mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 14:37 
Cytuj  
Spoko, niebawem znajda rozwiazanie pewnie, ze bedziesz musial dokupic zewn. pamiec flash, ktora bedzie dzialala jak RAM aheahehaheh.

gg konsole.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 15:13 
Cytuj  
Na GT jest już recka Lost Odyssey.

Edit: Kolejne Eurogamerowe porównanie gier w wersjach na PS3 i X360 -> *link*.


_________________
Obrazek

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 18:15 
Cytuj  
A teraz pytanie z innej beczki w jakiej pozycji trzymacie swoje xboxy poziomo czy pionowo? 8)

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 20:06 
Cytuj  
Poziomo, bo jeszcze ktos niechacy potrąci nogą :P pozatym nie lubie wkładać płyty jak konsola pionowo stoi (wszystkie konsole jakie mialem staly w poziomie)


Edit: Wii trzymałem w pionie :P zresztą kto Wii w poziomie trzyma...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2008, 00:05 
Cytuj  
jakby się gdzieś jeszcze na wyprzedaży trafiła wersja Core to plz dajcie znać ;)

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 11:24 
Cytuj  
V napisał(a):
A teraz pytanie z innej beczki w jakiej pozycji trzymacie swoje xboxy poziomo czy pionowo? 8)

Pionowo - brak miejsca wokół ;<
A czemu Core? :] nie planujesz kupić TV fullHD? :]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 13:55 
Cytuj  
mam hd ready ;)
ale Core za <500zł się już nie dostanie nigdzie ;(


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 16:46 
Cytuj  
Nie znajdziesz bo:
- to jest cena z duza strata dla sklepu
- juz wszystkie core raczej sie sprzedaly
Jak koniecznie chcesz miec taniej niz 1k to szukaj uzywanych.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 14:03 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Nie znajdziesz bo:
- to jest cena z duza strata dla sklepu
- juz wszystkie core raczej sie sprzedaly
Jak koniecznie chcesz miec taniej niz 1k to szukaj uzywanych.

i często zabanowanych.


_________________
Obrazek

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 12:21 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_9ATlHu8_Toshiba ... D_DVD.html

dziś hd-dvd, jutro zmiana procka na cell, za parę lat nowa konsola. Szczerze się pytam- opłaca wam się kupować pół konsolę (zakładając, że kupiliście prototyp na premierze), później straty wynikające z dokupienia hd-dvd? gdzie jest ten sławny argument, że "na naszą kieszeń"? teraz się nowy argument pojawił fanbojów MS- "jak wyjdzie nowy Xbox (prawdopodobnie 2011r.) to będzie mocniejszy od Ps3 i wygra". Jeżeli MS zrobi to samo, co z pierwszym xboxem (wyda mocniejszą konsolę, ale dalej current gen, ze współczynnikiem gier 1:80) to przegra już na całej linii.


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 12:42 
Cytuj  
yyyyyy..... o co ci chodzi? Upadnie HD-DVD (co bylo przwidywalne od dosc dawna w sumie) to wydadza zewnetrzne Blu-Ray do X'a i czesc.

Gry i tak tego nie wymagaja wiec no problem.
Znam kilkadzisiat osob w Xboxem 360 i ani jedna nie dokupila HD-DVD do niego - bo po co? Znam tez kilkanascie osob z PS3 dla ktorych BluRaya mogloby w niej nie byc.

Reszty posta nie komentuje bo to stos bzdur nasyconych fanbojstwem w 100%. Zanim cos napiszesz - pomysl.

BTW. Zadna konsola nie jest "current gen" czy "nextgen" bo gry sa takie same tylko z podbita rozdzielczoscia, nie ma w nich nic rewolucyjnego czy nextgenowego. Do tego obie sa slabsze niz PC za 3000PLN. To jest marketingowe pieprzenie. A jesli wyznacznikiem "nextgenowatosci" ma byc:
- napchanie do konsoli mnostwa niepotrzebnych funkcji i bajerow,
- wepchniecie na sile nowoczesnego ale roznoczesnie prototypowego napedu, ktory jest wolny i nie wyrabia w grach,
- braku jakiegokolwiek wsparcia dla community (multiplayer - w sumie czekamy na Home),
- Zyroskop w padzie ktory bardziej wkurwia niz daje fun.
- Obowiazek instalacji gier na HDD.
- Mala liczba tytulow,
- Zastospowanie prototypowego procesora, ktory ma byc marketingowym chwytem na takich ignorantow jak Darnok, ktorzy nawet nie wiedza jak ten procesor jest zbudowany i mysla ze jest "7rdzeniowy". Procek ofc nadaje sie do gier tak no..... niezbyt. DLatego devsi sie musza meczyc, dlatego kosdszty wyprodukowania gry ida w dziesiatki jesli nie setki milionow USD, dlatego tag dlugo czekamy na killery, dlatego jest tak malo gier a kolejne "systemsellery" maja problemy z grafa czy fremeratem.
- BLuRAy i Cell to okolo 50% kosztow PS3 dlatego Sony cielo na innych rzeczach instalujac uklad graficzny SLABSZY (tak, tak) niz w XBOXIE i reszte bebechow (ilosc RAM, przepustwosc, szyna procek - GPU - RAM i inne parametry XBOX ma o wiele lepsze niz PS3) GORSZA niz w Xie. I to sa fakty. A teraz devsi siedza i kurwa pol roku mysla jak zmusic Cella do liczenia AntyAliasingu x2 bo uklad graficzny nie wyrabia - co widac w grach.


