mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 15:51 
Cytuj  
no o tym probuje napisac ale chyba niektorzy Panowie maja problemy ze zrozumieniem.
stracilem gwarancje MS ale mam roczna gwarancje sklepu, ktory przerobil.
nie biora oczywiscie odpowiedzialnosci za live ban, ale za hw failure jak najbardziej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 22:54 
Cytuj  
Microsoft has decided to stop making the HD DVD add-on for its Xbox 360 games console after Toshiba abandoned the high definition DVD format. Toshiba estimated last week that about 300,000 of the add-ons had been sold. Microsoft was one of the key backers for the HD DVD format, competing with Blu-ray, which was the format available in Sony’s rival PlayStation 3 console. Microsoft said it would continue to provide warranty support for the $130 (£115 in the UK) HD DVD add-on.



Last week, Toshiba said it would stop production of HD DVD players and recorders after major film studios decided to back Sony’s Blu-ray format instead. Toshiba said the tipping point came last month when Warner Brothers decided to release its movies only in Blu-ray. The Xbox add-ons sold represented 30% of the one million HD DVD devices that were sold worldwide. That compares unfavourably with the 10.5 million PS3s sold by Sony, which come with a built-in Blu-ray drive.


Zrodlo: rlslog.net, BBC

No to bye bye xbox HDDVD, teraz tylko patrzec jak zaczna robic add-on na plytkach Sony z kosmiczna marza aby wytworzyc efekt wypychania ;)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 01:01 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Microsoft has decided to stop making the HD DVD add-on for its Xbox 360 games console after Toshiba abandoned the high definition DVD format. Toshiba estimated last week that about 300,000 of the add-ons had been sold. Microsoft was one of the key backers for the HD DVD format, competing with Blu-ray, which was the format available in Sony’s rival PlayStation 3 console. Microsoft said it would continue to provide warranty support for the $130 (£115 in the UK) HD DVD add-on.



Last week, Toshiba said it would stop production of HD DVD players and recorders after major film studios decided to back Sony’s Blu-ray format instead. Toshiba said the tipping point came last month when Warner Brothers decided to release its movies only in Blu-ray. The Xbox add-ons sold represented 30% of the one million HD DVD devices that were sold worldwide. That compares unfavourably with the 10.5 million PS3s sold by Sony, which come with a built-in Blu-ray drive.


Zrodlo: rlslog.net, BBC

No to bye bye xbox HDDVD, teraz tylko patrzec jak zaczna robic add-on na plytkach Sony z kosmiczna marza aby wytworzyc efekt wypychania ;)


Not gonna happen. Nie moga sie jawnie zgodzic z PR'em sony ze blu-ray to must have w konsoli, juz przyjeli oficjalne stanowisko ze ludzie na xboxie graja i nie sa zainteresowani filamami HD.
I nie ma sie co dziwic bo kto by kupil sam drive ktory by kosztowal co najmniej 1/2 ps3.

Zreszta to nie jest dla ms teraz najwiekszym zmartwieniem bo boj toczy sie teraz o europe/azje a format HD nikogo tutaj nie interesuje.
A w "fortress europe" sony zdecydowanie prowadzi i nic nie wskazuje zeby to sie mialo zmienic.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 01:22 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ktos testował widział xbox i rzutnik?


azzie, na golu był nawet wątek i zdjęcia ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 01:28 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
Microsoft has decided to stop making the HD DVD add-on for its Xbox 360 games console after Toshiba abandoned the high definition DVD format. Toshiba estimated last week that about 300,000 of the add-ons had been sold. Microsoft was one of the key backers for the HD DVD format, competing with Blu-ray, which was the format available in Sony’s rival PlayStation 3 console. Microsoft said it would continue to provide warranty support for the $130 (£115 in the UK) HD DVD add-on.



Last week, Toshiba said it would stop production of HD DVD players and recorders after major film studios decided to back Sony’s Blu-ray format instead. Toshiba said the tipping point came last month when Warner Brothers decided to release its movies only in Blu-ray. The Xbox add-ons sold represented 30% of the one million HD DVD devices that were sold worldwide. That compares unfavourably with the 10.5 million PS3s sold by Sony, which come with a built-in Blu-ray drive.


Zrodlo: rlslog.net, BBC

No to bye bye xbox HDDVD, teraz tylko patrzec jak zaczna robic add-on na plytkach Sony z kosmiczna marza aby wytworzyc efekt wypychania ;)


Not gonna happen. Nie moga sie jawnie zgodzic z PR'em sony ze blu-ray to must have w konsoli, juz przyjeli oficjalne stanowisko ze ludzie na xboxie graja i nie sa zainteresowani filamami HD.
I nie ma sie co dziwic bo kto by kupil sam drive ktory by kosztowal co najmniej 1/2 ps3.

