mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 21:37 
Cytuj  
A jak jest z wersją MSDNAA?
Mam 7 jako:
Cytuj:
Windows 7 Professional (x64) - DVD (English)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 22:01 
Cytuj  
ma ktoś może namiary na oficjalną japońską skórkę z Nanami Madobe do Win7 Ultimate? Jestem zainteresowany całością z dźwiękami


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 21:18 
Cytuj  
wlasnie odkrylem cos ciekawego:
Obrazek

ktos uzytkuje moze i sobie chwali, czy nic nie warte gowno?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 21:46 
Cytuj  
Z tego co czytałem, rzeczy pod XP śmigają pod tym aż miło.

Edit: Btw, gdzie dokładnie to znalazłeś?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 23:25 
Cytuj  
http://www.microsoft.com/windows/virtua ... fault.aspx

X.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 07:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Keii napisał(a):
A to nie wystarczy płyty głównej nie ruszać?
na 100% nie. nie jestem ekspertem ale kiedyś dołożyłem na xp drugie 1gb ram i kazało podać nowy klucz.

na viscie dołożyłem 2 do 2gb i dalej działa. ogólnie różnica jest pomiedzy OEM a BOX. teoretycznie BOXa możesz używać na czym chcesz do końca życia, OEM do końca życia tego jednego komputera.


Ja mam win7 z MSDNAA i ram dokladalem bez problemu.


Posty: 34
Dołączył(a): 18.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 17:03 
Cytuj  
Zainstalowałem 7ke na EEE pc i smiga lepiej niż XP, szczerze polecam.
Jedyny problem jaki mam chwilowo to nie moge znalezc folderu ''autostart'' gdyz musze dodać jeden programik.. nie orientuje sie ktos co musze zrobic? w całym systemie nie moze go wykryc..

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 17:27 
Cytuj  
Jest w menu start przecież.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 17:29 
Cytuj  
Zamiast Autostart moze sie nazywac Startup. W Menu Start/Wszystkie programy oczywiscie.

X.


Posty: 34
Dołączył(a): 18.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 20:29 
Cytuj  
Bardzo dziękuje!! przeoczyłem :))

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 23:31 
Cytuj  
patryk4544 napisał(a):
Zainstalowałem 7ke na EEE pc i smiga lepiej niż XP, szczerze polecam.
Jedyny problem jaki mam chwilowo to nie moge znalezc folderu ''autostart'' gdyz musze dodać jeden programik.. nie orientuje sie ktos co musze zrobic? w całym systemie nie moze go wykryc..


Jaki masz bootscreen? ten z 7 czy z visty?

Zaaplikowalem 7 na eee 901, przeplacilem za wersje ultimate z ktorej i tak musialem w vlite wypieprzyc 90% funkcji zeby go zmiescic na 4gb hdd, ale bootscreen mam jak 95% uzytkownikow eee, zn ten z visty bez logo windy, sam pasek ladowania i napis microsoft, podobno ma to cos wspolnego z wspierana minimalna rozdzielczoscia 1024x768 przy 1024x600 w netbookach, chce sie tylko upewnic czy wiekszosc osob tak ma, czy to po prostu jakis kolejny 'walek' nakrecony na internecie.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 10:05 
Cytuj  
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition. :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 10:20 
Cytuj  
hmm a na msi wind ktos instalowal w7?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 01:26 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
hmm a na msi wind ktos instalowal w7?


znajdź mi jakąś poważną różnicę pomiędzy Msi Wind, Asus Eee i Acer Aspire, poza większą baterią w asusach, multitouch touchpadem, i podwójnym gniazdem SDHC w Aspire (O wyglądzie oczywiście nie mówimy) ;)

Pulpit
Obrazek

Wolne miejsce na C:
Obrazek

Nie rozumiem oceny wydajności systemu, jest w jakiejś durnej skali 1 - 7.9, a do tego mimo że wyszło 'tylko' 2.4 pomimo idealnie płynnego śmigania Aero z włączonymi wszystkimi fajerwerkami graficznymi na 1gb ramu
Obrazek


Teraz tak, co zauważyłem w porównaniu do XP:

