mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 14:44 
Cytuj  
Mi najwiekszego funa dawaly bijatyki na konsloach i na pc mi tego wlasnie brakowalo:) Nie ma jak napic sie piwka czy spalic razem z kumplami i grac w mordobitki 8)

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 15:18 
Cytuj  
IMO Halo 3 na split screenie, cooperative to najlepsza gra na dwóch na jednej konsoli :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 15:22 
Cytuj  
no i styka.
enhu... bez komentarza.
"im starszy..." prosze czytac ze zrozumieniem a jak masz problemy chetnie wytlumacze na privie.

no jutro dmc4, na filmach tez wyglada zachecajaco.

lost odyssey dvd3, wciaga coraz bardziej przyznam szczerze, ale wydaje sie bardzo krotka...
26h played.

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 15:50 
Cytuj  
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,37399;core.html
Ps3 (licząc od momentu pojawienia się go na rynku), wyprzedził Xboxa. Xbox 360 wygrywa tylko dlatego, że wyszedł za wcześnie. Teraz niektórzy użytkownicy Xboxa 360 za to płacą- jeżeli nie posiadają dysku, to nie pograją sobie w Paradise przez liva, tak samo cicho o grach mmo.
Jestem właścicielem Ps3, konsolę kupiłem dzień przed premierą i jeszcze się przy niej nie nudzę. Gry takie jak Resistance, Motorstorm, Uncharted, Lair (jest lepszy niż w recenzjach) starczą na jakiś czas. Zapowiedziano już parę gier MMORPG, tak więc z growego punktu widzenia (po to się kupuje przecież konsolę), Ps3 zdominuje rynek. Zresztą jak zawsze to robi Sony (nie licząc wii, natargetowane na casuali). Xbox stanął do nierównej walki, wyszedł wcześniej by podkraść trochę ludu, ale strzelił sobie tym samobójczą bramkę, wydając już chyba z 6 wersji konsol, przez co teraz programiści nie wykorzystają jej w pełni (krótkie lub brak loadingi np. w Ratchet & Clank na ps3 i Mass Efect, Oblivion, Two Worlds na Xboxa- porównajcie sobie to)
Ps: Jeżeli ktoś chce ze mną polemizować- błagam, oby te osoby posiadały przynajmniej jednego next-gena i wiedziały, co piszą.


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 16:46 
Cytuj  
nie bardzo jest o czym polemizowac. x360 jest i ma duzo tytulow, fakt wiekszosc jakies crapy ale sa. to ze jest na rynku juz kawalek czasu, tak jak piszesz, nie zmienia faktu, ze jesli chodzi o optymalizacje kodu to nic sie nie zmienilo. mass effect jeszcze ujdzie, ale lost odyssey to pod tym wzgledem fail totalny.i nigdy nie zrozumiem co kierowalo tworcami LO, kiedy mamy 20sec loading, scenke w ktorej robimy 4 kroki, klikamy A i mamy loading 20sec. ale jest w co grac.
ps3 z pewnoscia sie rozkreci, trzeba tylko poczekac az zejdzie do sensownej ceny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 16:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie bardzo jest o czym polemizowac. x360 jest i ma duzo tytulow, fakt wiekszosc jakies crapy ale sa. to ze jest na rynku juz kawalek czasu, tak jak piszesz, nie zmienia faktu, ze jesli chodzi o optymalizacje kodu to nic sie nie zmienilo. mass effect jeszcze ujdzie, ale lost odyssey to pod tym wzgledem fail totalny.i nigdy nie zrozumiem co kierowalo tworcami LO, kiedy mamy 20sec loading, scenke w ktorej robimy 4 kroki, klikamy A i mamy loading 20sec. ale jest w co grac.
ps3 z pewnoscia sie rozkreci, trzeba tylko poczekac az zejdzie do sensownej ceny.

zejść zejdzie - chociażby z powodu taniejących napędów blue-ray i reszty części (im coś "starsze", tym tańsze). tak czy siak Sony obniżyło koszty produkcji konsoli o połowę od momentu jej pojawienia się na rynku.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 17:49 
Cytuj  
PS3 w tym momencie jest tansze niż XBOX360.
Co z tego jak gier dalej tyle co kot napłakał.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 18:05 
Cytuj  
Darnok napisał(a):
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,37399;core.html

Nie no sorry, ale takiego LOL'a dawno temu nie czytałem, 1.8mil xboxów to w ciągu 2007'go roku to się w samej polsce sprzedało, a co dopiero na zachodzie

Darnok napisał(a):
Ps3 (licząc od momentu pojawienia się go na rynku), wyprzedził Xboxa.

