mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 15:16 
Cytuj  
Hey

kupilem ostatnio sobie zabawke gamepada :

Obrazek

pytanie moje polega na tym ze mnogosc konfiguracji profili jest chyba "unlimited" wiec kiedys wyczytalem ze pare osob z forum posiada ten shit 8) wiec moglibyscie sie pochwalic w "co" gracie na tym i z jakim profilem.

Thx

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 15:36 
Cytuj  
Ja mam wersję poprzednią, bez podświetlenia. I gram na tym we wszystko, no może poza X3, tworząc własne profile, co jest proste jak budowa cepa ;).


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 16:50 
Cytuj  
Mam poprzednia wersje tzw pomaranczowa:)
zdecydowanie lepsza, z tego co pamietam, na starszej mozna odpalac 3 macra w jednym czasie na nowszym 2? (dobrze kojarze?)

ogolnie swietna zabawka we wszelkie typu strzelanki i inne rzeczy, wszedzie tam gdzie da sie cos macrowac (kombinacje kilku klawiszy, np do jakiegos combosa)

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 18:45 
Cytuj  
gasz w jakiegos fps'a online ? ja gram w MoHaa x lat i mam problem z ustawieniem wychylek ( np.aktywne w trakcie biegu ) jedyna chyba rozsadny bind to pod Joypada

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 07:52 
Cytuj  
mam to i latwosc konfiguracji jest rzeczywiscie wielka. Problem w tym, ze nie bylem w stanie przestawic sie z gry klawiatura i myszka na gre belkinem i myszka. Probowalem dwa tygodnie, bylo troche lepiej niz na poczatku ale roznica wydajnosci byla dla mnie olbrzymia. Dodatkowo mialem gigantyczne problemy z wlasciwym oprogramowaniem strzalek kierunkowych, uruchamianych kciukiem, ktorymi chcialem poruszac awatara. W WAR okazalo sie to niezwykle trudne, kiedy juz sobie z tym jakos poradzilem, mialem przez to laga przy chodzeniu... natomiast na pewno moze sie to swietnie sprawdzic przy gierkach mniej skomplikowanych jak fps.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 13:38 
Cytuj  
Do biegania używam standardowo 'wsad', pod strzałkami mam jakieś dodatkowe funkcje. Nie wyobrażam sobie biegania strzałkami na belkinie, a dłoń zdaje się mam standardową ;)


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 14:01 
Cytuj  
Zdecydowanie popieram przedmowce , kierunki tylko wsad , a Dpad do jakis innych funkcji

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 07:50 
Cytuj  
Ja sobie zdecydowanie wyobrazam, natomiast problem nie polegal na tym, ze zle mi sie ruszalo bo nie moglem sie przyzwyczaic do ruchu d=padem - moglem bez problemu. Natomiast problemem bylo takie ich zaprogramowanie, by odpowiadaly za ruchy wlasciwe dla wsad i strejfy...
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.