mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 23:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
sorry sweng ale faktycznie swoje psp sprzedalem 1.5 roku temu.
w sobote wpadl do mnie kumpel ze swoim psp i wymieklem.
filmy na tv, granie na monitorze, full multitasking, www, wifi, mp3, ebooki
masakryczne to jest :-)


Szkoda tylko ze jako KONSOLA PRZENOSNA DS jest 20 razy lepszy i tez tyle samo razy lepiej sie sprzedaje. :-)

FIlmy na TV i gry to jak bede chcial to sobie kupie zwykla konsole ktora mi przynajmniej zagwarantuje jakosc obrazu odpowiednia do ekranu.
WiFi jest juz nawet w tosterach. :-) Mp3 tez. przegladanie www i e-bookow jest na PSP konkretnie niewygodne.
mialem ponad rok te zabawke - sprzedalem jak jeszcze stala po okolo 800 zeta i dobrze - bo nie czulem sensu. :-) PSP jest dobre jako szpan bo jest naprawde sexy tylko nudzi sie po miesiacu a 80% funkcji nawet sie nie uzywa bo po co.

Sony ssie na maxa. A triumfy Xa potrwaja jescze minimum rok a jak Sony nie zmieni polityki wobec devsow (Wiieeeeceeej gier !!! ) to pewnie i dluzej.

Yo.
:-)

Mendol napisał(a):
argumenty?
a widzisz jakies w swoich postach? Oprocz PS3 i PSP rzadza bo maja znaczek Sony i 10 let ledendy ktora bardzo skutecznie wdeptuja w ziemie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 23:38 
Cytuj  
kabra no wlasnie psp tez sprzedalem jak kosztowalo 800zl
ale od tej pory wiele sie zmienilo, lacznie z przegladaniem www i ebookow.
nie wiem czemu wielu osobom sie wydaje ze jak psp mialo kiepskie oprogramowanie 2 lata temu to stan ten trwa nadal. nic bardziej mylnego.
no na xa wyjdzie za chwile burnout potem lost odyssey a potem nuda ;-)
zobaczymy co bedzie. ps3 kupie ze wzgledu na odtwarzacz br.

gdybys czytal od poczatku to pewnie bys znalazl. nie chce mi sie powtarzac w kolko tego samego.
x bije ps3 w tej chwili jedynie iloscia tytulow. moc przerobowa ma polowe mniejsza i tak powoli devsi zaczynaja wykorzystywac moc cell'a w ps3.
a to moze przyniesc bardzo ciekawe wyniki za rok dwa.
hd dvd jak na razie przegrywa batalie i jakby nie bylo jest napedem ktory trzeba DOKUPIC do xboxa, a w ps3 mamy br w komplecie.
i zanim zaczniesz sie czepiac polecam ogolne czytanie forum a nie co 10 post ;-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 23:50 
Cytuj  
A DS nie ma Opery i przeglądania netu? Ma.
Ma też organizer, przeglądanie plików tekstowych, oglądanie filmików, słuchanie muzyki. Trzeba tylko umieć.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 23:51 
Cytuj  
Keii napisał(a):
A DS nie ma Opery i przeglądania netu? Ma.
Ma też organizer, przeglądanie plików tekstowych, oglądanie filmików, słuchanie muzyki. Trzeba tylko umieć.


w psp też tego w standardzie nie ma

mendol jest fanboyem i tyle eot.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 23:54 
Cytuj  
U mojego syna w podstawowce prawie kazdy chlopak ma DSa, spotykaja sie i godzinami walcza pokemonami 2vs2.

PSP o czyms takim moze tylko pomarzyc, niezaleznie od targetu wiekowego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 00:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
x bije ps3 w tej chwili jedynie iloscia tytulow. moc przerobowa ma polowe mniejsza i tak powoli devsi zaczynaja wykorzystywac moc cell'a w ps3.
a to moze przyniesc bardzo ciekawe wyniki za rok dwa.


Mylisz sie. Poczytaj o tym.

Dlugo trzeba by pisac o rzdzeniach, hyperthreadnigu i ich wykorzystaniu. Przepustowosci RAM i jego ilosci. Bledach konstrukcyjnych obu konsol ktore powoduja ze to co robi wrazenie na papierze nijak sie ma do mocy w grach, wadach i zaletach obu napedow (tak BluRay tez ma wady i to jakie... :-) )etc....

Przy 100% wykorzystaniu mocy konsoli PS3 jest moze 10-15% mocniejsze "overall" (przy czym wyklada sie min. na malej ilosci Ramu a podpiera Cellem). Choc i tak jest to dyskusyjne.


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 00:11 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mendol napisał(a):
sorry sweng ale faktycznie swoje psp sprzedalem 1.5 roku temu.
w sobote wpadl do mnie kumpel ze swoim psp i wymieklem.
filmy na tv, granie na monitorze, full multitasking, www, wifi, mp3, ebooki
masakryczne to jest :-)


Szkoda tylko ze jako KONSOLA PRZENOSNA DS jest 20 razy lepszy i tez tyle samo razy lepiej sie sprzedaje. :-)

FIlmy na TV i gry to jak bede chcial to sobie kupie zwykla konsole ktora mi przynajmniej zagwarantuje jakosc obrazu odpowiednia do ekranu.
WiFi jest juz nawet w tosterach. :-) Mp3 tez. przegladanie www i e-bookow jest na PSP konkretnie niewygodne.
mialem ponad rok te zabawke - sprzedalem jak jeszcze stala po okolo 800 zeta i dobrze - bo nie czulem sensu. :-) PSP jest dobre jako szpan bo jest naprawde sexy tylko nudzi sie po miesiacu a 80% funkcji nawet sie nie uzywa bo po co.

