mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 16:16 
Cytuj  
Doszedlem do wniosku, ze juz czas wymienic moj stary odtwarzacz na cos nowego. Nie orientuje sie niestetety co jest aktualnie najlepsze. Mysle nad Creative ZEN 4GB, ale moze ktos ma cos lepszego, lub moze cos polecic? Interesuje mnie cos z 4-8GB pamieci. Z gory dzieki.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 21:59 
Cytuj  
mam c 4gb i polecam. Tyle moge powiedziec bo innych nie testowalem. Jedyny minus -> jak podlaczasz do pc to odrazu samo laduje baterie wiec odpada czeste wymienianie mp3mp4 bo mozna szybko i latwo spierdolic baterie a ta fabrycznie nowa trzyma naprawde dlugo.


_________________
oumn da lololegend

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 22:36 
Cytuj  
jeżeli masz kasę to polecam ze swojej strony iPod Touch, ja akurat mam wersję 32GB


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 22:39 
Cytuj  
Również mam Zena. Miałem 2GB ale dałem siostrze rok temu, hulał przez 2 lata. Teraz mam niecały rok identycznego ale 4GB i rownież biega jak talala.

Do tego Aurvany i miód w gębie. Minusy są takie, że:

• długo się odpala
• jak wyżej napisane, bateria się zawsze zaczyna ładowac jak tylko podłączyć do USB
• przyciski chodzą idealnie, zero wyrobienia po roku
• bateria po naładowaniu trzyma ogrom czasu, zapominasz że się w ogóle ja ładuje. Jeżdże codziennie rowerem 21km do pracy. Więc dziennie około 45 minut słuchania non stop, bateria trzyma ~2-3 tygodni.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 10:51 
Cytuj  
Jesli zalezy ci na jakosci, to tylko i wylacznie iRiver, zadne z gowienek Apple. Oczywiscie zalezy ile masz kasy, aczkolwiek bardzo polecam model X20, mialem poprzednio iPod'a Nano 2 gen, 3 gen, video, no i uzywalem troche toucha, wszystkie one wysiadaja przy tym iRiverze. Do tego zestawu jeszcze jakies dobre sluchawki (np. Sennheiser MX 75) i masz zestaw marzen ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 11:36 
Cytuj  
Ja mam iPoda nano i nie narzekam. Sa wersje 4gb i 8gb, nowki z salonu ~700zl afair, nowki na allegro ~450zl (przynajmniej ja za tyle kupilem na poczatku br.)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 12:47 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Minusy są takie, że:
• przyciski chodzą idealnie, zero wyrobienia po roku
• bateria po naładowaniu trzyma ogrom czasu, zapominasz że się w ogóle ja ładuje. Jeżdże codziennie rowerem 21km do pracy. Więc dziennie około 45 minut słuchania non stop, bateria trzyma ~2-3 tygodni.

Hmm, no jak takie są minusy to nie wyobrażam sobie jakie ma plusy ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 22:15 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Minusy są takie, że:

• długo się odpala
• jak wyżej napisane, bateria się zawsze zaczyna ładowac jak tylko podłączyć do USB
• przyciski chodzą idealnie, zero wyrobienia po roku
• bateria po naładowaniu trzyma ogrom czasu, zapominasz że się w ogóle ja ładuje. Jeżdże codziennie rowerem 21km do pracy. Więc dziennie około 45 minut słuchania non stop, bateria trzyma ~2-3 tygodni.

-średnio wygodna obsluga kart sd(nie mozna naraz wruzcac pilkow na pamiec odtwaracza i karte, odtwarzajac utowry z karty sd nie mozna latac po opcjach w przeicwienstwie do utworow z wbudowanej pameici)
-nie wiem na cholere oprogramowanie do konwertowania filmow mozna wlaczyc tylko z podlaczonym odtwarzaczem


_________________
nie lubie konserw

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 10:46 
Cytuj  
Odkopuje temacik z odemtow tego forum ;C

Mam zamiar sobie kupic jakos mp4, powiedzmy tak do 350 zł. Pojemnosc 8gb(najlepiej;P). Orientujecie sie co znajde w takim przedziale cenowym? Przedewszystkim zalezy mi na jakosci dzwieku i dlugosci trzymania baterii, jakies tam gowniane opacje, ogladanie filmow i inne tego typu gowienka srednio mnie obchodzia;).

