mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 11:56 
Cytuj  
Ja uzywam HTC Desire i jest ok. Wczesniej mialem nokie n900 i duzo stabilniej jest na HTC. Nie zawiesil mi sie od paru miesiecy ani razu, non stop internet synchornizacja z google, maile sraile itp.

Do tego emulator GameBoya, Advance Warsy + Final Fantasy i sie nie nudze w poczekalniu do lekarza;]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 11:56 
Cytuj  
A co takiego ma BB czego nie mają inne smartphony (to nie flejm, pytam z ciekawości bo BB nie miałem, mieć nie będę ale chętnie się dowiem).

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 12:01 
Cytuj  
BlackBerry jest produktem kanadyjskiej firmy Research In Motion. Urządzenia BlackBerry przesyłają dane bezprzewodowo poprzez sieci operatorów telefonii komórkowych lub Wi-Fi. BlackBerry przyczyniło się do postępu na rynku urządzeń mobilnych, jako pierwsze koncentrując się na wiadomościach e-mail. Zastosowano tu po raz pierwszy metodę push e-mail pozwalającą na stałe połączenie terminala z serwerem BlackBerry i odbieranie poczty w czasie rzeczywistym.

Warunkiem pełnej funkcjonalności terminala BlackBerry jest włączona usługa BlackBerry u usługodawcy, czyli operatora telefonii komórkowej. Dzięki niej użytkownik może pobierać i wysyłać dane za pomocą APN (punktu dostępowego) blackberry.net. Dzięki temu ściąganie poczty nie jest inicjowane przez użytkownika, ale maile "wypychane" są przez serwer i przychodzą na urządzenie samoczynnie, a ich obsługa jest taka sama jak obsługa SMS-ów. Usługa BlackBerry pozwala też na przeglądanie stron WWW i WAP (blackberry internet service tylko WAP) oraz odbieranie wiadomości MMS. Bez włączonej usługi BlackBerry telefon może służyć jedynie do dzwonienia i pisania SMS-ów (da się to wszystko ominąć np. by korzystać z internetu wystarczy zainstalować inną przeglądarkę). Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa NATO RESTRICTED.


W skrocie - pare lat temu to bylo cos, ale teraz jak internet jest praktycznie wszedzie za darmoche nie ma w tym nic niezwyklego.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 12:04 
Cytuj  
ehh. bb nie jest telefonem przeznaczonym do uzytku codziennego (moze juz z wyjatkiem nowych modeli).
ale tak jak pisalem - w duzych korporacjach sprawdza sie calkiem dobrze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 12:06 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja właśnie myślałem o Wildfire na rzecz Androida i najlepszych aplikacji do nawigacji na rowerze. Wychodziłby na to, że jednak warto zainwestować w wyższe modele HTC.


Nawigacja na Wildfire :DDDDDDDDDDDDDDDD.
Probowalem(tez na rowerze) sie tym bawic. Bo 10 minutach ladowania, odswiezania, pobierania zadzwonilem do kumpla zeby mi powiedzial gdzie dokladniej jestem i jak mam jechac :D.

W sumie... to Wildfire chociaz stabilny jest, zwiechy na nim nie mialem.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 12:15 
Cytuj  
Akurat nawigacja na moim Galaxy I5700 to byl jeden z niewielu plusow. Wgralem sobie iGO i wyciagnal mnie kilka razy z bagna ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 13:41 
Cytuj  
Miesiąc temu podpisałem kolejną umowę z T-Mobile i zabrałem sobie od nich HTC Wildfire S. Na początku wszystko fajnie i pięknie, wywaliłem nie potrzebne aplikacje, wyjebałem połowę programów na starcie telefonu i myślałem, że będzie wszystko grało.. Telefon oddałem po tygodniu użytkowania na gwarancję. Czemu? Bo to kurestwo mi się zawieszało podczas ładowania, jebana bateria trzymała jedeń pierdolony dzień max, a słuchałem tylko muzyki w pociągu na zablokowanym ekranie gdzie notabene bateria powinna trzymać w chuj długo nawet kiedy słucham muzy. Ostatecznie teraz czekam na telefon aż przyjdzie od HTC ciekawe co z tego wyjdzie. Jeżeli nadal bateria będzie mi tak chujowo trzymać i dalej będzie mi się ten skurwiel zawieszał to sprzedam go w chuj. Ogólnie sam telefon jest fajny, tyle, że albo miałem rozjebaną baterię, albo telefon miał ukrytą wadę fabryczną.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 13:43 
Cytuj  
może miałeś/masz włączone wi-fi?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 13:45 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Ja właśnie myślałem o Wildfire na rzecz Androida i najlepszych aplikacji do nawigacji na rowerze. Wychodziłby na to, że jednak warto zainwestować w wyższe modele HTC.