Sony ssie na maxa. A triumfy Xa potrwaja jescze minimum rok a jak Sony nie zmieni polityki wobec devsow (Wiieeeeceeej gier !!! ) to pewnie i dluzej.

Yo.
:-)

Mendol napisał(a):
argumenty?
a widzisz jakies w swoich postach? Oprocz PS3 i PSP rzadza bo maja znaczek Sony i 10 let ledendy ktora bardzo skutecznie wdeptuja w ziemie.


A mnie jakos psp bardziej przekonuje niz ds. Niby konsolka nintendo powinna byc lepsza na kazdym gruncie ale gry mi zupelnie nie podchodza.
Imo hardcore gamer nie ma w co grac na tym handheldzie.
Ja czekalem z kupnem psp az cos sie ruszy i tak chwila nie nadeszla i jestem raczej zadowolony ze nie kupilem od razu.
Swoja droga sony glupie nie jest i ma 1 asa w rekawie ktorego zamierzaja wykorzystac. Mianowicie backwards compability.
W chwili kiedy bedzie mozna grac w gry na ps, ps2 i psp na trojce ustawiam sie w kolejce po ta konsole.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Ostatnio edytowano 22 sty 2008, 00:16 przez ikona, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 00:16 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Imo hardcore gamer nie ma w co grac na tym handheldzie.


A od kiedy to hardcore gamerzy sa targetem handheldow ? Przeciez z zalozenia to sa urzadzenia do pogrania w podrozy, na wycieczce, w szkole pod lawka/na wykladzie, etc.......
Tu nie ma miejsca na hardcore gaming i tez nie tacy ludzi kupuja te konsolki. Kupujac z takim nastawienim tylko sie zawiedziesz tak czy siak.

Dobra ide spac.... CU. :-)


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 00:20 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
A od kiedy to hardcore gamerzy sa targetem handheldow ?


A kto jest targetem psp? Mi sie wydaje ze wlasnie hardcore gamer.
Wlasnie mnie naszla taka komiczna mysl ze zrobilem wieksze wow widzac gry na iphone (amatorskie) niz psp.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 00:29 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Swoja droga sony glupie nie jest i ma 1 asa w rekawie ktorego zamierzaja wykorzystac. Mianowicie backwards compability.
W chwili kiedy bedzie mozna grac w gry na ps, ps2 i psp na trojce ustawiam sie w kolejce po ta konsole.


W obecnie sprzedawanej wersji PS3 (40GB) dzalaja TYLKO gierki z PS1.
W wersji 80GB dzialaja z PS1 i czesciowo z PS2 (podobno - nie wim nawet listy tytulow nie widzialem na necie wiec jest to dla mnie nie potwierdzone)

Stare wersje min. popularna u nas 60GB mialy full opcje (PS1 i PS2 - wlasciwie wszystkie gry). SONY to wwycielo aby zmniejszyc koszty produkcji i obnizyc znaczoco cene co w sumie sie oplacalo bo sprzedaz ruszyla po tym jak nigdy.
SONY swojego asa w rekawie wyrzucilo i raczej sie nie zanosi na jego powrot (chyba ze software'owo jakos).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 00:43 
Cytuj  
Hardcore gamerzy?
Daj spokój ikona, rozumiem lubić Sony, sam mam z konsol stacjonarnych PS2 od paru lat, ale co mają hardcore gamerzy do psp/dsa? Chyba tylko od nich zależy, co będą masterować. Czy to Advance Wars, Pokemon, czy Final Fantasy Tactics.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 08:51 
Cytuj  
Burnout_Paradise_PAL_XBOX360
mrahahahah.
zdam relacje w weekend ;-0

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 14:48 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
SONY swojego asa w rekawie wyrzucilo i raczej sie nie zanosi na jego powrot (chyba ze software'owo jakos).


Tak, przygotowuja software'owa emulacje.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 15:42 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
SONY swojego asa w rekawie wyrzucilo i raczej sie nie zanosi na jego powrot (chyba ze software'owo jakos).


Tak, przygotowuja software'owa emulacje.


Tak jezus istniał


przestał byś jak mendol pieprzyć głupoty nie podparte żadnymi informacjami :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 15:59 
Cytuj  
Enhu napisał(a):

Tak jezus istniał



No z tego co się orientuję to postać historyczna.

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 16:21 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Enhu napisał(a):

Tak jezus istniał



No z tego co się orientuję to postać historyczna.


nom.
jedyna postac historyczna o ktorej nie ma zadnego historycznego zapisu :wink:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 17:15 
Cytuj  
jak juz o Jezusie.

Jezus istnial na 100%, to jest poparte dowodami. Z tym ze, nie znaczy to, ze mial ojca Boga i w ogole zamienial wode w wino. Ale istnial.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 18:57 
Cytuj  
taaa
dzieci pokupowaly sobie x360 i teraz beda przeklinac kazdego kto powie ze ps3 lepsze ;-)
sorry ale w ps3 sam cell da rade zrobic to co caly x360 ;-) i kiedys pewnie to wykorzystaja :-)
a na razie ustalmy ze x360 = ps3 i tyle.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 19:07 
Cytuj  
Ta Mendol, jasne. Wrzuc sobie do PieCa nanowszego procka Intella, może być ten w technologii 45nm z 8-ma rdzeniami, wrzuć w to płytę z zintegrowaną grafą intella. Ja zostanę przy starym P4 i GF 7800 GT. Jak ten uber procek zrobi więcej niż mój stary sprzęt to gratz. Możesz sobie wziąć tego cella z PS3 i przemyśleć znaczenie słowa czopek. Wydajność to nie tylko procesor a przede wszystkim układ graficzny i pamięć.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 19:57 
Cytuj  
polecam zobaczyc uncharted na ps3.
i pokazac mi chociaz w podobie na x360.
dziekuje :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.