mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 12:35 
Cytuj  
QFC napisał(a):
No masz racje mendol , nie kazdy jest "kerownikiem" w wielkiej firmie ;p , po 2gie to jest lekko pojebane ale po co placic za cos skoro moge sobie sciagnac ..... obojetnie ile to kosztuje ( 2zl czy 20 zl ).


jaki ty głupi jesteś :o


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 12:36 
Cytuj  
No .... jestem piratem i nie wierze w boga .... musze byc ostro jebniety ... 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 12:40 
Cytuj  
nie wiem czy zauwazyles qfc ale rozmawiamy tutaj o smiesznych kwotach, ktore bez problemu moze wydac pracujacy na pol etatu student.

no mozesz sobie 'sciagnac'. polecam sciagnac sobie kasperskiego.

ja w tej chwili wole wydac 100zl na gre czy program niz pierdolic sie ze zjebanymi, czasowymi crackami, testowaniem 10 properow - a nuz, ktorys zadziala.
itd. itp.

piratem jestes, ale chyba drogowym. na moj gust jestes prostym ciolem wykorzystujacym prace 'innych'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 12:45 
Cytuj  
QFC napisał(a):
musze byc ostro jebniety ... 8)


To musi być smutne, żyć z tak niskim poczuciem własnej wartości.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 13:39 
Cytuj  
Lets stay on topic guys.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 15:34 
Cytuj  
proponuje unikać pytań typu "skąd moge sobie "sciagnąć" ? to nie WAREZ Forum.
wiem że w polsce nadal umiem ukraść jest synonimem zwrotu jestem sprytny. co prowadzi do - jesteś cipa bo płacisz.
wtedy unikniemy flame - może.

co do kasperskiego proponuje żeby wypowiadały się osoby które znają najnowsze wersje.

NOD 3 nie jest juz taki light jak był kiedyś wiec nie ma powodu się go tak uwieszać jako zbawienia dla starych pecetów.

tu jest najlepsze chyba forum o antywirusach

Wilders Security Forums
http://www.wilderssecurity.com/

szczególnie polecam other anti-virus software
http://www.wilderssecurity.com/forumdisplay.php?f=32

Official ESET Support Forum
http://www.wilderssecurity.com/forumdisplay.php?f=88


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 16:07 
Cytuj  
Eee no Mendol własnie w tym sęk że ostatni Nod32 świetni sobie radził ponad 2 lata.

Do tego trzeba wspierać przemysł piracki, bo niedługo nikt nie będzie ściągał piratów (każdy będzie się lansował jakim to jest wielkim managarem i zarabia po 10 000 0000zł netto + bonusy), hakerzy wymrą śmiercią naturalną, ceny opgramowania skoczą o 200% i za ponga zapłacisz 1000zł ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 16:27 
Cytuj  
Mam avasta bo przedłużałem umowę z plusem i dostałem 2 letnią licencję. Po rozpakowywaniu pliku 9GB (trwało to jakieś 20 minut) wypiepszyłem avasta i trwało 3 minuty.

Osobiście polecam skaner online MKS i żadnych innych gówien w kompie zainstalowanych. Więcej problemów i zamuły niż samego pożytku. A żeby mieć wirusy w kompie, to trzeba być plebejem i tyle. Nie wchodzisz na gówniane strony, nie masz spamu na skrzynce i masz autenticator blizzarda to Ci antywirus nie potrzebny.

A jak słyszę Deshrooma jaki to kaspersky jest zajebisty, a avast to już w ogóle jest cudeńko to mi się nie dobrze robi.
No i oczywiście wszystkie ma oryginalne, wszystkie sprawdzał, testował i działają bez zarzutu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 16:40 
Cytuj  
Kazdy niesprawdzony sofcik sciagam na VMWare kek.

