mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 20:11 
Cytuj  
Heh jak ktos zaczyna argumentowac ze X jest lepszy bo ma piraty, to juz czuje debila i dzieciaka..
QFC jak ci na plytki nie styknie to bedziesz zapierdalal do Saturna i pod pazuche rozumiem, no bo jak tu placic jak do baku trzeba wlac.

ostatnie dni wziolem sobie urlop na mrozy i gralem bo nie mialem nic innego do roboty ;]

Podobno masz znajomych? Wait.. a moze nie.. widac tu standardowy problem dzieciaka z nadmiarem czasu/nolife'a, widzisz normalny czlowiek ma malo czasu na granie, wiec gra w dobre tytuly i nie musi sciagac z netu 20 gier, z ktorych przejdzie ze 2, a reszta sie znudzi. Ale do kogo ja to mowie... A jak ci za malo kasy, to sobie kurwa znajdz lepsza robote! Lubie takich pojebow jak ty, co argumentuja sciaganie tzw "biedna Polska", jakos zaradni ludzie potrafia znalezc sobie dobra prace, ale skoro nadajesz sie tylko do lopaty to lepiej kup Wii i cwicz biceps zamiast pierdziec na kanapie.


_________________
.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 20:17 
Cytuj  
mam duzo czasu bo nie mam "jescze" rodziny , ucze sie zaocznie w weekendy , jak znajde lepsza prace to bede odkladal na Porsche i Dom z basenem a gry bede sciagal bo wole inwestowac w RL niz w virtual ktory moge miec za free bo gry dla mnie nie sa najwazniejsze zrozumiesz to wkoncu ?


Ostatnio edytowano 8 sty 2009, 20:22 przez QFC, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 20:18 
Cytuj  
QFC napisał(a):
ostatnie dni wziolem sobie urlop na mrozy i gralem bo nie mialem nic innego do roboty ;]

Wzial sobie urlop i gral bo nie ma lepszego pomyslu...naprawde jest sens z kims takim dyskutowac?
@Mendol jrpg nie dla mnie :) Od biedy w ff versus bym zagral. Dla mgs4 i kilzone2 tylka mi sie nie chce ruszyc, co innego jakby w perspektywie byly wymienione przeze mnie tytuly. :>


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 01:07 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Heh jak ktos zaczyna argumentowac ze X jest lepszy bo ma piraty, to juz czuje debila i dzieciaka..
QFC jak ci na plytki nie styknie to bedziesz zapierdalal do Saturna i pod pazuche rozumiem, no bo jak tu placic jak do baku trzeba wlac.

ostatnie dni wziolem sobie urlop na mrozy i gralem bo nie mialem nic innego do roboty ;]

Podobno masz znajomych? Wait.. a moze nie.. widac tu standardowy problem dzieciaka z nadmiarem czasu/nolife'a, widzisz normalny czlowiek ma malo czasu na granie, wiec gra w dobre tytuly i nie musi sciagac z netu 20 gier, z ktorych przejdzie ze 2, a reszta sie znudzi. Ale do kogo ja to mowie... A jak ci za malo kasy, to sobie kurwa znajdz lepsza robote! Lubie takich pojebow jak ty, co argumentuja sciaganie tzw "biedna Polska", jakos zaradni ludzie potrafia znalezc sobie dobra prace, ale skoro nadajesz sie tylko do lopaty to lepiej kup Wii i cwicz biceps zamiast pierdziec na kanapie.


Wtym momencie twój fanboy'izm sięgnął dna


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 01:08 
Cytuj  
a ty sie tak nie podniecaj bo literowki robisz i zaczynasz pisac niegramatycznie.
w tym.


Ostatnio edytowano 9 sty 2009, 01:23 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 01:12 
Cytuj  
Nie podniecam się tylko się śmieje z wypowiedzi tutaj


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 07:36 
Cytuj  
buhehehe przestancie kurwa flexowac przez neta bo wasze male rozumki nic nie rozumiejace sie grzeja

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 10:32 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Wtym momencie twój fanboy'izm sięgnął dna

Pokaz mi gdzie tu jest fanboizm matole.
QFC kolega ze studiow? To juz masz jednego.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 13:40 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Nyx napisał(a):
Wtym momencie twój fanboy'izm sięgnął dna

Pokaz mi gdzie tu jest fanboizm matole.
QFC kolega ze studiow? To juz masz jednego.



Nie dziwie sie, jak sie jest fanboyem to sie takich rzeczy samemu nie widzi. Nawet absurdalnego argumentu z dupy, ze lepiej jest za coś płacić niż miec praktycznie za darmo. I co teraz, jeżeli mysle inaczej niz ty to mam 12 lat? Weź ty się człowieku w łeb pierdolnij. Co do QFC nie znamy się


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 13:44 
Cytuj  
Nyx na twoim miejscu przeprosilbym ladnie kolege i udawal, ze nie bylo tej rozmowy.
prezentujesz zerowy poziom w kazdej dyskusji w jakiej bierzesz udzial i jeszcze probujesz obrazac ludzi, ktory tworza to forum 6 razy dluzej od ciebie.
troche pokory gowniarzu.

