mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2009, 22:01 
Cytuj  
tak się zastanawiam czy nie kupić sobie golarki w granicach jakis 150zl

czym sie roznia golarki z folia tnaca do tych z trzema głowicami?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2009, 22:20 
Cytuj  
tanie golarki z 'trzema ostrzami' sa gowno warte. testowalem dwie, mozna sobie darowac.
nie wiem jak te drugie, ale pewnie wszystko inne jest lepsze od tych drugich.


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2009, 22:39 
Cytuj  
mialem kidys golarke z paskiem ostrzy. nie byl to highend i golenie wspominam niezbyt przyjemnie.
od 2 lat mam golarka philipsa (kolo 160 zl) z trzema glowicami i sprawdza sie calkiem dobrze. chociaz szczerze jak mam sie szybko ogolic to wole jednorazowke gillette.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2009, 22:44 
Cytuj  
chodzi o to ze hmm, jestem dosc mlody (17) lat, mam dosc wyrazny zarost ale malo estetyczny... a jak to w tym wieku wystarczy mam kilka pryszycz ;/ i bardzo czesto przez to sie zacinam, zatem pomyslalem o golarce ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2009, 23:00 
Cytuj  
Do wojska idź, ogol się plastykowym polskim badziewiem no name to dopiero zobaczysz co to są zacięcia :).

A co do tematu. Ja mam Mach 3 od 5 lat i zmieniam tylko ostrza co miesiąc mniej więcej. Ojciec miał kiedyś Philipsa elektryczną, ale ja wolę się ogolić czymś co czuje, machnąć wodą rano/kremem i czuć się świeżo po goleniu, elektryczna jakoś tego nie zapewniała.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2009, 23:36 
Cytuj  
ja mam philipsa HS 8060 (prezent) - goliłem się tym ze 3 razy, odradzam. Używam mach 3 od kilku lat i bardzo polecam.

Na pryszcze ciężko coś poradzić, bodajże wilkinson kiedyś się reklamował że jest tak ostry że ma ostrza za taką siateczką - spróbuj może nie będziesz się tak zacinał.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 00:53 
Cytuj  
mam golareczke brauna juz ze 3 lata (prezent) :P

http://www.cnmonline.co.uk/Braun-Smart- ... 34305.html

niedawno pekl mi trimer ale dalej dziala, tylko musze przytrzymac palcem. ostrza (taka niby double sprezynka w srodku) troche mi sie juz stepila i wiem ze bede musial kupic nowa ale jestem len... i wiadomo jak to wychodzi w praktyce.

Generalnie golenie bardzo przyjemne zarowno na sucho jak i na mokro. Goli dokladnie jezeli sie postoi przed lustrem i nigdy nie przycialem jeszcze pryszcza. Nie wiem jak nowsze modele ale sadza po tej moze byc tylko lepiej :)

Jedyny minus ze do elektrycznej trzeba sie przyzwyczaic. Zupelnie inne wrazenia z jazdy. Przede wszystkim jest wygodna i jest to zakup na przynajmniej 2 lata bez awaryjnej pracy.

Kwota nawet 250 zlotyh powinna sie zwrocic w ktorkim czasie.


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 01:35 
Cytuj  
Tej, nie mow, ze od tego masz nick wlasnie ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 06:45 
Cytuj  
ee tam lepiej kupic swyklego gillete sensor excell II lub III wersje...
miekkie delikatne gumowe listki na koncu nie draznia skory a ostrza sa ostre.
wklady 5 sztuk ze 30 kosztuja (mozna kupic od ruskich taniej nawet-tak te same oryginalne wklady) +maszynka kolo 20 z 1-3 wkladami..
1 wklad zalezy starcza na 5-7 czasem wiecej golen zalezy jak bardzo kudlaty jestes i czy golisz jajka czy nie..
ehehe
ale to sie bardziej oplaca..