Xboxów sprzedało się ponad 3 razy więcej niż ps3, więc nie wiem o czym tutaj mówisz

Darnok napisał(a):
Xbox 360 wygrywa tylko dlatego, że wyszedł za wcześnie.

Nie, wygrywa dlatego, że się go łatwo programuje, i jest na niego masa gier

a poza tym sam zaprzeczasz temu co piszesz, patrz odpowiedz wyżej

Darnok napisał(a):
Teraz niektórzy użytkownicy Xboxa 360 za to płacą- jeżeli nie posiadają dysku, to nie pograją sobie w Paradise przez liva, tak samo cicho o grach mmo.

Sry, ale trzeba być failem, żeby kupić konsole bez dysku

Darnok napisał(a):
Jestem właścicielem Ps3, konsolę kupiłem dzień przed premierą i jeszcze się przy niej nie nudzę. Gry takie jak Resistance, Motorstorm, Uncharted, Lair (jest lepszy niż w recenzjach) starczą na jakiś czas.

na tydzień ?

Darnok napisał(a):
Lair (jest lepszy niż w recenzjach)

tutaj mnie rozbawiłeś :D
ta gra jest słaba przez duże S

Darnok napisał(a):
Zapowiedziano już parę gier MMORPG, tak więc z growego punktu widzenia (po to się kupuje przecież konsolę), Ps3 zdominuje rynek.

Azjatyckimi mmo h&s w spółpracy z ncsoft ?

nie wiem czy wiesz, ale na xboxa zapowiedziane jest AoC.

Darnok napisał(a):
Zresztą jak zawsze to robi Sony (nie licząc wii, natargetowane na casuali).

PSP było i jest failem, PS3 też jest failem

Darnok napisał(a):
Xbox stanął do nierównej walki, wyszedł wcześniej by podkraść trochę ludu, ale strzelił sobie tym samobójczą bramkę, wydając już chyba z 6 wersji konsol

fakt, lepiej wydać jedną za jedyne 999.999$ jak to jest w przypadku PS3

Darnok napisał(a):
przez co teraz programiści nie wykorzystają jej w pełni

wykorzystają, na grach jest 'requires hdd to play' sticker, jak na ff XI

Darnok napisał(a):
(krótkie lub brak loadingi np. w Ratchet & Clank na ps3 i Mass Efect, Oblivion, Two Worlds na Xboxa- porównajcie sobie to)

jezu, ty widziałeś loadingi w oblivionie na ps3 ? mimo że gra jest na płycie nagrana 4 razy, to i tak ładuje się 2x wolniej jak na xboxie

Darnok napisał(a):
Ps: Jeżeli ktoś chce ze mną polemizować- błagam, oby te osoby posiadały przynajmniej jednego next-gena i wiedziały, co piszą.

Posiadam Xboxa, mój kumpel 'posiadał' PS3, wiem co mówie

aha, i btw:

"PS3 wygra, jak producenci zaczną wykożystywać jego super moc®", "Ps3 wyszło rok później, i jeszcze wyprzedzi xboxa®" itp teksty mnie po prostu bawią.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 18:17 
Cytuj  
Enhu musisz mieć naprawdę nasrane we łbie jak sądzisz, że w Polsce się sprzedało 1.8 mln Xboxów.

O reszcie szkoda pisać bo się zrobi wojenka Fanboyów a temat do tej pory był w miarę spokojny i niech taki pozostanie.