ah a co do fanbojowania to poczytaj wlasne wypowiedzi o x360.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 13:51 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Nie dziwie sie, jak sie jest fanboyem to sie takich rzeczy samemu nie widzi. Nawet absurdalnego argumentu z dupy, ze lepiej jest za coś płacić niż miec praktycznie za darmo. I co teraz, jeżeli mysle inaczej niz ty to mam 12 lat? Weź ty się człowieku w łeb pierdolnij. Co do QFC nie znamy się

Po pierwsze wez moze slownik i przeczytaj dokladnie co to znaczy 'fanboy', zanim zaczniesz uzywac slow ktorych nie rozumiesz. Nie wiem jak mozna byc fanboyem 'idei' ze za produkt trzeba zaplacic a nie go ukrasc w imie "nie mam kasy to wezme za darmo".
Moze i sie nie znacie, ale poziom glupoty reprezentujecie podobny, dlatego latwo takich osobnikow jak was latwo sklasyfikowac. Z mojej strony EOT bo z przyglupami nie mam ochoty rozmawiac.


_________________
.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 15:16 
Cytuj  
albo jestes pierdolnietym kolesiem z ego wiekszym niz Doda albo kasa ci nogawkami leci ....

Posty: 951
Dołączył: 18 Sty 2002


To cie upowaznia do wyzywania ludzi kto nie mysli tak jak ty ?

EOT !

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 15:25 
Cytuj  
Gdybym myslal tak jak ty to bym kradl prad od sasiada, mowiac mu, ze life is brutal a w administracji tlumaczylbym sie, ze mam lepsze wydatki jak pub, kino, dyskoteka, kebab.Poprostu spierdalaj czlowieku.

CES09: Halo Wars + Red Ring = Fail
http://www.n4g.com/xbox360/NewsCom-2570 ... 1#Comments
:<


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 15:27 
Cytuj  
Nie musi mu kasa leciec nogawkami żeby mógł kupić tytuł, dwa na miesiąc.

Ja pierdole :o

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 15:29 
Cytuj  
@Moto

Twoja interpretacja jest na poziomie gimnazjalisty albo kolesia po zawodowce ;)

jak ukradne prad sasiadowi to on za to MUSI zaplacic , jak sciagne KOPIE ( ktora mozna pomnozyc razy x ..... to nikt za to nie musi zaplacic a wiaderka pradu nie pomnozysz na 150 wiaderek za cene 1 wiaderka matole.


Zap napisał(a):
Nie musi mu kasa leciec nogawkami żeby mógł kupić tytuł, dwa na miesiąc.

Ja pierdole :o


400 zl wydac na GRY co miesiac ? Nie wyobrazam sobie tak marowac ciezko zarobionej kasy RL > gry


Ostatnio edytowano 9 sty 2009, 15:32 przez QFC, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 15:30 
Cytuj  
A jak podpierdole koledze prace doktorską, tzn nie ukradne kartek ale sobie wszystko skseruje to wg Ciebie jest kradzież czy nie?

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 15:35 
Cytuj  
Praca intelektualna(jak np. gry) jest wartosciowa rzecza, za ktora trzeba zaplacic jak za prad, wegiel, kebab i co tam jeszcze sobie chcesz i nielegalne jej kopiowanie, rozpowszechnianie, kupowanie u cygana na ryneczku jest kradzieza.


_________________
Obrazek

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 15:38 
Cytuj  
Zap napisał(a):
A jak podpierdole koledze prace doktorską, tzn nie ukradne kartek ale sobie wszystko skseruje to wg Ciebie jest kradzież czy nie?



Ja nie powiedzialem ze to nie jest kradziez LOL z kad takie pomysly masz ? Ale nie bez porownania do Pradu czy np. zapierdolenia samochodu z parkingu :lol: po 2 nie mam wyrzutow sumienia jak z sciagam z torrenta nic mnie nie boli ;] jest bedzie mnie to bolalo to do empiku pojde :) bardziej mnie boli wydanie 200 zl na gre na kilka godzin zabawy.

Motopompa napisał(a):
Praca intelektualna(jak np. gry) jest wartosciowa rzecza, za ktora trzeba zaplacic jak za prad, wegiel, kebab i co tam jeszcze sobie chcesz i nielegalne jej kopiowanie, rozpowszechnianie, kupowanie u cygana na ryneczku jest kradzieza.


Calkowicie sie zgadzam , ale czytaj wyzej , torrent to jedyna droga by pograc bo cenu gier sa takie a nie inne , wiem ze to nie jest "poprawne" ale coz life is brutal


Ostatnio edytowano 9 sty 2009, 15:42 przez QFC, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 15:40 
Cytuj  
Cytuj:
Ja nie powiedzialem ze to nie jest kradziez LOL z kad takie pomysly masz ?
z kątowni matole.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 15:41 
Cytuj  
QFC napisał(a):
po 2 nie mam wyrzutow sumienia jak z sciagam z torrenta nic mnie nie boli ;] jest bedzie mnie to bolalo to do empiku pojde :) bardziej mnie boli wydanie 200 zl na gre na kilka godzin zabawy.

Nieudacznik i dumny z siebie zlodziej, doskonale polaczenie. Idz odkladac na porsche i przestan tu postowac.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.