TO JA TAKI NEXTGEN PIERDOLE. :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 13:51 
Cytuj  
kabraxis skoncz juz...
bo pierdolisz momentami tak ze sie czytac nie chce.
nie moja wina ze masz biednych znajomych i nie stac ich na hddvd czy br filmy.
jakos nie slychac zeby devsi sie strasznie meczyli z ps3. i zaczynaja wykorzystywac mozliwosci cell'a.
eot.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 13:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kabraxis skoncz juz...
bo pierdolisz momentami tak ze sie czytac nie chce.
nie moja wina ze masz biednych znajomych i nie stac ich na hddvd czy br filmy.
jakos nie slychac zeby devsi sie strasznie meczyli z ps3. i zaczynaja wykorzystywac mozliwosci cell'a.
eot.


Mendol nie pierdol...
Nie wazne jak glosno zaczniesz krzyczec i tak era HD w polszy nie nadejdzie jeszcze przez pare lat.

Cytuj:
Jeżeli MS zrobi to samo, co z pierwszym xboxem (wyda mocniejszą konsolę, ale dalej current gen, ze współczynnikiem gier 1:80) to przegra już na całej linii.


To przy zalozeniu ze do 2011 wyjdzie lacznie 80 gier na ps3.
Ciesze sie ze przy ps3 zaczelo sie dziac ale come on, mgs4 jeszcze troche. FF13 pierwsze to odlegla przyszlosc a ms ma byc gotowy z nowa konsola za 2 - 3 lata. Czy to nie oznacza ze jak sony wreszcie bedzie gotowe na odebranie klientow ms to oni beda juz krecic hype na xboxa720?
Ja kupilem xboxa z mysla o zmianie na playstacje jak sie rozkreci/stanieje.
Mijaja miesiace/lata i ciagle nie mam powodu zeby zmienic konsole. gg sony.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Ostatnio edytowano 17 lut 2008, 14:21 przez ikona, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 14:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jakos nie slychac zeby devsi sie strasznie meczyli z ps3.

http://www.gram.pl/news_9wniJ,5_Pisanie ... latwe.html
Cytuj:
Według niego tworzenie na tę konsolę jest bardzo trudne i jest to spowodowane nieprzyzwyczajeniem do architektury tego systemu:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 14:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kabraxis skoncz juz...
bo pierdolisz momentami tak ze sie czytac nie chce.
nie moja wina ze masz biednych znajomych i nie stac ich na hddvd czy br filmy.


I to mowi koles ktoremu zal grac na gre 50 zeta. Zalosny jestes.
FIlmiki tez z torrentow jedziesz panie bogaty?
I juz widze twoich bogatych znajomych z toba na czele zapiedalajacycych do Empiku po te 25 filmow na BluRay ktore tam maja po 130 zeta za sztuke. TAk wiec wroc do leechowania DVDripow na torrentach a nie do rozmowy na forum bo zal cie czytac m8.

Zreszta stan finansowy nie ma tu nic do rzeczy jakbys potrafil zrozumiec slowo pisane to bys to wyczytal z mojego posta.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 14:59 
Cytuj  
Headshot ^^

Ale moze dajcie sobie spokoj z tymi wycieczkami osobistymi bo fajny temat wyladuje na flames zaraz.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 16:31 
Cytuj  
kabraxis zdziwilbys sie. w stanach za hd dvd z 9 filmami placisz 450zl.
proponuje zeby Pan Kabraxis zaczal przyjmowac do wiadomosci ze inni moga miec inne zdanie i racje niz ON.
btw nie wiem skad ci sie te torrenty ubzduraly :-) rozumiem ze cie to boli ale daj juz sobie spokoj. i zakopmy topor wojenny proponuje :-)

btw. ogladaliscie filmik z walki w Fable2? naprawde zapowiada sie ciekawie.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 17:18 
Cytuj  
Cytuj:
btw. ogladaliscie filmik z walki w Fable2? naprawde zapowiada sie ciekawie.


Fable mialo być najlepszym RPG... a co wyszło to wiadomo, dlatego od Fable 2 nic nie oczekuje

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 19:23 
Cytuj  
hehe. najlepszym? nie. innowacyjnym w pewnej formie i postaci? tak.
i bylo.
dobra skonczmy bo widze ze nastapil takeover forum przez ludzi, ktorzy przypisuja sobie miano wszystkowiedzacych i wyczytujacych.
ja rozumiem ze kazdy opiera swoje racje i przekonania na opiniach innych.
dla was wyrocznia jest wywiad z gram.pl dla mnie rozmowa z ludzmi, ktorzy zyja z programowania. i nie twierdze ze sie nie myle ale nie probuje zagryzc kazdego tylko dlatego ze jest innego wyznania.

ikona sorry ale era hd jest juz w polsce. i to od dluzszego czasu. w takiej czy innej formie ale jest.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 19:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehe. najlepszym? nie. innowacyjnym w pewnej formie i postaci? tak.

Porównaj sobie, czym Peter Molyneux mówił, że Fable będzie, a czym było. Prostym action-rpgiem. Na dodatek ze spieprzonym na maxa balansem, przez co dało się go przejść korzystając z jednego skilla (chociażby Enflame, działało nawet na ostatniego bossa). Yahtzee dobrze to zresztą podsumował.
Mendol napisał(a):
bylo.

To ja chyba w inną grę grałem.
Mendol napisał(a):
dla was wyrocznia jest wywiad z gram.pl dla mnie rozmowa z ludzmi, ktorzy zyja z programowania.

A ten wywiad to z dziennikarzami gram.pl jest? Nie, to wywiad z ludźmi z branży, którzy tworzą te gry, w które grasz na swoim PS3.
Mendol napisał(a):
era hd jest juz w polsce. i to od dluzszego czasu. w takiej czy innej formie ale jest.

"Era" HD to będzie, jak telewizory HD będą przynajmniej w 50% domostw, a do tego jeszcze chyba daleko.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.