mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 01:14 
Cytuj  
Tak własne się zastanawiam, od jakiegoś czasu widuje recenzje laptopów firmy ACER i same super latywy słyszę :D

Timeline 4810T

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... -2034.html

Timeline 3810TG

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... /7057.html

Właśnie się zastanawiam nad zakupem tego 3810TG jak dla mnie istna rewolucja i rewelacja w cenie dostępnej dla każdego, i kurde mówcie co chcecie ale MacBooki maja konkurencje hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 07:27 
Cytuj  
jest haczyk - jakość.

moja znajoma wywaliła Acera do śmieci zaraz po końcu gwarancji. nie opłacało się naprawiać płyty.
widziałem monitor który się rozjebał kompletnie po 2 latach

nigdy nie kupie prywatnie acera

btw
:wtf: :wtf: :wtf: Core 2 Solo - kto wymyślił taka nazwę w intelu ? :x


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 09:50 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
:wtf: :wtf: :wtf: Core 2 Solo - kto wymyślił taka nazwę w intelu ? :x

A o Core 2 Quad slyszales? Core 2 to nazwa generacji procesorow, tak jak Pentium czy Celeron. Solo, duo czy quad to liczba rdzeni.

X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 10:02 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
jak dla mnie istna rewolucja i rewelacja w cenie dostępnej dla każdego, i kurde mówcie co chcecie ale MacBooki maja konkurencje hehe

Lindt ponoc widzi bezposrednia konkurencje w czekoladkach marki Biedronka. Powinienes sprawdzic.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 17:11 
Cytuj  
jedyne co skopiowali z macow to ceny hehe , bo reszta to jakies nieporozumienie


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 17:44 
Cytuj  
Ja tez do niedawna twierdzilem, ze nigdy nie kupie Acera. Jednak kupilem. Jestem szczesliwym posiadaczem 3810TG i oby tak pozostalo.

Wychodze z zalozenia, ze wiekszosc notkow Acera to crap, ale czasami moga zrobic cos dobrego. Apple wiekszosc produktow robi przyzwoitych, ale czasami wychodzi im crap. Kwestia proporcji. :)

Seria acera X810T jest udana - trudno zaprzeczyc. A jak mi sie skonczy 2 letnia gwarancja, to kupie nowego lapa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 18:04 
Cytuj  
jeszcze masz czas zmienić zdanie, acery się rozpadają w 25 miesiącu. chyba że mają gwarancje dłuższa niż 2 lata.


_________________
psn

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 19:55 
Cytuj  
Zapominacie, że normalny użytkownik komputera wymienia go średnio co półtora roku :)
Polacy to inna kategoria, która wymaga od komputerów sprawności przez 5-6 lat.
Swoją drogą Acera bym nie kupił.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 20:45 
Cytuj  
Toll napisał(a):
Zapominacie, że normalny użytkownik komputera wymienia go średnio co półtora roku :)
wymienić tzn sprzedać i kupić nowy a nie wyrzucić do śmieci i kupić nowy - różnica w wydatkach znaczna :P


_________________
psn

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 12:25 
Cytuj  
Przesadzacie :P mam acerka i biorąc pod uwagę że go raz na 3 miesiace przeczyszcze z kurzu to nie mam do niego zastrzezen. Tym bardziej ze jakos bardzo o niego nie dbam a i moja 5 letnia cora tez sie nim bawi.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 23:22 
Cytuj  
Acer to drugi na świecie producent komputerów (co nie oznacza że dobry :lol: ), zaraz po HP.

Oprócz swojej nazwy używają też marek eMachines, Gateway, Packard Bell i E-TEN (głównie PDA).
Swego czasu byli zainteresowani odkupieniem od Siemensa udziałów w Fujitsu-Siemens Computers ...

Co generalnie potwierdza że reprezentują segment low-end ;P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 20:31 
Cytuj  
Cytuj:
Przesadzacie mam acerka i biorąc pod uwagę że go raz na 3 miesiace przeczyszcze z kurzu to nie mam do niego zastrzezen. Tym bardziej ze jakos bardzo o niego nie dbam a i moja 5 letnia cora tez sie nim bawi.


Nie wiem jak jest teraz z acerami ,ale jak wchodziły na polski rynek to nie kupiłem ( w zasadzie głównie dzięki poradom na tym forum za co jestem wszystkim wdzięczny),bo były to wtenczas pechowe partie o czym zresztą miałem okazję samemu doświadczyć oglądając nie działające laptopy koleżanek.(co padało : napęd cd , porty usb, matryca w jednym przypadku , a w jednym kompletnie płyta główna)

Inna sprawa ,że mój ojciec jedzie na acerze trzeci rok i nigdy się nie skarżył ot niedawno wymienił baterie ( co jest zresztą sprawą normalną ) i nie zamierza kupować nowego lapa w najbliższym czasie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 12:51 
Cytuj  
Przez moje ręce przewinęły się 3 laptopy Acer'a (2 moje, 1 siostry). Siostra miała najtańszego dostępnego na rynku,
któremu szybko zdechła bateria, grzał się niemiłosiernie.
Ja kupiłem Acerki z "górnej półki" (jak na ówczesne czasy). Nie mam żadnego powodu do narzekania.
Flaki bardzo dobre (praktycznie gdy wyszedł GF 9600GT to Acer wypuścił lapa z tą kartą w wersji M, bardzo szybko
rozszedł się i był poszukiwany na rynku), ceny jak na laptopa przystępne.

Jako poprawkę dodam, że używam podkładki chłodzącej Zalman do laptopów, więc to zmniejsza awaryjność sprzętu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2010, 10:52 
Cytuj  
Kolejna perełka od Acera :P Trochę czytałem na necie wszyscy zgodnie mówią że świetny laptop.

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... G50MN.html

Miałem dylemat Acer albo Samsung R580.

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... 03PL_.html

Ale w samsungu zajebiście nie podobał mi się gładzik i głośniki nędza.

Ogólnie fajna sprawa teraz, za małe pieniądze można kupić naprawdę swetny sprzęt.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2010, 11:07 
Cytuj  
Fanboi Della się zgłasza. Póki co pół roku bezawaryjnie.
Chyba nikt się nie obrazi jak powiem, że Dell ma najlepszą obsługę klienta? :p

@Escaflone: Tylko czy Ty nie myślisz jeszcze przeszłością? Co do tego świetnego sprzętu za małą kasę to jest rzeczywiście tak, że trzeba zmieniać co te 2 lata. Wiesz... Rozwój gier, programów i takie shity...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2010, 11:23 
Cytuj  
Ja kupuję klawiatury Acera i wymieniam co jakies 3-4 miesiące, więc nie jest źle :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.