mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 17:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no juz widze ashton jak kupujesz oryginalne cd z muzyka :)

pojebawszy? z winyli slucha ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 18:15 
Cytuj  
flaci ssam ;p

no ale widze mendol masta spec od piractwa i obronca legalnych konsumentow o tym nigdy nie slyszal.


Niah napisał(a):
słuchawki za 300zł to najtańszych nie należą powiedziałbym więcej, ale tylu tutaj audiofilii, że strach się odezwać :P


Zalezy od portfela, dla mnie duzo ale zdaje sobie sprawe ze to tanie w porownaniu z innymi produktami. Jednak za ta cene nie kupisz creative'ow czy logitechow o porownywalnej jakosci. Ofkoz pewnie znajda sie inne marki jak akg etc ktore specjalizuja sie w sprzecie audio ktore maja inny dobry sprzet. Jednak jak mowilem poza jakoscia na mojej decyzji zawazyla wytrzymalosc sprzetu


Jak juz wspomnialem ja tu podaje sennheisery bo preferuje ich produkty, jednak wiem ze istnieja inne dobre marki, jednak creative do nich nie nalezy.

zreszta jak juz wspomnialem cena mi sie zwrocila, przez ten okres co uzywam musialbym kupic kilka creative'ow czy innych.

To troche jak kupic porzadna myszke logitecha i zaoszczedzic na psujacych sie a4 tech etc. Nie mowie juz o komforcie uywania.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 05:04 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Niezupełnie. Różnią się też materiałami, a właściwości plastiku dość łatwo modyfikować - szczególnie jeśli chodzi o właściwości przewodnictwa prądu oraz tłumienia drgań. Mimo więc, że robi to ten sami chinol, podrabiając dokładnie ten sam projekt - wykorzystuje on zwykle najtańsze tworzywa sztuczne, zazwyczaj z odzysku. A to robi sporą różnicę w odbiorze dźwięku końcowego.

Tak, zwłaszcza w słuchawkach, gdzie głośnik skierowany jest bezpośrednio na ucho :roll: Pewnie coś ci się popieprzyło z akustyką kolumny ale nvm. Przewodnictwo prądu a plastik w słuchawkach :wtf: widzę, że rośnie nam forumowy audiofil

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 09:33 
Cytuj  
no wlasnie nie widzisz ashtonku.
bo porownywalem jakosc flac'a z tloczonym cd i niby wielkiej roznicy nie ma, ale jednak mozna cos wychwycic. ja to jeszcze pol bidy bo jakiegos sluchu nie mam, ale zona 'widzi' roznice :)
takze, po raz 5 ci napisze - zanim sprobujesz sie do kogos dojebac to zdobadz jakies informacje :)
a o piractwie moze nie dyskutujmy ty nasz vetsie ty :)

ja do gier, seriali, youtuba uzywam creative fatality, i faktycznie poza wkurwiajacym mikrofonem, sa naprawde bardzo przyzwoite.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 10:06 
Cytuj  
Asthon pewno wtyka jacka do intel hd sound extreme total wypas zajawa z najnowszymi sterami od samego intela + senheisery + flac + winamp i myśli, że jest koks. Szkoda, że Ojca nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 15:53 
Cytuj  
Moze i "na papierze" roznica miedzy flac a CD nie jest istotna, ale sek w tym ze flakow ludzie sluchaja z kompa gdzie nawet dobra karta z popularnego nurtu oferuje jakosc gorsza niz sredni odtwarzacz CD. Oczywiscie cena nieporownywalna i mozna sobie zadac pytanie czy warto, ale roznice slychac.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.