mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 15:41 
Cytuj  
Wszyscy takich porządnych tutaj zgrywacie? Jestem ciekaw u ilu tak naprawdę teraz jest zapuszczony torrent w tle (i nie mam na myśli tutaj tylko gier ale mp3 filmy itp) :)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead


Ostatnio edytowano 9 sty 2009, 15:46 przez Nyx, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 15:46 
Cytuj  
Lepiej zgrywać porządnych niż kreować sie na cwaniaka który ściaga gierki i pierdoli frajerów którzy za nie płacą.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 15:48 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Wszyscy takich porządnych tutaj zgrywacie? Jestem ciekaw u ilu tak naprawdę teraz jest zapuszczony torrent w tle :)


oni sa szefami orlenu/gazpromu z tytulami naukowymi Profesora i nie mieszkaja w polsce nie potrafia tego zrozumiec ( choc mowilem ze nie jest to poprawne) drugiego czlowieka tylko opluwac i z blotem mieszac to typowe polskie prostacwo pseudo intelektualistow.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 15:50 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Wszyscy takich porządnych tutaj zgrywacie? Jestem ciekaw u ilu tak naprawdę teraz jest zapuszczony torrent w tle (i nie mam na myśli tutaj tylko gier ale mp3 filmy itp) :)

Moze nie zauwazyles, ale nie mamy tutaj listy top free serwerow do WoW'a, nie dajemy adresow do non-stemowych gierek itd.
Ludzie tutaj placa za rozgrywke i nikt normalny nie skacze po tematach chwalac sie, ze piracka wersja jest lepsza(w koncu to jest to samo tylko, ze za darmo ZOMG) deprecjonujac oryginalny produkt.No, ale co zrobic, debilstwo sie szerzy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 17:50 
Cytuj  
400zl za dwie gry? ty faktycznie masz jakis problem ze soba.
za 400zl to mozesz kupic 4, ew. wiecej.
skoncz wiec to smutne pierdolenie bo nie masz tu zadnej racji.

Nyx - nie uzywam torrentow.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 18:13 
Cytuj  
Qfc -> Więc co Cię powstrzymuje przed pójściem na całość i graniem na privach WoW-a, też oszczędność i powód by czuć się lepszym od reszty frajerów którzy za to placą.
Pocieszę Cię, że z tego szczeniackiego dobrego samopoczucia, iż jest się złodziejem po prostu się wyrasta, od lat już nie używałem żadnych torentów ba niedawno powiedziałem nie znajomkowi oferującemu mi myki do łamania kodów pewnej cyfrowej platformy, sam się kiedyś przekonasz a na razie przynajmniej się tym nie chwal a już uznawanie piratów jako przewagi X-klocka to po prostu self-owned :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 18:17 
Cytuj  
Achem ale to jest przewaga konsoli. Podobnie bylo z ps2, psp.
i ja tez uwazam, ze jest to plus tym bardziej biorac poziom produkcji na te konsole.
tylko ja sciagam z troche innych powodow niz to, ze mi szkoda/nie mam kasy.
bo na ps3 kupuje oryginaly, na pc tez.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 18:51 
Cytuj  
Ja sie tym nie chwale to raz po drugie nie propaguje tego nie zachecam , nie czuje sie lepszy i "elo uber ziom" tylko wyrazam swoja opinie i prosze nie dodawac swoich herezji , osobiscie wole ps3 ,Xboxa nie mam i nie kupie bo komp mi wystarcza nie jestem "graczem" , tylko wyrazilem jakimi kryteriami bym sie ewentualnie kierowal przy zakupie bo cos co moge miec za darmo lekko naginajac prawo w poczuciu kompletnej bezkarnosci i nikomu nie czyniac bolu "strat" mnie osobicie nie przeszkadza. Ciesze sie ze mam to nie wydajac złotowki , gdyby nie bylo p2p to bym poprostu nie kupil tego bo bardzo malo gram w single i IMO szkoda bylo by mi pieniedzy.jesli tego nie rozumiecie to nie piszcie nic lepiej niz obelgi kierowane do mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 18:57 
Cytuj  
Naginać prawo możesz jak "exploitujesz" luki w nim zawarte. Kradnąc soft łamiesz, a nie naginasz prawo.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 18:59 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Naginać prawo możesz jak "exploitujesz" luki w nim zawarte. Kradnąc soft łamiesz, a nie naginasz prawo.


niekoniecznie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 19:14 
Cytuj  
QFC napisał(a):
co moge miec za darmo lekko naginajac prawo w poczuciu kompletnej bezkarnosci i nikomu nie czyniac bolu "strat" mnie osobicie nie przeszkadza.



OMG typowe tłumaczenie złodzieja...
Tak dla twojej informacji - gry są własnością intelektualną, w którą ktoś władował ileś tam pracy by coś na tym zarobić, kopiując to z p2p nie 'naginasz' prawa tylko ordynarnie tego kogoś okradasz i tak, przynosisz mu straty - nie ma tu ŻADNEJ różnicy między kradzieżą gry czy samochodu poza poczuciem bezkarności w pierwszym przypadku, tak czy siak gratuluję dobrego samopoczucia i eot z mojej strony.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 19:29 
Cytuj  
"Na co wasze kłótnie głupie, wnet i tak zginiecie w zupie"

A różnica jest taka, że to bardziej kradniecie cukierkow niz samochodu.
Gry to rozrywka, a nie narzedzie codziennego uzytku.