Zreszta to nie jest dla ms teraz najwiekszym zmartwieniem bo boj toczy sie teraz o europe/azje a format HD nikogo tutaj nie interesuje.
A w "fortress europe" sony zdecydowanie prowadzi i nic nie wskazuje zeby to sie mialo zmienic.


minie trochę czasu i BR wypchnie ostatecznie z rynku DVD - tak jak kiedyś się stało z VHS, LCD i PLAZMY - CRT itp. na pewno spadną też ceny samych odtwarzaczy i doczekamy (większość z nas) ;) momentu dawania płyt Blu-Ray do gazet jak jest teraz z DVD.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 01:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Aenima napisał(a):
ktos testował widział xbox i rzutnik?


azzie, na golu był nawet wątek i zdjęcia ;)


Dziala bez problemu o ile:
a) posiadamy kabel xbox <-> vga
b) rzutnik obsluzy rozdzielczosc 1024 x 768
c) mamy czas zeby poustawiac ustawienia kolorkow itp (dotyczy videofili)
d) wystepuje wiekszy lag miedzy inputem a obrazem wiec granie w Guitar Hero czy Devil may cry moze byc problematyczne.

Rufen napisał(a):
minie trochę czasu i BR wypchnie ostatecznie z rynku DVD - tak jak kiedyś się stało z VHS, LCD i PLAZMY - CRT itp. na pewno spadną też ceny samych odtwarzaczy i doczekamy (większość z nas) momentu dawania płyt Blu-Ray do gazet jak jest teraz z DVD.


To prawda, ale blu-ray nie sprzedaje konsol bo hardcore gracz az tak bardzo nim nie jest zainteresowany. Ale sony glupie nie jest i polaczenie filmow HD i lzejszy content (home, little big planet) pozwoli im zgarnac mase klientow.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 10:47 
Cytuj  
Masz moze mark linka bo przekopywac sie prez ta ilosc topikow tam to weak...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 15:09 
Cytuj  
Mam pytanie odnoscnie gwarancji X'a bo czytalem i ludzie roznie pisza, gdy X bedzie mial awarie dzowni sie do MS i oni rejestruja konsole i przynaja gwarancje, ale zarejestrowac mam od pierwszej usterki czy od dnia zakupu?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 15:27 
Cytuj  
V napisał(a):
Mam pytanie odnoscnie gwarancji X'a bo czytalem i ludzie roznie pisza, gdy X bedzie mial awarie dzowni sie do MS i oni rejestruja konsole i przynaja gwarancje, ale zarejestrowac mam od pierwszej usterki czy od dnia zakupu?


po zakupie konsoli dzwonisz do ms, i rejestrujesz ja.
Po wystąpieniu usterki dzwonisz do ms, ustalasz kiedy podjedzie ci pod dom gostek z ups, ktory odbiera konsole. Po tygodniu konsola wraca + ms dorzuca zdrapke na miesiac xbl


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 15:36 
Cytuj  
Ok juz wyszstko wiem gwarancje mam od chwili zakupi x'a na 2 lata w czasie usterki dzownie i musze zarejestrowac ja, wszystko mila pani mi wyjasnila^^

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 18:02 
Cytuj  
V napisał(a):
Ok juz wyszstko wiem gwarancje mam od chwili zakupi x'a na 2 lata w czasie usterki dzownie i musze zarejestrowac ja, wszystko mila pani mi wyjasnila^^


W jaki sposob weryfikowana jest data zakupu?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 18:31 
Cytuj  
Nie wiem ale zawsze masz dowod zakupu tzn paragon, ale jak to sprawdzaja to nie wiem x]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 22:21 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Masz moze mark linka bo przekopywac sie prez ta ilosc topikow tam to weak...


numer gg: 26964 - pogadaj sobie z nim, chociaż on ostatnio z Wwy na wieś się przeprowadził (chyba z żoną kury chodują albo coś w tym guście, nie chce się przyznać) i nie wiem czy już ma jakiś ludzki internet.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 22:23 
Cytuj  
Obrazek

powinni mieć więcej niż kilka sztuk na stanie, nie to co Tesco fuckers


_________________
you are already dead

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 10:22 
Cytuj  
fajnie fajnie tylko ze w normalnej czesci kraju ten sklep nie wystepuje


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 13:09 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
fajnie fajnie tylko ze w normalnej czesci kraju ten sklep nie wystepuje

Electro World Warszawa - Targówek
Electro World Warszawa - Promenada
Electro World Warszawa - Janki
Electro World Gdańsk - Matarnia
Electro World Wrocław - Bielany
Electro World Łódź

Znajdz sobie najblizszy :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 13:55 
Cytuj  
tyle to wiem mowie o normalnej czesci kraju WLKP


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 13:56 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Aenima napisał(a):
fajnie fajnie tylko ze w normalnej czesci kraju ten sklep nie wystepuje

Electro World Warszawa - Targówek
Electro World Warszawa - Promenada
Electro World Warszawa - Janki
Electro World Gdańsk - Matarnia
Electro World Wrocław - Bielany
Electro World Łódź

Znajdz sobie najblizszy :P


A coś nie w gorol-landii ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 16:09 
Cytuj  
nawet jak pojedziesz pociagiem do wawy, to wyjdzie cie najtaniej w kraju ( wlacznie z cena biletu za kolej)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 16:22 
Cytuj  
lutus napisał(a):
nawet jak pojedziesz pociagiem do wawy, to wyjdzie cie najtaniej w kraju ( wlacznie z cena biletu za kolej)


Diabli wiedza ... jak jeszcze furmanke do pekaesu doliczysz i pekaes do jakiejs najblizszej kolei to juz moze nie byc tak wesolo ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.