mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 10:31 
Cytuj  
Witam.
Nie gram za dużo na kompie ale ostatnio stwierdziłem, że spróbuje sobie WoW. Wszystko ładnie, pieknie, gra się przyjemnie tylko niestety komp się wiesza co jakis czas. Raz zawiesi się juz przy logowaniu, innym razem po chwili grania. Przy normalnej pracy biurowej i przeglądaniu sieci nigdy nic takiego sie nie dzieje. Zwisy są na tyle złośliwe, że obraz zawiesza się, muza sobie gra, myszka działa i pomaga tylko twardy reset.
Mój konfig:
Athlon 1800XP->2000XP
2x256 MB Ramu kingston 333 (CL2,5->CL2)
Nagrywarka CD + napęd DVD
dysk 160 GB
płyta Gigabyte GA7VAX
GeForce 7600GS pasywny (domontowany wentyl)
SB live + tuner TV PVR200
2 dodatkowe wiatraczki 8cm
zasilacz ModeCom Feel 350 W
Win XP SP2 - świeżo po reinstalce
Forceware najnowsze
Nic się nie grzeje bo juz wcześniej było sprawdzane i komp jest odkurzony w środku.
Proszę o sugestie.
Dzięki.


Ostatnio edytowano 6 cze 2008, 11:26 przez Superbart, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 10:40 
Cytuj  
imo 512 ramu na mmorpg to porazka minimum to 1gb a 2gb to taki standard juz chyba.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 10:51 
Cytuj  
Myszka, dziala, to znaczy widzisz poruszajacy sie kursor czy tylko mozesz klikac na rozne rzeczy i to slyszysz?

Sprobuj zmniejszyc akceleracje grafiki:
Settings -> Control Panel -> Display -> Settings tab -> Advanced -> Troubleshooting -> Hardware Acceleration (zmniejsz o 1)

Kolejna sprawa to wlacz automatyczne restartowanie karty graficznej w trakcie pracy systemu. Niestety, nie mam jak teraz sprawdzic gdzie dokladnie jest ta opcja. Szukaj gdzies tu:
Settings -> Control Panel -> Display -> Settings tab -> Advanced

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 11:27 
Cytuj  
Coval napisał(a):
Myszka, dziala, to znaczy widzisz poruszajacy sie kursor czy tylko mozesz klikac na rozne rzeczy i to slyszysz?

Klikać nie mogę a poruszać kursorem tak.
---------------------------------------------------------------------------------------
Dzięki Coval, po zmniejszeniu akceleracji wszystko chodzi jak należy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.