_________________
Obrazek

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 19:33 
Cytuj  
Nie tlumacz mi taki banalów lol , wiem dokladnie co robie i nie przeszkadza mi to , jestem zlodziejem ( tak jak zdecydowana wiekszosc ludzi w polsce ) koniec i kropka.

btw. ostatnio kupilem GTA 4 oryginal 139 zl :) 6h i .... brak checi do gry , gra na polke, kasa poszla w bloto ;] rozumiesz teraz czemu czynie "zlo" ?

porownanie z samochodem jest z bez sensu , bo kopiowac samochodu nie moge i wziasc a jak go ukradne to juz go nie ma na parkingu :)
teoretycznie masz racje w praktyce bardzo sie mylisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 20:31 
Cytuj  
QFC napisał(a):
Nie tlumacz mi taki banalów lol , wiem dokladnie co robie i nie przeszkadza mi to , jestem zlodziejem ( tak jak zdecydowana wiekszosc ludzi w polsce ) koniec i kropka.

btw. ostatnio kupilem GTA 4 oryginal 139 zl :) 6h i .... brak checi do gry , gra na polke, kasa poszla w bloto ;] rozumiesz teraz czemu czynie "zlo" ?


Nie jestes zwyklym zlodziejem, jestes glupim zlodziejem. Normalny zlodziej kradnie, ale sie tym nie chwali.

Ja ostatnio kupilem babonierke w bomi za 50+ zl i mi kompletnie nie smakowala. Twoim zdaniem nastepna powinienem ukrasc?

btw dyskusja wiecznie zywa jak debaty o aborcji w sejmie i tv :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 20:42 
Cytuj  
Cytuj:
Ja ostatnio kupilem babonierke w bomi za 50+ zl i mi kompletnie nie smakowala. Twoim zdaniem nastepna powinienem ukrasc?


Nie, ale gdybyś mialł magiczną różdżkę i sprawił że sie rozmnoży, jedno pudełko na pare, to strasznie bym cie o to nie winił.

Nie można kopiowania gier porównać do kradziezy rzeczy materialnej

Przecież nie rozmawiamy o wynoszeniu gier za pazuchą z empiku.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 20:57 
Cytuj  
Heh ja kiedyś też sporo piraciłem , ale wyrosłem z tego i zacząłem doceniać każdą grę , nawet bardzo średniego średniaka .Miałem wybór między piratami z X0 a PS3 i wybrałem PS3 :) .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 20:58 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Nie można kopiowania gier porównać do kradziezy rzeczy materialnej

Oczywiscie, ze mozna. Ja rozumiem, ze pojecie wlasnosci intelektualnej moze byc zbyt ciezkie do zrozumienia dla pracownika wykladajacego towar na polki w biedronce. Ale tu przeciez mamy samych inteligentow, nie? To, ze w dobie nowych technologii wlasnosc intelektualna przechowywana jest w niematerialnej, dosc abstrakcyjnej formie "informacji" nie znaczy, ze przestaje byc rzeczywista. Jak ktos ma problem ze zrozumieniem to proponuje nastepujacy eksperyment myslowy: dzis mp3 sciagamy "za darmo" z sieci nikomu nic przeciez nie zabierajac. Cofnijmy sie kilkadziesiat lat wstecz, gdy w Polsce o internecie nikt nie slyszal. Zeby posluchac muzyki "za darmo" trzeba bylo by ukrasc winyl ze sklepu. Nie mowie, ze to jest jakas zbrodnia sciagnac mp3. Swiat sie zmienia i walka z piractwem i ochrona informacji jako takiej to walka z wiatrakami i chyba tworcy i producenci beda musieli przestawic sie na bardziej "komunistyczna" perpektywe. Ma to oczywisty plus powszechnej dostepu do nowej wiedzy, rozpowszechnienie sztuki, etc. Nie lubie tylko takich faili jak qfc, ktorzy kradna po chca sie rozerwac(przeciez im sie nalezy nie?) i sa dumni przed swiatem jacy sa cwani.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 21:09 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie lubie tylko takich faili jak qfc, ktorzy kradna po chca sie rozerwac(przeciez im sie nalezy nie?) i sa dumni przed swiatem jacy sa cwani.


czlowieku sam sobie przeczysz hehe , nie jestem dumny LoL ;) , mowisz jak krasc to w slusznej sprawie ale nie dla rozrywki buhehehe, zastanow sie co piszesz i sie juz nie kompromituj.Ta rozmowa nie ma konca z pixelami napinajacymi swoje e-bicepsy :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 21:15 
Cytuj  
QFC napisał(a):
[czlowieku sam sobie przeczysz hehe , nie jestem dumny LoL ;) , mowisz jak krasc to w slusznej sprawie ale nie dla rozrywki buhehehe, zastanow sie co piszesz i sie juz nie kompromituj.Ta rozmowa nie ma konca z pixelami napinajacymi swoje e-bicepsy :lol:

Naucz sie czytac i wskaz gdzie napisalem, ze mozna krasc w slusznej sprawie. Zauwazenie plusow powszechne dostepu do indformacji mozne byc usprawiedliwiem kradziezy tylko dla typowego idioty. Zgadnij czy sie lapiesz?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 21:19 
Cytuj  
E.O.T !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.