mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 21:00 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Enhu napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
"Sry, ale trzeba być failem, żeby kupić konsole bez dysku "

Sry ale to fail, ze konsole maja dysk itp.


masz racje, lepiej się bawić do usranej śmierci memorkami


A co ma piernik do wiatraka?


lepiej chyba mieć wbudowany dysk, niż non stop przekładać memorki, które mieszczą tylko pare save'ów nie ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 21:12 
Cytuj  
Ja jade na karcie pamieci 512mb, mam 42 gry i jeszcze 3/4 karty wolne... rzeczywiscie, juz ide kupować drugie 512

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 21:16 
Cytuj  
Tidus jednak dyski twarde są przydatne, można sobie divixy oglądnąć, przyspiesza to pracę niektórych gierek itp. ergo nie powinniśmy się buntować :> o konsoli decyduje niezmienność sprzętu, co xbox nie gwarantuje.


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 21:17 
Cytuj  
Darnok napisał(a):
o konsoli decyduje niezmienność sprzętu, co xbox nie gwarantuje.

a playstation gwarantuje ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 21:32 
Cytuj  
do ogladania divxow dysk twardy nie jest potrzebny w przypadku x360.
no oczywiscie o ile masz pc, pendrive, nagrywarke.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 21:37 
Cytuj  
Cytuj:
Tidus jednak dyski twarde są przydatne, można sobie divixy oglądnąć, przyspiesza to pracę niektórych gierek itp. ergo nie powinniśmy się buntować :> o konsoli decyduje niezmienność sprzętu, co xbox nie gwarantuje.


Dyski sie przydają, nie mówie że są złe. Jedyne co mnie denerwuje to to, że na PS3 jeszcze trzeba gry INSTALOWAĆ :/ no i jeszcze klawiature i myszke podłączyć PC'tową, system operacyjny... gdzie tu konsolowość? Konsola to taka, w której nic nie trzeba dokupować i gra sie na padzie. A i PS3 i X360 tą konsolowość niszczą, chociaz w przypadku PS3 to juz wkurzające jest, że to normalny PC.

btw. napisałem o tych kartach tak, bo wkurzył mnie tekst:

Cytuj:
non stop przekładać memorki, które mieszczą tylko pare save'ów

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 21:39 
Cytuj  
Jak juz kiedys pisalem WII trzyma fason :( Tylko mi gry Nintendo nie odpowiadaja :/

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 22:01 
Cytuj  
Konsola sluzy chyba do tego zeby wlozyc plyte i grac i zaleta jest to ze kazda prawie giera jest na 2 playerow zawsze mozna pograc z kumplem, na kompa to zazwyczaj jakies stare wyscigi jak nfs 3 wychodzil i relly na 2 bijatyki prawie zadne poza mk, slabym mugenem, i innymi slabiznami za to konsole sa jak dla mnie do tego stworzone i to w nich najlepsze.(To moje zdanie)

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 22:30 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Cytuj:
Tidus jednak dyski twarde są przydatne, można sobie divixy oglądnąć, przyspiesza to pracę niektórych gierek itp. ergo nie powinniśmy się buntować :> o konsoli decyduje niezmienność sprzętu, co xbox nie gwarantuje.


Dyski sie przydają, nie mówie że są złe. Jedyne co mnie denerwuje to to, że na PS3 jeszcze trzeba gry INSTALOWAĆ


CO? tylko dema, i parę gierek, jest tak dlatego, by obniżyć czas loadingów. Nie instalujesz całej gry tylko niezbędne pliki i to nie zawsze. Uwierz mi, że gdyby nie Core, to na xboxie byłoby identycznie. Co do dem- instalują się, ale nie zwiększają swojej pojemności, czyli nie jest to pctowa instalacja sensu stricte, klawiatura i myszka- w końcu można zainstalować linuxa. Trudno obsługiwać system operacyjny padem.
Co do gwarancji- Ps3 nie ma wersji bez dysku, dlatego nie ma żadnych bzdur typu "hdd required". A to przecież najważniejsze w konsolach- "plug & play".


