mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 21:49 
Cytuj  
pooma napisał(a):
embe napisał(a):
Ja komputronikiem sugeruje sie tylko tym jak duzo taniej moge kupic w jednym z wielu straych odbrych sklepow w karkowie, conajmniej trzy istnieje juz ponad 15 lat i sa bardziej profesjonalne i pewne niz komputronik.

BIT, Apollo, Włodipol? :wink:


hehe... jeszcze pcprojekt ale ten ich klimatyczny sklepik odstrasza klientow ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 23:00 
Cytuj  
click to tak w kwestii pewnosci zakupow w renomowanych sklepach :) Swoja droga jeden z pierwszych sklepow, w ktorych kupowalem w necie obok komputronika. Wtedy jeszcze to byl serwis informacyjny ze sklepem.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 23:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
pooma napisał(a):
embe napisał(a):
Ja komputronikiem sugeruje sie tylko tym jak duzo taniej moge kupic w jednym z wielu straych odbrych sklepow w karkowie, conajmniej trzy istnieje juz ponad 15 lat i sa bardziej profesjonalne i pewne niz komputronik.

BIT, Apollo, Włodipol? :wink:


hehe... jeszcze pcprojekt ale ten ich klimatyczny sklepik odstrasza klientow ;)


Pcprojekt jeśli chodzi o typowe sklepy to w Krk raczej nie ma konkurencji ;)


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 03:32 
Cytuj  
Zmieniam grafe i zastanawiam sie nad wyborem karty.Mma dwaie na uwadze.
Radeon HD 4890 1024MB OC
GeForce GTX 275 896MB lub GeForce GTX 280 1GB
I pytanie. Czy jest prawda to ,ze jesli sie ma plyte glowna z Chipset: AMD to Radeony beda lepiej i wydajniej pracowac od GeForce? Czy ktos cos slyszal na ten temat,moze potwierdzic lub nie?
Moja plyta to MSI 790FX Chipset: AMD 790FX

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 07:51 
Cytuj  
kapra L napisał(a):
Czy jest prawda to ,ze jesli sie ma plyte glowna z Chipset: AMD to Radeony beda lepiej i wydajniej pracowac od GeForce? Czy ktos cos slyszal na ten temat,moze potwierdzic lub nie?


Nie postrzegałbym tego w kategoriach wydajności (bo różnica nie jest jakaś znacząca) lecz bardziej w stabilności sytemu - jeden producent to większa zgodność w sterownikach. Poza tym zgodność chipsetu płyty głównej i karty graficznej daje Ci możliwość późniejszego łączenia 2 kart w tryb współbieżności (odpowiednio Crossfire i SLI w zależności od producenta). Moja żona ma w komputerze 2 karty spięte w Crossfire (ATI4890) i komputer w ogóle od AMD - ja odwrotnie (2 GeForce'y i komplet od Nvidia/Intel). Na samym początku przy zmianie konfiguracji systemów poprzekładałem karty (pojedynczo) i nie działało to tak dobrze jakbym sobie życzył (pomijam kwestię wydajności bo karty graficzne mamy zupełnie różne).


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.