mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 06:22 
Cytuj  
Witam
wkrótce przeprowadzka i nie wiadomo jak będzie z internetem w nowym mieszkaniu wiec chciałem sie na zapas zaopatrzyć w blueconnect
miał ktoś z was styczność z tym wynalazkiem?? opłaca sie czy badziew?
za pomoc z góry dziękuje

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 10:38 
Cytuj  
Jesli potrzzebujesz do czegokolwiek poza www/mail to szkoda kasy. Pingi 1500-2000, problemy z zasiegiem, duze straty pakietow. Znajomy to dosc dlugo testowal poza duzymi miastami i tam tylko gprs byl, nawet o edge nie bylo co myslec.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 18:01 
Cytuj  
ehh to kapa zdeka no nic dzięki za pomoc

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 18:14 
Cytuj  
Jednak lepsze to niz nic ;) Sam mam z braku innych mozliwosci chwilowo i wcale nie jest tak zle. Nie pograsz na tym ale do przegladania stronek w sam raz.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 20:56 
Cytuj  
o granie mi najbardziej chodzi :( a i niestety mieszkam w małym mieście

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 18:37 
Cytuj  
Konczy mi sie umowa na internet BlueConnect w Orange. Nie mam zamiaru jej przeluzac, poniewaz potrzebuje czegos, na czym bede mogl w miare komfortowo pograc. I teraz pytanie do kogos kto ma internet radiowy : Czy da sie na tym pograc? I jak ogolnie sie sprawuje?

I drugie pytanie, czy internet radiowy rozni sie czyms od satelitarnego? Jesli tak, ktory lepiej wybrac i o jakiej predkosci lacza? Przy okazji prosilbym o strony jakichs dostawcow, ktorzy maja zasieg nawet na najmniejsze miasta.

Mam do wyboru tylko to, poniewaz nie ma jeszcze na moim nowopowstalym osiedlu TPSA, Dialogu, ani nic innego kablowego...

Cena nie gra roli, dopoki nie bede musial sprzedac domu, by oplacic internet :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 19:41 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Konczy mi sie umowa na internet BlueConnect w Orange.

W Orange? Serio?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 20:07 
Cytuj  
Na internet bezprzewodowy Edge w Orange. Fix'd. A moze cos na temat?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 21:06 
Cytuj  
Blue Connect to usluga Ery i tylko Ery. Nie Orange. W Orange podobna usluga nazywa sie Orange Free. Tyle na temat.

X.

PS. Odnosnie trzymania sie tematu: Ani BlueConnect, ani iPlus, ani OFre nie bedzie mialo szybkich pingow, bo to transmisja pakietowa. Jedynie, jesli jestes w zasiegu UMTS (3G) to bedziesz mial bardzo szybkie transfery, ale ping nadal bedzie dawal duzo do zyczenia. Do grania sie nie nadaje, do sciagania danych owszem :)

PS2. Ja mam internet radiowy z Netii, 2 mbps i smiga, w WoWie latency nie skacze wyzej niz 80 ms. Sredni ping w strone Polpaku to 30-50ms. Ale to pewnie dlatego, ze mieszkam w srodmiesciu Warszawy. Na dalszych odleglosciach moze byc gorzej.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.