1. MS Word 2007 śmiga szybciej
2. Jest spadek 3 fps w Gothic na maksymalnych ustawieniach
3. Chodzi bardzo płynnie
4. Przy ustawieniu kompresowania dysku dla zwiększenia wolnego miejsca na C: win7 kompresuje sobie bootcfg przez co nie może wystartować (seppuku?)
5. Tworzy niekończącą się studnie zżerającą pamięć na C: w C:\Windows\Winsxs\Backup, której nie można wywalić w normalny sposób gdyż pliki w nim mają pokopaną 'własność', trzeba do tego użyć linii komend w trybie naprawy komputera
6. Nie działa ładny animowany bootscreen 7, gdyż wymaga rozdzielczości 1024x768 jako minimum
7. Ma genialne narzędzia przy odpalaniu F8 -> Napraw Komputer, zawsze brakowało mi dostępu do pełnego Command Prompt
8. Zapisuje sobie kopie instalek większości rzeczy, które się instaluje w C:\Użytkownicy\User\AppData\Local
9. Trzyma całkiem długo na baterii, w trybie zasilania 'Zrównoważony' gdyż sam płynnie zmienia sobie taktowania procesora z uwagi na to co aktualnie mieli
10. Ładuje się do pulpitu szybciej od xp'ka

To by było 10 najważniejszych IMHO wad i zalet, generalnie win7 polecam każdemu, era xp na każdym komputerze się skończyła gdyż nareszcie pojawił się godny następca nie zżerający tyle zasobów co Crysis


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 00:28 
Cytuj  
witam, nie chciałem robić nowego tematu to wrzuce problem tutaj.
wczoraj zainstalowałem sobie windowsa 7 pro, problem polega na tym, że nie da sie grać w żadną gre sieciową - ping niby "tylko" 80-150 (wczesniej byl normalnie w granicach 20-50), ale moj lagometer wyglada jakby pacjent mial zawał ;X
sprzęt mam na tyle dobry, że akurat działanie tych gierek na win7 nie stanowi problemu, te same tytuly z botami dzialaja dobrze, wiec raczej nie w tym rzecz.
narazie probowalem wylaczenia ipv6 (ludki na jakims forum cs mowily, ze to im pomoglo), pobawilem sie paroma programikami ktore niby mialy optymalizowac dzialanie lacza, mtu ma 1500 bitów, instalowalem najnowsze stery realteka do sieciowki (winda sama z siebie zainstalowala jakies z 2009, sciagnalem najnowsze z wrzesnia 2009), wpisalem tez jakas niby cudowna komende w cmd ktora miala to naprawic, oczywiscie probowalem wylaczenia zapory i antyvira, zadnych aktualek w tle nie ma, wszystko na nic
dodam, ze poza tym internet dziala calkiem normalnie, nie mam problemow z buforowaniem streamow, transfer taki sam jak przed formatem
dodam, że siedze na neostradzie 10mb dzielonej na paru uzytkownikow w sieci blokowej
pomysly zaczynaja mi sie konczyc, bede wdzieczny jezeli ktoś pomoże :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 00:31 
Cytuj  
enhu i jak po dwoch tygodniach z win7 na eee? zaczelo cos mulic,zauwazyles jakies problemy?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 19:12 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
enhu i jak po dwoch tygodniach z win7 na eee? zaczelo cos mulic,zauwazyles jakies problemy?


śmiga cały czas ładnie, windows natomiast zżera sobie dodatkowe miejsce na C:\Windows\Winsxs\Backup jak się coś instaluje i trzeba to manualnie usuwać



edit: tak wiem spaźniłem się trochę z odpowiedzią ale nie miałem za bardzo dostępu do komputera ostatnio


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 19:14 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
RufeN napisał(a):
enhu i jak po dwoch tygodniach z win7 na eee? zaczelo cos mulic,zauwazyles jakies problemy?


śmiga cały czas ładnie, windows natomiast zżera sobie dodatkowe miejsce na C:\Windows\Winsxs\Backup jak się coś instaluje i trzeba to manualnie usuwać



edit: tak wiem spaźniłem się trochę z odpowiedzią ale nie miałem za bardzo dostępu do komputera ostatnio

nawet lepiej, bo dane z dluzszego okresu czasu mam teraz zreferowane :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 19:26 
Cytuj  
zapomniałem dodać, że komputerek chodzi codziennie po 6-8 godzin :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 19:43 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
enhu i jak po dwoch tygodniach z win7 na eee? zaczelo cos mulic,zauwazyles jakies problemy?
nie polecam finalnej x64, na tablecie 32bitowa chula bez problemu juz długo, ale na pcecie miałem x64 i ciagle wieszała mi sie sieć (nie chce mi sie tego opisywać ale nie jest to wina mojego komputera) - wróciłem do visty x64 na tablecie została 7emka

na pececie po jakimś miesiącu siódemka nie chodziła szybko - chodziła raczej wolniej niż vista (ale to szybki , mocny komputer)
do tego strasznie wolno się uruchamiały rzeczy w trayu przy starcie.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.