te maszynki brown philipsy z 3 ostrzami uwazam ze dosc slabo gola, i skora jest troche jakby podrazniona..ale to moze ja mam tylko takie wrazenia.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 08:17 
Cytuj  
mam tak samo poziomka, skórę po goleniu się philipsem mam aż gorącą mimo żelu z maszynki i piecze mnie potem przez pół dnia :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 08:46 
Cytuj  
dobre pare lat temu tez chcialem miec maszynke elektryczna, dostalem na gwiazdke i po roku meczenia sie (wciaz liczylem na to,ze jednak moja skora sie jakos przyzwyczai) zrezygnowalem - strasznie mi skore podrazniala, podraznienia po zwyklym goleniu tepa zyletka to pikus w stosunku do tego, co czasem mialem na twarzy po goleniu elektryczna (a probowalem paru roznych).
z drugiej strony moj brat uzywa juz dobre 4 lata dokladnie taka sama jak ja mam (philips z ruchomymi glowicami) i bardzo sobie chwali. jest to wiec kwestia indywidualna dosyc - tak mi sie wydaje, pianke tez musze miec do skory bardzo wrazliwej :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 11:44 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Tej, nie mow, ze od tego masz nick wlasnie ;[


heh nie. Nick kiedys wymyslilem sobie sam skladajac rozne litery by brzmialo to fajnie i mroczno hehe. Jakie bylo moje rozczarowanie jak po 2 latach zobaczylem angielskie znaczenie tego slowa ;D


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 11:52 
Cytuj  
http://allegro.pl/item738951021_philips ... _krak.html <- kupilem cos takiego juz jakis czas temu.
Uzywam tylko w miejscach gdzie warunki nie pozwalaja, albo mocna ograniczaja uzywanie mach3 - np. ja jachcie...

Ogolnie lipa, nie wiem jak z tymi lepszymi (400zl+) i nie mam zamiaru sprawdzac:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 13:22 
Cytuj  
a co to za dziwne mach 3 turbo z jakimis wibracjami?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 14:54 
Cytuj  
a taki wibrator na małego paluszka. Nie używam tego.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 15:01 
Cytuj  
Obrazek

Ja używam od roku tej golarki. Kupiłem ją na wyjazd i tak się dobrze spisuje, że używam do dzisiaj. Z tego co pamiętam to była bardzo tania. Nigdy nie miałem żadnych podrażnień od golarek - przedtem używałem też kilku innych. Z tego co tu jednak czytam, to faktycznie nie każdy może ich używać. Najlepiej chyba pożyczyć od kogoś i potestować niż wypierdolić pieniądze w błoto...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 8
Dołączył(a): 28.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 02:12 
Cytuj  
Stara dobra brzytwa roxxors.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 10:12 
Cytuj  
ja miałem philipsa długoooo teraz kupiłem brauna series 3 330 i jestem bardzo zadowolony polecam

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 22:13 
Cytuj  
Obrazek

Cos takiego kupiłem 4dni temu, Braun 3 series 340 i jeśli chodzi o mój twardy zarost to niestety odpada. Trzeba się naprawdę najeździć po twarzy tym żeby zobaczyć jako taki efekt, a o dokładnym ogoleniu szyi nie ma mowy. Zresztą po pierwszym długim i dość dokładnym goleniu (bylem nawet zadowolony, szyja ofc nie bardzo) pojechałem do swojej kobiety gdzie uslyszalem pytanie czy golilem sie tępą maszynką...
Po testuje jeszcze parę dni ale na dzień dzisiejszy raczej jestem pewny ze wrócę do Gillette Fusion mimo ze czasami mam podrażnienia itd.

Dobrze ze Braun ma program "satysfakcja gwarantowana", ze macie 100dni na testowanie produktu, a jak będziecie nie zadowoleni to odsyłacie do nich i zwracają wam kasę. Ja 100 raczej nie będę potrzebował i jak tak dalej pójdzie to skończy się na tygodniu czy 2.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2009, 06:01 
Cytuj  
a ja tam jade na maszynce do wlosow odkad mi sie elektryczna golarka zepsula.. calkiem ok, chociaz na gladko nie ogoli to szybkie i skuteczne ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.