mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 05:23 
Cytuj  
moze mi ktos zdradzic, czy instalator siodemki wymaga sformatowania partycji? nie chce mi sie wszystkiego przerzucac z c:\. :[

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 06:14 
Cytuj  
NERD KING napisał(a):
moze mi ktos zdradzic, czy instalator siodemki wymaga sformatowania partycji? nie chce mi sie wszystkiego przerzucac z c:\. :[

z tego co pamietam,to tak,formatuje sie partycje. a tak btw to radze backupy danych robic i nie bedzie takich problemow w przyszlosci :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 08:38 
Cytuj  
NERD KING napisał(a):
moze mi ktos zdradzic, czy instalator siodemki wymaga sformatowania partycji? nie chce mi sie wszystkiego przerzucac z c:\. :[


nie wymaga, moga byc jakies pliki (oczywiscie nie systemowe z innego os)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 15:51 
Cytuj  
EEEE tam się podniecacie tą premierą 7 ... Nie mówię że to jest zły system operacyjny ale z doświadczenia wiem, że po nowym systemie naprawdę warto odczekać co najmniej rok po wydaniu zanim się go zainstaluję. Po prostu trzeba dać czas firmą 3 by się przestawiły na nowego Windowsa, bo co jak co ale z kompatybilnością i jebaniem się ze sterownikami to ja bardzo nie lubię się męczyć. (Jedyny powód dla którego nie mam Linuxa).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 16:01 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
EEEE tam się podniecacie tą premierą 7 ... Nie mówię że to jest zły system operacyjny ale z doświadczenia wiem, że po nowym systemie naprawdę warto odczekać co najmniej rok po wydaniu zanim się go zainstaluję. Po prostu trzeba dać czas firmą 3 by się przestawiły na nowego Windowsa, bo co jak co ale z kompatybilnością i jebaniem się ze sterownikami to ja bardzo nie lubię się męczyć. (Jedyny powód dla którego nie mam Linuxa).


No po to jest beta właśnie, stery działają, x_fi działa, gf działa, gry działają, wszystko działa. Rok czasu? po co? 7 po premierze będzie stabilnym systemem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 16:03 
Cytuj  
Ja mialem mniej problemow z RC siodemki (wlasciwie to zadnych lol) niz z Vista z SP. Nie wspomne juz o wydajnosci.

Z czystym sumieniem moge powiedziec ze MS wypuszcza produkt dobry i dopracowany co jest rzadkoscia. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 16:21 
Cytuj  
jedyna rzecz, ktora mi nie dziala pod Windows7 to moj przedpotopowy scanner (ale na USB juz jest!:D), reszta bezproblemowo, zarowno sprzetowo jak i software'owo :)
nawet pomyslalem, aby kupic sobie prywatny egzemplarz nim brat na Polibudzie bedzie mial za free z MSDNa.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 20:01 
Cytuj  
u mnie Thinkpad x41 Tablet działa pieknie, zero kłopotów z takim starym notebookiem :wink:

Vista x64 oczywiscie tez zero kłopotów ale do tableta musze kupic siódemke, bo odręczne pismo polskie


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 08:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja uważam że to są wymysły, to że mam na lapsie win7 i że chodzi super nie oznacza że odinstaluje Viste x64 z PCeta.
nigdy mi vista nie muliła nic, ale nie ma rozpoznawania polskiego pisma odrecznego - to jedyny powód dla którego kupie siódemke do tableta

nie ma różnic pomiędzy wydajnością w grach http://www.vista.pl/artykuly/13090_windows_7_vs_windows_vista_wydajnosc_w_grach.html

Podsumowując cały przeprowadzony test, wysunąć można twierdzenie, że jeśli jesteśmy zadowoleni z systemu Windows Vista to system Windows 7 nic nowego nie wniesie pod względem osiąganej wydajności w grach komputerowych. Póki co jest remis tych dwóch systemów operacyjnych w działaniu gier 3D. Może sytuacja z systemem Windows 7 się poprawi jak zostaną opracowane nowe sterowniki, lecz na cud w gwałtownym przyroście wydajności w grach komputerowych nie ma co liczyć.