_________________
Gzzzt

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 18:21 
Cytuj  
Mam pytanie ile placi sie za Xbox Live:> kupilem niedawno i chcialbym sie dowiedziec pare rzeczy^^

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 18:32 
Cytuj  
Cytuj:
jezu, ty widziałeś loadingi w oblivionie na ps3 ? mimo że gra jest na płycie nagrana 4 razy, to i tak ładuje się 2x wolniej jak na xboxie


I to nie tylko Oblivion, kumpel ma PS3 ja mam X360, no i często gramy mecze w PES '08, u mnie na X'ie wczytuje sie dużo szybciej niż u niego na PS3, długie loading'i, stroje sie doczytują z 10s... jak tak narazie wygląda konsola to ja podziękuje, jeszcze jak niektórzy mówią że taki średniak jak Assassin's Creed to najlepsza gra na PS3, to w ogóle śmiech na sali

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 18:33 
Cytuj  
Morge napisał(a):
Enhu musisz mieć naprawdę nasrane we łbie jak sądzisz, że w Polsce się sprzedało 1.8 mln Xboxów.

nasrane we łbie to masz ty, zobacz z resztą co masz w sigu.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 18:58 
Cytuj  
Enhu, przykro, że muszę to powiedzieć, ale połowa rzeczy, które piszesz, to bzdury.

"Xboxów sprzedało się ponad 3 razy więcej niż ps3, więc nie wiem o czym tutaj mówisz "
Proszę przeczytać mojego posta dokładniej (podpowiem- nawias), powinno rozwiać twoje wątpliwości.
"Sry, ale trzeba być failem, żeby kupić konsole bez dysku "
Argument to jest czy opinia?


"na tydzień ? "
MP w Resie starczył mi na 3 miesiące (oczywiście skąd ty to możesz wiedzieć)

""tutaj mnie rozbawiłeś
ta gra jest słaba przez duże S"
Należy zagrać zanim się powiela czyjąś opinię. Jeżeli macanie padem to dla Ciebie zbyt duży wysiłek to tak- Lair jest słabiutki. Dla reszty to super gra.

"Azjatyckimi mmo h&s w spółpracy z ncsoft ? "
Tak, plus od SCE

"nie wiem czy wiesz, ale na xboxa zapowiedziane jest AoC. "
Wymagania- dysk twardy, czyli odejmij liczbę posiadaczy kloca bez dysku.

"PSP było i jest failem, PS3 też jest failem "
kolejny argument nie do przebicia...


fakt, lepiej wydać jedną za jedyne 999.999$ jak to jest w przypadku PS3 "
parafrazując- lepiej wydać na 6 po999.999$+ dyski 20GB w cenie 200GB do Ps3.


"wykorzystają, na grach jest 'requires hdd to play' sticker, jak na ff XI "

Zapewniam cię, że gdyby Xbox byłby jedną konsolą, to wszystkie gry RPG zajmowałyby miejsce na dysku i nie cięłyby się tak.

"ezu, ty widziałeś loadingi w oblivionie na ps3 ? mimo że gra jest na płycie nagrana 4 razy, to i tak ładuje się 2x wolniej jak na xboxie"
Widziałem, a widziałeś, jak się doczytuje mapa?

"PS3 wygra, jak producenci zaczną wykożystywać jego super moc®", "Ps3 wyszło rok później, i jeszcze wyprzedzi xboxa®" itp teksty mnie po prostu bawią."
I vice-versa.

"Co z tego jak gier dalej tyle co kot napłakał."
Założę się o nogę Enhu, że przy najbliższej gwiazdce Xbox 360 nie będzie growo istniał.


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 19:33 
Cytuj  
Moze mi ktos odpowedziec na moje pytanie powyzej^^

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 19:43 
Cytuj  
Ktoś google zabrał? Zobacz na stronie Xbox live.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 20:32 
Cytuj  
"Sry, ale trzeba być failem, żeby kupić konsole bez dysku "

Sry ale to fail, ze konsole maja dysk itp.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 20:38 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
"Sry, ale trzeba być failem, żeby kupić konsole bez dysku "

Sry ale to fail, ze konsole maja dysk itp.


masz racje, lepiej się bawić do usranej śmierci memorkami


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 20:53 
Cytuj  
ociec masz racje niestety. konsole kupowalem po to zeby sobie pograc a nie "rozbudowywac" jak peceta.

enhu przestan obrazac wszystkich i przestan sie udzielac na forum ok?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 20:55 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
"Sry, ale trzeba być failem, żeby kupić konsole bez dysku "

Sry ale to fail, ze konsole maja dysk itp.


masz racje, lepiej się bawić do usranej śmierci memorkami


A co ma piernik do wiatraka?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 20:57 
Cytuj  
olej ociec bo nie warto ;-)
skupmy sie na temacie.

conflict denied ops!!
gramy!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.