I jeszcze jedno, na IPoda to mnie raczej nie stac, ale orientujecie sie jak to jest z rynkiem wtornym tego sprzetu? Bo uzywane sa stosunkowo tanie, ale nie mam pojecia jak to ejst z zywotnoscia Ipodow.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 10:49 
Cytuj  
Nano 8Gb - 370zł nowy


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 11:12 
Cytuj  
No dobra, to mamy IPoda(dzieki tak swoja droga, bo nie spodziewalem sie takiej cenny- patrzylem w sklepach tylko)
A mogłby ktos jakos alternatywe przedstawic? Bo jednak chcialbym miec jakis wybor a jestem zdeczka zielony w tym temacie;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 11:18 
Cytuj  
Nie widze sensu wydawania takiej gotowki na ipoda nano, jezeli juz wydawac to od razu touch.
Za mniejsze pieniadze mozna miec swietne imho mp4 - np. Pentagram Eon Cineo. Odtwarza rozne formaty, dziala bardzo szybko, 3" ekran. Oczywiscie mozna dolozyc karte micro sd. I wszystko za niewielkie pieniadze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 11:21 
Cytuj  
jedna rzecz - bardzo szybko to nie tak szybko jak ipod, i to trzeba wziąść pod uwagę


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 11:33 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
jedna rzecz - bardzo szybko to nie tak szybko jak ipod, i to trzeba wziąść pod uwagę

Jedna z glupszych uwag jakie czytalem ostanio. :lol: Nadaje sie do siga.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 11:35 
Cytuj  
WZIĄĆ!

;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 12:30 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Enhu napisał(a):
jedna rzecz - bardzo szybko to nie tak szybko jak ipod, i to trzeba wziąść pod uwagę

Jedna z glupszych uwag jakie czytalem ostanio. :lol: Nadaje sie do siga.


jezeli uwazasz 2 sekudnowe lagi pomiedzy wybraniem funkcji a jej aktywowaniem za szybkie to sorry

tomugeen napisał(a):
WZIĄĆ!

;]


my fail, u nas sie pado wziońć


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 13:13 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nie widze sensu wydawania takiej gotowki na ipoda nano, jezeli juz wydawac to od razu touch.
Za mniejsze pieniadze mozna miec swietne imho mp4 - np. Pentagram Eon Cineo. Odtwarza rozne formaty, dziala bardzo szybko, 3" ekran. Oczywiscie mozna dolozyc karte micro sd. I wszystko za niewielkie pieniadze.


Akurat na tym sie zastanawialem, ale pogadalem z kumplem ktory to ma, i ogolnie nie poleca. Wlasnie przez ta predkosc miedzy innymi(to zmora pentagramow normalnie ;F) i sporo ilosc bledow w sofcie(jakies piszczenie w sluchawkach np.). Nie wiem, moze czesc z nich sie da naprawic, ale wolalbym jakiegos pewniaka.
No i bateria... tez do tytanow nie nalezy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 14:16 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Enhu napisał(a):
jedna rzecz - bardzo szybko to nie tak szybko jak ipod, i to trzeba wziąść pod uwagę

Jedna z glupszych uwag jakie czytalem ostanio. :lol: Nadaje sie do siga.


jezeli uwazasz 2 sekudnowe lagi pomiedzy wybraniem funkcji a jej aktywowaniem za szybkie to sorry

Nie mam pojecia jak szybko dziala Pentagram. Podejrzewam, ze Ty tez nie. Smieszy mnie to zdanie po prostu.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 14:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Podejrzewam, ze Ty tez nie.


kolezanka miala i pare razy mialem okazje sie nim 'pobawic' :wink:

zmienila pozniej na iphone 3gs, jednym z powodow byla wlasnie szybkosc reagowania urzadzenia


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 14:28 
Cytuj  
No to moze powiem dokladnie dlaczego uznalem Pentagramy za dobry wybor. Mialem dzisiaj okazje poklikac sobie na tej najtanszej wersji i zaskoczylo mnie, ze przewijajac film rmvb przelatuje plynnie po klatkachw trakcie przewijania. Biegajac sobie po menu czy odpalajac snake/tetris tez szybko to dzialalo.
Nie stwierdzilem zadnych sekundowych lagow.

Co do jakosci dzwieku, domneimanych piskow, nie wypowiem sie, musialbym miec kilka dni zeby stwierdzic pewnie.

Sam mam 2 lata zena i tutaj rzeczywiscie muli soft. Ale jak juz kiedys padnie to mam 2 opcje: cos podobnego obslugujacego duzo formatow w cenie 200-300 i pasuja mi wlasnie pentagramy, druga opcja to juz cos z naprawde wysokiej polki (touch).

Edit: enhu, mowimy o tym samym modelu?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 29 sty 2010, 14:31 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.