Deshroom napisał(a):
kolejne vs vista - dwa posty wyżej że nie ma różnicy w wydajności gier

teraz CPU i memory
http://www.tweaktown.com/articles/2886/windows_7_vs_vista_cpu_memory_performance_comparison/

"Final Thoughts

When it comes to having a look at pure CPU performance, it seems that Windows 7 isn't quite as efficient as Windows Vista. As for memory, though, there isn't a whole lot of difference. "


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 13:28 
Cytuj  
Te testy sa robione na takim kompie ze naprawde OS nie robi roznicy. Jest wystarczajacy zapas zasobow i mocy aby odpalic Viste i 7ke NARAZ. :) Nie ma atm gry na PC ktora by na takim sprzecie sie pocila wiec IMHO testy sa niemiarodajne.

Wez zrob takie same testy tylko wyciag z tych kompow po 4GB ramu i zostaw 2. Albo wyciag topowego Intela za 1k i wsadz jakiegos budzetowego Athlonkax2. 7ka baedzie lepsza.

Nie kazdy ma kompa za 6k. :) A chyba dla takich ludzi sa robione te testy lol. Nawet testy grafik najnowszych sa robione czesto,gesto na slabszych maszynkach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 15:16 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
nawet pomyslalem, aby kupic sobie prywatny egzemplarz nim brat na Polibudzie bedzie mial za free z MSDNa.

Juz jest dostepny na MSDN, wersja zarówno 32 jak i 64-bit. Chyba trzeba sciagnac i postawic. Zastanawiam sie tylko czy pakowac sie w 64, pewnie ze sterami bedzie gorzej.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 15:54 
Cytuj  
Jedyną rzeczą z którą miałem problem była karta sieciowa, bo trzeba było pobrać sterownik od twórców chipsetu a nie samej karty.
Ogólnie jeśli coś ma działające stery na Viste 64 to na 99% będzie też działało na W7 x64.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 20:39 
Cytuj  
question: macie moze linkzora do RC2? z gory thx.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 22:03 
Cytuj  
RC jest na oficjalnej, a RC2 (beta?) oficjalnie jest do ściągnięcia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 22:40 
Cytuj  
Nie ma czegos takiego, jak RC2, jest tylko RTM (Ready to Manufacturing). Do sciagniecia z Technetu (dla tych, ktorzy maja wykupiony, oczywiscie).

X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 23:40 
Cytuj  
Tylko RTM? to co w takim razie oznacza Release Candidate podawany na głównej stronie? Nie napisałeś czy Twoja wypowiedź dotyczy RC ;P dlatego pytam.

http://www.microsoft.com/windows/window ... tions.aspx

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 06:57 
Cytuj  
RC jest dużo starsze niż RTM

RC jest jedyną dostępna publicznie wersją - takiej używam na laptopie.

RC2 nie ma


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 07:54 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
to co w takim razie oznacza Release Candidate podawany na głównej stronie?

RC = Release Candidate, czyli kandydat do wydania.
RTM = Ready to Manufacturing, czyli wersja finalna i gotowa do produkcji.

RTM jest po RC i jest dostepny tylko dla czlonkow Technetu. Nastepna wersja po RTM to ta w sklepach.

X.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 08:51 
Cytuj  
kheh heh, jakby ktoś gdzieś na jakiejś torrentowni znalazł linkzora do RTM to byłbym happy, Vista tak mi napierdziela HDD-kiem, że nie mogę kompa zostawić na noc włączonego.

Na lapku mam podobnie - ale tam downgraduję system na XP SP3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 08:53 
Cytuj  
zmartwiło mnie tylko jak sobie zdałem sprawe, że public to Ultimate wiec chyba nie mam co myśleć o upgrade RC do finalnej na początku roku bez reinstalki lapsa. Planuje do tableta 7 Home Premium, bo to najniższa z tabletem (rozpoznawanie polskiego odręcznego).


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.