jakis palmfon z klawiatura qwerty np. QTEK 9100
chodzi dokladniej o cos w cenie n73 z jak najwieksza ilocia opcji ;P oczywiscie musi byc system operacyjny ;P

/aaa i tak poza tematem postu..
znajomy ma u600, aparat w telefonie jest niesamowity, robi cudowne foty.. lepsze nic niejedna cyfrowka (serio!) i wypasnie nagrywa filmy, nie wierzylem ze taka chudzinka potrafi tak wielei. tylko czasami ma problemy z zasiegiem ;P


Ostatnio edytowano 5 sie 2007, 21:55 przez oxidize, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:48 
Cytuj  
Trigger napisał(a):
Sucre napisał(a):
Samsung z370
Samsung z400
Samsung z630

Który z ww. telefonów według Was jest najlepszy? Słyszałem, że nie da rady wgrać muzyki ani gier java na te telefony, czy to prawda?

Pozdrawiam i liczę na szybkie odpowiedzi.


mialem d600 a w sumie to jeszcze mam, tyle nie uzywam od jakiegos czasu.
Ale chyba chodzi o to samo w tych samsungach. Muze wgrasz tak po prostu ale gierki java to juz sie schody zaczynaja bo tylko opcja download.. ktora notabene jest do ominiecia po bluetooth tylko wymaga troche gimnastyki i doktoryzowania sie na necie. DO mojego d600 musialem zdobyc kody serwisowe ktore po wklepaniu na klawiatruce przelaczaly bloetootha w tryb transferu danych ala "com" i wtedy mozna bylo juz zarzucac giery na komore uzywajac do tego specjalnego downloadera na kompie to wszystko po wlasciwym zestawieniu lacza bluetooth miedzy kompem a telefonem. Przynajmniej do d500 d600 tak sie dalo, do tych modeli powyzej powinny tez byc jakies opcje aczkowliek jest dosc pracochlonne zajecie jak na proste wgranie gry do komorki. Niemniej sie da :).


standardowo dodawane do wiekszosci (jesli nie wszystkich USB Bluetooth) oprogramowanie - BlueSoleil (http://www.bluesoleil.com) ma opcje laczenia sie z urzadzeniami traktujac to polaczenie jako przez port szeregowy.
Moze nie jestem ekspertem od podanych modeli Samsungow - gdyz mam x820, ale przypuszczam, iz korzystaja one z oprogramowania Samsunga (do sciagniecia ze strony producenta), i brak tam opcji wgrywania aplikacji. nie ma z tym jednak wiekszego problemu jesli korzysta sie z jakiegos uniwersalnego programu do laczenia sie z telefonami, ktory ma taka opcje(a jest ich cala masa).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 22:25 
Cytuj  
Sucre napisał(a):
Atherius napisał(a):
Sucre napisał(a):
Yog-Sothoth napisał(a):
Hehe wybor komorki a pytania o muzyke, gry, etc.. nikogo jak widze nie interesuje, czy gubi zasieg, jaka jakosc dzwieku podczas rozmowy ani ile trzyma na baterii :lol:

Ww. rzeczy sprawdziłem na innej stronie tylko właśnie nikomu nie udało się wgrać gier i aplikacji do tych telefonów. No ale już nieważne, problem rozwiązany (znalazłem poradnik na jakiejś stronie), chyba wybiorę z400 ;).


z400 to straszna cegla, w kieszeni raczej tego nie ponosisz, bo ludzie beda mysleli, ze ci stanal... :o

z370 w miare fajny, bo plaski, ale jakis przychlast mu odwrotnie zamontowal wyswietlacz i przez to beznadziejnie sie z niego korzysta i jest tez przez to szeroki, ludzie go myla z kalkulatorem

ale czego chciec od najtanszych telefonow w play'u

Hehe, czyli z tego wychodzi, że z630 najlepszy z nich? Tylko wolałbym poczekać ok. 1,5 miesiąca bo ma być jakaś promocja na ten właśnie telefon;).
PS. A LG KU800?


z tych 3ch bym wybral wlasnie z630, calkiem cienki jak na rozsuwany

ku800 teraz w playu od 1zl, w sumie tez za cienki nie jest, bo tylko 2mm cienszy od z400, ale lepsza bateria 1000mAh vs 950mAh z samsunga, no i lg ma baterie litowo polimerowa (czyli lepsza) a samson litowo jonowa

ogolnie w playu malo tych telefonow maja


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 23:06 
Cytuj  
No faktycznie z630 trochę lepszy (lampa błyskowa mi szczególnie potrzebna) tylko ciut za drogi ;/ (trzeba będzie skądś kaskę wytrzasnąć :D). LG jakoś mi się nie podoba ;/. Ogólnie play to jakaś dziwna firma, ludzie mają z nią kłopoty (raz za dużo na rachunku raz za mało ;P), podobno kiepska obsługa, tylko nigdzie indziej nie ma tak tanich telefonów :).

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 09:21 
Cytuj  
N73 jest ponoc wycofywan przez nokie ze wzgledu na bledy w oprogramowaniu ( orange wycofal calkowicie ze sprzedazy). Z nowych N'ek wiekszosc jest cool imba i w ogole, jeszcze bym E65 z nokii polecil, no i niesmiertelnego 6630 - super telefon, powiedzialbym taki 6210 i 6230i wsrod telefonow rozrywkowych ( przelom ), nawet topienie w kiblu go nie zabilo ( nie wspominam o czestych upadkach, bo to dla niego chleb powszedni) a opcje naprawde ma duze. Dziala szybko i bezproblemowo, a bateria po 2 latach trzyma nadal po 4-5 dni.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 17:23 
Cytuj  
Juppi! Dzisiaj kupiłem sobie z630 :D!! Telefon jest super cienki, lekki, nie ma problemu ze sliderem, zdjęcia wychodzą wyśmienite (przykład w najwyższej rozdzielczości: http://img411.imageshack.us/img411/6230 ... 002xb0.jpg ) tutaj akurat trzęsła mi się ręka z podniecenia xD. Klawisze płaskie i czasami klawiatura "trzaska". Przez kabel USB przesłałem już sobie harego portiera w pdfie (5MB w 10 sekund :D) i piosenkę american idiot ;). Dźwięk czysty, żadnych trzasków. Do zestawu dołączono słuchawki, kartę microSD Kingstona (512MB) i adapter. Miałem troszkę kłopotów ze zdjęciem tylnej obudowy ale jakoś sobie dałem radę :D. Telefon wziąłem w Play'u na abonament, tani telefon, tanie połączenia, czego chcieć więcej :D. Ciekawostką jest, że nie mogę wykonać żadnych połączeń w dniu zakupu do północy bo naliczą mi to poza abonamentem ;/. Spróbuję teraz przesłać film ;).

Pozdrawiam!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 20:37 
Cytuj  
imho 5MB w 10s przez USB to strasznie wolno. Chyba, że się pomyliłeś i chodziło o bluetootha.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 20:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
imho 5MB w 10s przez USB to strasznie wolno. Chyba, że się pomyliłeś i chodziło o bluetootha.

Nie, przez USB. Liczyłem nawet ;P. Na kartę pamięci jeszcze wolniej się nagrywa ;/ (a ile miałem problemów z włożeniem jej :P)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.