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 22:40 
Cytuj  
Na to jeszcze sie zgodze.

Anyway jak juz konsola next-gen to poprosze pudelko, ktore podlacze do pradu i jebie mnie co ma w srodku i czy czegos nie potrzeba.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 23:02 
Cytuj  
Darnok napisał(a):
CO? tylko dema, i parę gierek, jest tak dlatego, by obniżyć czas loadingów. Nie instalujesz całej gry tylko niezbędne pliki i to nie zawsze. Uwierz mi, że gdyby nie Core, to na xboxie byłoby identycznie.


Tendencjaa do instalacji (obowiazkowej) gier na PS3 idzie niebezpiecznie w stone standardu. Prosze cie przestan slepo kochac Sony i pomysl przez chwilke..... Jesli aby zredukowac (nawet nie calkowicie wyeliminowac) czas loadingow w DMC4 trzeba instalnac gre na 5GB to na ile trzeba bedzie zainstalowac gry o wiele bardziej rozbudowane? Jak MGS czy FF 13?? na 20 GB ? A czego to wina ? Napedu BluRay, ktory nie nadaje sie do konsoli i do "streamowania" danych bo jest o wiele za wolny.

Nie mowiac juz ze mimo 5 GB instalacji jedyne co dostajemy w DMC4 to troche krotsze loadingi, nie ma zadnej innej roznicy miedzy wersjami na PS3 a X'a. Musisz poswiecic 5GB bo devsom zabraklo umiejetnosci po prostu albo mocy sprzetu (tak, tak bo PS3 to nie tylko hiperszybki Cell).
Juz widze artykuly w prasie jak bedzie news o Crysisie na PS3 i instalacji na (conajmniej IMO) 10GB bo inaczej ta gra z BluRaya w PS3 nie zipnie nawet.


_________________
Obrazek

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 23:37 
Cytuj  
Enhu czy ja napisałem coś fanboyowego ? Coś nienormalnego ?

Ty się zastanów co napisałeś o sprzedaży XO360 w Polsce.


_________________
Gzzzt

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 01:18 
Cytuj  
Jest już video review DMC4 na GT.

Jeśli jest tak, jak mówią, to czuję się trochę zawiedziony.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 09:25 
Cytuj  
ano, wlasnie sie zastanawiam czy warto dmc4.
conflict denied ops po demie i ocenach nie ruszam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 09:39 
Cytuj  
Szczerze mówiąc, osobiście brałbym w ciemno. Nawet w 2, która momentami była strasznie aklimatyczna i gdzie niektóre walki z bossami to po prostu "rence" (zakażony czołg, który, jeśli człowiek odpowiednio się ustawi, nic nie robi), grało mi się bardzo dobrze. I jestem w stanie uwierzyć, że system walki wynagradza wszystko.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 09:42 
Cytuj  
no to prawda dmc zawsze dawalo fun. ale z drugiej strony zeby naprawde cieszyc sie w pelni ta gra trzeba posiadac "skilla", ktorego mi brakuje :-)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 10:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
conflict denied ops po demie i ocenach nie ruszam.


Eee tam... calkiem niezla rozpierducha ;) Dobrze slyszalem, ze juz w demku mozna pykac w coopie?

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 10:54 
Cytuj  
Conflict ma nieźle skopaną grafę, ogólnie to nie to co część pierwsza :)

evsom zabraklo umiejetnosci po prostu albo mocy sprzetu
To pierwsze. Na razie złożona architektura Ps3 stanowi kłopot, ale nie dla wszystkich, to kwestia umiejętności i właśnie wychodzi, które studia sąporządne i podejmują wyzwania (na dodatek je wygrywając), a które robią to na odpierdol.


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 11:31 
Cytuj  
A propos konieczności instalacji DMC3:
Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 14:08 
Cytuj  
albo i nie ;-)

lost odyssey sie rozkreca. ale KURWA loadingi na disc3 ...
myslalem ze na 2 przeginaja. ale tutaj to jest porazka.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.