mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 17:52 
Cytuj  
ugh, imo kupowac produkty a4tech to tak jak kupowac chinskie podrobki :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 19:24 
Cytuj  
Za 60zl osobiscie bym wzial Microsoft Intellimouse Optical. Microsoft robi dosyc porzadne myszki. Stara IE3.0 do dzisiaj jest zachwalana. Nowej wersji IE3.0 niestety nie mialem okazji potestowac, ale tez duzo dobrego o niej slyszalem.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 19:49 
Cytuj  
http://allegro.pl/item350757262_logitec ... yczna.html

mam juz prawie 3 lata. Tluke w warsowa / q3 / mmorpki. Przy 8h pracy dziennie baterie wymieniam raz na miesiac. Kurwa nie do zdarcia, bezawaryjna, nie gubi zasiegu, perfekcyjny soft. dalem za nia 250 zika hehe

o i zapomnialem. Jedyny minus nie da sie jej rozkrecic xD ale nie brudzi sie tak ze siadaja przyciski wiec imo no problemo


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 22:24 
Cytuj  
W skrocie - byle nie revolution...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 22:40 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
http://allegro.pl/item350757262_logitech_lx7_niebieska_bezprzewodowa_mysz_optyczna.html

mam juz prawie 3 lata. Tluke w warsowa / q3 / mmorpki. Przy 8h pracy dziennie baterie wymieniam raz na miesiac. Kurwa nie do zdarcia, bezawaryjna, nie gubi zasiegu, perfekcyjny soft. dalem za nia 250 zika hehe

o i zapomnialem. Jedyny minus nie da sie jej rozkrecic xD ale nie brudzi sie tak ze siadaja przyciski wiec imo no problemo


buehehe mam taką samą :D

zero problemów, a fakt że nie świeci na czerwono jest l33t

Jest w niej jeden fajny myk, mianowicie można z niej korzystać na jednym paluszku (przez co jest dużo lżejsza) :wink:

a co do rozkręcania, to da się ^^, śrubki są pod przednimi ślizgaczami


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 22:46 
Cytuj  
o lol wlasnie obadalem ze slizgacze mi sie prawie skonczyly ;) Jutro postne foto obadacie sami :)


_________________
oumn da lololegend

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 22:50 
Cytuj  
a tak, jedyne co mi się z nią stało w ciągu ostatnich 4rech albo trzech (nie pewny jestem do końca) lat, wytarły mi się napisy od spodu (invisible optic, power i reset bodajże ^^, napis logitech od spodu się trochę starł, ten od góry dalej jest jak w nówce)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 23:01 
Cytuj  
kox! U mnie widac z napisu logitech "GITE" i logo ^^

Mowie o tym od spodu bo od gory bez zmian. Kolorki nawet na przyciskach jak byly tak sa ;)

edit: no i zapomnielismy dodac o kozackiej czerwonej pulsujacej diodce na gorze mouse gdy baterie sa do wymiany ;)


_________________
oumn da lololegend

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 23:15 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
kox! U mnie widac z napisu logitech "GITE" i logo ^^

Mowie o tym od spodu bo od gory bez zmian. Kolorki nawet na przyciskach jak byly tak sa ;)

edit: no i zapomnielismy dodac o kozackiej czerwonej pulsujacej diodce na gorze mouse gdy baterie sa do wymiany ;)


ta, kontrolka braku paliwa :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 12:31 
Cytuj  
mam taka sama logitecha.. sorry ale nie wiem czym wy sie podniecacie, przecietna myszka logitecha, myszka imo nienadaje sie do gier.. tak jak grywam na niej, ale totalnie wymieka przy moim starym mx510 ...


co do diodki, szkoda ze mryga zwykle 1 dzien zanim baterie sie wyczerpia ;/


co do ms intellieye to popularna byla wersja explorer 2.0 i 3.0 afair, reszta ssala

pamietam ze kumpel kupil sobie kiedys func i ie2.0 ... wlasciwie dlatego napalilem sie na duala :> ktory byl zajebisty poza debilna funkcja oszczedzania energii (didoda przygasala i myszka potrafila sie gubic na niektorych podkladkach)


imo obudowa bazujaca na mouseman dual (moze bardziej dopracowana) + bebechy mx510 (nie interesowalem sie za bardzo nowszymi mychami) i mamy myszke idealna :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 12:59 
Cytuj  
Jak dla mnie to grania w shootery to tylko razory.

Logitechy są za ciężkie, IE źle leży w łapie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 14:14 
Cytuj  
Osobiscie uzywam Logitech G5 Myszke

http://www.komputronik.pl/Myszki/Logitech/Logitech_retail/seria_G_dla_graczy/Logitech_G5_Laser_Mouse_refresh_/pelny,id,38735/

Sprawdzalem tez G9 ale G5 znacznie lepiej lezy w rece. Polecam naprawde znakomita myszka. Wyglada rowniez swietnie razem jak ktos posiada G15 Klawiature :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 14:39 
Cytuj  
Jak dla mnie to grania w shootery to tylko razory.

Razer ma 5 ksztaltow (Krait, DB/CH, DA/~Habu, BS, Lachesis), w tym jeden dokladnie taki sam jak IE. Na jesien dochodzi szosty - Salmosa... Ale pewnie chodzilo po prostu o myszki symetryczne i ich flagowy produkt - DB.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 17.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 02:15 
Cytuj  
Jaka ulga dzisiaj podłączyłem z powrotem mx510 za mx revolution. Koniec z przycinaniem, ustawianiem routera, żeby się nie gryzły. Od razu frag rate mi podskoczył;) Będzie mi tylko brakować scrolla:(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.