mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 11:21 
Cytuj  
aa sam nie posiadam ale slyszalem dosc pozytywne opinie o wiwa.
tez tanie, z obsluga usb.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 09:47 
Cytuj  
no to mam jeszcze jedno pytanie - czy jako "telewizor" spisalby sie monitor podlaczony do dekodera "n" zestawu kina domowego? pod katem kolorow, katow widzenia itd. :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 23:02 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Co do tego bellwooda, czy ktoś się orientuje czy ma adbloka ?

Ja mam poprzedni model Bellwooda czyli 301 (wersja black) i adblok jest :)

Belka mam już chyba ze 4 lata i można powiedzieć że czyta wszystkie płyty (no może z wyjątkiem tych chodnikowych ...). W ciągu tego czasu raz zrobiłem update firmware'u, żadnych awarii nie było.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 23:07 
Cytuj  
nie kupujcie manty, próbujcie innych firm, mam manta prince 3 to wogóle nie czyta płyt. tzn czyta 1 na 10 i nie czyta xvida.
stoi pod telewizorem moge oddać własciwie darmo. jest to taki syf że nawet nie chciało mi się tego zanosić do serwisu za to gadałem na forum manty i nagrywałem i kombinowałem na 100 proponowanych mi sposobów


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 23:16 
Cytuj  
na prezenty świąteczne kupiłem dwie Wiwy HD-128U. odtwarzacz ma wszystko na czym mi zależało + niską cenę (płaciłem 149zł za jeden +17zł za przesyłkę kurierem). podłączyłem jedną do TV i muszę powiedzieć, że cieszę się, iż jeden odtwarzacz idzie do mojej mamy i będę go miał na codzień do użytkowania :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 23:35 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jest to taki syf że nawet nie chciało mi się tego zanosić do serwisu


Błąd! Jest duża szansa, że dostaniesz nową sztukę, lepszy model nawet. Manta jest tak tania, iż bardziej się opłaca dać klientowi nowy sprzęt niźli stary naprawiać. Wielki Elektronik czuwa i ciągle części potrzebuje...


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2007, 08:21 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie kupujcie manty, próbujcie innych firm, mam manta prince 3 to wogóle nie czyta płyt. tzn czyta 1 na 10 i nie czyta xvida.


Możliwe, że Twój model nie jest specjalnie udany ale to nie przekreśla marki jako takiej. Używamy Mantę model 034 Lord od ponad 2 miesięcy i wszystko chodzi pięknie, nie zdarzyło się jeszcze aby nie czytał jakiegoś formatu (a przeglądamy sporo filmów). Obsługa HDMI pozwala na podłączenie z telewizorem za pomocą jednego kabelka (nie ma standardowego kłębu kabli z tyłu), złącze USB pozwala podłączać pen-drive'y - zalet jest sporo. Nie oceniajcie firmy po jednym (zapewne najtańszym z dostępnych) modelu.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2007, 08:23 
Cytuj  
enkil napisał(a):
Deshroom napisał(a):
jest to taki syf że nawet nie chciało mi się tego zanosić do serwisu


Błąd! Jest duża szansa, że dostaniesz nową sztukę, lepszy model nawet.
wiem o tym, nie chce manty. nawet nowej nawet lepszej. mam jeszcze słuchawko mikrofon manty za 60zł który uwaga odparzaa uszy, serwisant sie mnie pytał czy mi sie poca uszy kurwa. po 3 godzinach w tych słuchawkach z pseudoskory pieka uszy. niech manta spier... tez oddam
kupiłem pare lat temu sennheisery wireless i od tamtej pory nie mam problemu, nie wierze w tanie produkty ... :har:

@up
mój jest jeden z najdrozszych na manta forum był mój topic " moja manta potrzebuje wiecej magii" długi był.

generalnie ciesze że się cieszycie, dla mnie manta to mega syf


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2007, 11:50 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Ja bym odradzal zarowno pioneera jak i inne markowe odtwarzacze. Sa problemy z odtwarzaniem formatow i napisow. Generalnie nadaja sie tylko i wylacznie do odtwarzania oryginalnych nosnikow. Pod wzgledem odtwarzanie DivXow Manty, Bellwoody i inne sa bezkonkurencyjne. Znamienne jest tez ze autor tej aukcji nie wspomina slowem o divxach. Jest tylko informacja ze dzieki USB mozemy odtwarzac... muzyke. Ja bym raczej omijal szerokim lukiem, chyba ze dla kogos liczy sie napis na obudowie

Co do Bellwooda - po jego tescie w laboratorium polowa pracownikow udala sie do sklepu :) I wszyscy sa zadowoleni, a to raczej o czyms swiadczy :)


pozdrawiam

Owszem, ale nie wszyscy stawiaja na filmy divx. Kupilem Harman/Kardon DVD 23 (generalnie do kompletu z ampli), ma zgodnosc z divx i obsluguje napisy w formacie .sub, .srt, .ssa oraz filmy o rozszerzeniu .divx . Co najlepsze, w nowym Allplayerze mozna zmuxowac film z napisami w jeden plik .divx (okolo 1min na 700mb) ktory jest bez problemu czytany przez stacjonarke a napisy wlacza sie jak w zwyklym filmie dvd.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2007, 12:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mój jest jeden z najdrozszych