Dodatkowo NOD32 od paru lat ladnie daje rade lacznie z blokowaniem online. Pomijam fakt, ze licencja na 3 lata kosztowala mnie 18USD :(

btw. WTF 9gb?!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 16:47 
Cytuj  
Tak 9GB. Każdy plik skanował.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 16:51 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A jak słyszę Deshrooma jaki to kaspersky jest zajebisty, a avast to już w ogóle jest cudeńko to mi się nie dobrze robi.
No i oczywiście wszystkie ma oryginalne, wszystkie sprawdzał, testował i działają bez zarzutu.
ja juz sie przyzwyczaiłem że ze wszystkim masz problem. jesteś przeklęty poprostu :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 16:53 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
A jak słyszę Deshrooma jaki to kaspersky jest zajebisty, a avast to już w ogóle jest cudeńko to mi się nie dobrze robi.
No i oczywiście wszystkie ma oryginalne, wszystkie sprawdzał, testował i działają bez zarzutu.
ja juz sie przyzwyczaiłem że ze wszystkim masz problem. jesteś przeklęty poprostu :wink:


Chuja sie znasz poprostu a pierdolisz w kazdym temacie. Avast jest chujowy. Wrzuc fotke moze....... albo pochwal sie ze skanujesz grajac na swoich... TRZECH kontach do EVE. loleo.....

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 16:58 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
A jak słyszę Deshrooma jaki to kaspersky jest zajebisty, a avast to już w ogóle jest cudeńko to mi się nie dobrze robi.
No i oczywiście wszystkie ma oryginalne, wszystkie sprawdzał, testował i działają bez zarzutu.
ja juz sie przyzwyczaiłem że ze wszystkim masz problem. jesteś przeklęty poprostu :wink:


Chuja sie znasz poprostu a pierdolisz w kazdym temacie. Avast jest chujowy. Wrzuc fotke moze....... albo pochwal sie ze skanujesz grajac na swoich... TRZECH kontach do EVE. loleo.....


ostatnio coś na siłę trollujesz


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 16:59 
Cytuj  
herbatki sie napij :wink:

jak można piane toczyć przy każdym temacie


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 17:42 
Cytuj  
marek o piractwie wiesz tyle co qfc :)

imo w ogole ta dyskusja jest dosc dziwna. nie wiem co wy robicie na tych komputerach, ze jest wam potrzebny 'stacjonarny' antywirus.

anyway najlepiej chyba jednak samemu poinstalowac soft, potestowac przez tydzien i ocenic przydatnosc/funkcjonalnosc/predkosc dzialania.

nod, trend micro, avast, kaspersky i tyle. zawsze okazuje sie, ze opcje, ktore odpowiadaja innym osobom nas wkurwiaja niemilosiernie.

deshroom wiemy, ze masz duzo fajnych komputerow i testujesz wszystko, ale nie kazdemu kaspersky musi odpowiadac. szczegolnie jak ma sie doswiadczenia z inna wersja niz 'home'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 18:53 
Cytuj  
Po prostu antywirus jest potrzebny jak dziura w moście, a jak rzeczywiście ktoś go ma i ba nawet kupił, to powodzenia w użytkowaniu. Na pewno ktoś chce zhackować twój komp i jesteś na czele isty hackerów na świecie!

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 19:18 
Cytuj  
zabawny jesteś, tym bardziej że pewnie piszesz to na poważnie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 20:42 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
zabawny jesteś, tym bardziej że pewnie piszesz to na poważnie


Podaj mi chociaż 1 powód, dla którego musisz mieć antywirusa, a obalę go w 10 sekund.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 20:47 
Cytuj  
Bo możesz złapać syfa ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 20:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Eee no Mendol własnie w tym sęk że ostatni Nod32 świetni sobie radził ponad 2 lata.

Do tego trzeba wspierać przemysł piracki, bo niedługo nikt nie będzie ściągał piratów (każdy będzie się lansował jakim to jest wielkim managarem i zarabia po 10 000 0000zł netto + bonusy), hakerzy wymrą śmiercią naturalną, ceny opgramowania skoczą o 200% i za ponga zapłacisz 1000zł ;)


Hmmm chyba wrezcie zrozumialem cie mreczku.
Mam takiego znajomego, w miare ok itd.
Ale tak jak ty, ciagle stara sie pokazac wszystkim czego to on nie ma i jak mocno bogaty jest - u ciebie to "jak mi sie tam zajebiscie zyje" itp.
Z tym ze, poza ta mania gadzetow i szpanu, to Jurek ma ze 158cm wzrostu i ma poprostu kompleks.
Ciekawi mnie, co ciebie tak gryzie?
Znaczy sie, mnie teraz ugryzlo to co nigdy nie potrafie zignorowac. Hipokryzja.
Bogady Anglak czy Poltyjczyk - jak sie zwie tak sie zwie - mowi o sposobie na "living large come to my zmywak" a 100zl zaluje dla swietego spokoju.
100zl w "Polandii" w miescie to jakies 2-3h pracy - zabawa piratem takze tyle moze zajac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.