Jeśli jest tak jak piszesz to zapewne kupiłeś model DVD-025 Prince 3 (w tej chwili za ok 189zł). W cenie 129zł dostępny jest model DVD-031 Lord, który wspiera dekodowanie xvid'a (o którego brak oskarżasz Manty). Nie zawsze droższe=lepsze :lol:


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2007, 13:59 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
no to mam jeszcze jedno pytanie - czy jako "telewizor" spisalby sie monitor podlaczony do dekodera "n" zestawu kina domowego? pod katem kolorow, katow widzenia itd. :)


Ogolnie "N" sux peen mucho.
40" LCD Sony Bravia - Na ogromnej ilosci dwoch kanalow w pelni HD i Sporotowego 'czasem HD' jakos jesc oszalamiajaca tylko podczas ogladania DiscoveryHD (czyt, tydzien ogladania i cala ramowke znasz na pamiec - non stop powtorki).
MGM to scalowane filmiki z 80'-90' (ale akurat w wiekszosci b. dobre produkcje) w ktorych tego HD juz nie widac. Na reszcie kanalow jakosc obrazu gorsza niz na kablowce. GG, szkoda pieniedzy na ta cala N, juz lepiej zamowic sobie drozsza cyfre i przynajmniej miec co ogladac.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2007, 16:23 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
RufeN napisał(a):
no to mam jeszcze jedno pytanie - czy jako "telewizor" spisalby sie monitor podlaczony do dekodera "n" zestawu kina domowego? pod katem kolorow, katow widzenia itd. :)


Ogolnie "N" sux peen mucho.
40" LCD Sony Bravia - Na ogromnej ilosci dwoch kanalow w pelni HD i Sporotowego 'czasem HD' jakos jesc oszalamiajaca tylko podczas ogladania DiscoveryHD (czyt, tydzien ogladania i cala ramowke znasz na pamiec - non stop powtorki).
MGM to scalowane filmiki z 80'-90' (ale akurat w wiekszosci b. dobre produkcje) w ktorych tego HD juz nie widac. Na reszcie kanalow jakosc obrazu gorsza niz na kablowce. GG, szkoda pieniedzy na ta cala N, juz lepiej zamowic sobie drozsza cyfre i przynajmniej miec co ogladac.


teraz płacę 45zł miesięcznie za kablówkę i praktycznie nic w niej nie mam, dlatego zastanawiałem się nad N. póki co nie mam telewizora HD, a na początku przyszłego roku trafi do mnie do domu prawdopodobnie 32cale HD ready, więc ofc jakość nie będzie wyjebana w kosmos - ja to wszystko przeżyję - chodzi mi raczej o ofertę programową. na abonament tv nie może u mnie w domu iść więcej niż 50zł miesięcznie, więc oferta N wydawała mi się najlepsza - Cyfra wypada drożej :har:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2007, 20:46 
Cytuj  
od stycznia w N hbo + sci fi channel + universal pictures.
zaczyna wygladac to calkiem niezle.

odnosnie allplayera i muxowania: nie wiem czy robie cos zle czy mam jakas zchrzaniona wersje ale zmuxowalem movie, mam plik z rozszerzeniem divx i napisow nie widac w zadnym playerze na pc
(wmpc, vlc, wmp, allplayer)
bawil sie tym ktos troche dluzej?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2007, 21:32 
Cytuj  
Abey tak jak pisalem, wlaczasz wtedy napisy tak jak w normalnym filmie dvd (przycisk 'subtitles'). Jesli player windowsowy nie ma takiej opcji, to nie zobaczysz tych napisow.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2007, 23:23 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Belka mam już chyba ze 4 lata i można powiedzieć że czyta wszystkie płyty (no może z wyjątkiem tych chodnikowych ...). W ciągu tego czasu raz zrobiłem update firmware'u, żadnych awarii nie było.

Ok, to jeszcze powiedz jak bardzo jest głośna jego mechanika.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 00:43 
Cytuj  
co do nowych mant, to mają fajne opcje, ale widziałem przednie panele z bamberskimi-wciąż-migającymi lampkami i zrezygnowałem :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 03:21 
Cytuj  
abey napisał(a):
od stycznia w N hbo + sci fi channel + universal pictures.
z


HBO mam na kablowce, sci fi juz jest...
Universal moze byc fajny. Tylko gdzie tu kur* High Definition?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 10:18 
Cytuj  
A ja mam Prince 3 i mi xvidy odtwarza. Jedyny problem jest, ze nie czyta AC3 - i tu jest bolaczka, trzeba zmienic na wercje Prince 3 z USB ( ew Emperora Lorda czy inny wynalazek, byle mial USB wejscie) , bo wraz z dolozeniem USB dodali obsluge AC3 - i pewnie tutaj lezy tez i twoj problem.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.