Nawigacja na Wildfire :DDDDDDDDDDDDDDDD.
Probowalem(tez na rowerze) sie tym bawic. Bo 10 minutach ladowania, odswiezania, pobierania zadzwonilem do kumpla zeby mi powiedzial gdzie dokladniej jestem i jak mam jechac :D.


To kiepsko, bo ja na Nokii N97 mini używam sporttrackera bez problemowo, po prostu chciałbym Run Keepera zacząć używać ale jest on pod androida.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 13:51 
Cytuj  
Ja na swoim Blejdzie po wgraniu 2.3.4 nie mam problemow z GPSem. Fixa lapie w jakies 5s. Wszystko zalezy od ROMu a te fabryczne sa zazwyczaj do dupy (tutaj iPhone wygrywa).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 22:08 
Cytuj  
Ja bym polecał coś z tegra 2. Np LG optimus 2x. Poza telefonem masz przenośny odtwarzacz filmów (nawet full HD odtwarza, ma złącze microHDMI, można odtwarzać na TV), jest też stosunkowo tani jak na swoją klasę sprzętu. Póki co oryginalny andek 2.2 niektórym ludzią daje się we znaki jednak niedługo wyjdzie 2.3 ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 02:41 
Cytuj  
Motorola Milestone > HTC Desire HD.
Sprzętowo ten drugi wymiata, ale motorola nadrabia wytrzymałością. Ostatnio wytrzymała pierdolnięcie o ścianę. Kompletnie brak usterek. Szkoda tylko, że motorola ma beznadziejny support jeśli chodzi o upgrade oprogramowania do nowszych wersji androida.

Używam obu i HTC kuleje jeśli chodzi o wytrzymałość dla baterii. Z telefonów korzystam aktywnie i niestety jest to lekki problem.
Android obecnie wyprzedza iOS. Stabilnością i szybkością działania. W polskich realiach nie ma lepszego rozwiązania. Mówię to jako do niedawna zwolennik apple. Swoją drogą widzicie trendy google? Czarne scenariusze sci-fi o tym, że jedna korporacja będzie trzymać info o ludziach z całego świata już stają się realne. Wyszukiwarka, telefony, społecznościówka. Zaraz system operacyjny na PC (imo zależny od sukcesu G+).
Wildfire to taki smartfon dla ubogich. W końcu to telefon wart 450zł. Nie można oczekiwać cudów. Sprzedałem kilka Desire HD z firmy i kupiłem tańsze motorole milestone. Studenci co kupili DHD bardzo je sobie chwalą. Po zmianie softu na moderski ponoć dostaje skrzydeł. Jedna laska w firmie ma nadal DHD i działa na oficjalnym 2.3 - też ponoć była poprawa w wydajności oraz zużyciu energii. Nie chce zmienić tego telefonu na żaden inny. Wcześniej miała iPhone 3GS. Android z HTC Sense Jej bardziej się odoba.


Cytuj:
ludzią

ludziom!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 08:50 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Android obecnie wyprzedza iOS. Stabilnością i szybkością działania. W polskich realiach nie ma lepszego rozwiązania. Mówię to jako do niedawna zwolennik apple.


Szczerze mówiąc nie widzę żadnych różnic na korzyść Androida. Jedynym plusem jest to, że można bez problemu sobie grzebać w systemie, modować go, latać po systemie plików itp. Ale dla osób, które z telefonu chcą po prostu korzystać iOS jest lepszy bo w nim wszystko działa - po prostu. Nie trzeba się przekopywać przez pierdyliard opcji.
Może po prostu przyzwyczaiłem się do systemu Apple'a ale po 2 tygodniach z Galaxy S2 nadal wolę iPhone'a. No, ale to gusta. Każdy wybiera to na czym wygodniej mu się pracuje :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 10:33 
Cytuj  
Ma ktos moze BlackBerry Curve 8520 lub 9300? Chodzi mi glownie o ekran. Jest on o mniejszej rozdzielczosci niz w innch modelach. Opinie na internecie sa podzielone. Jedni mowia, ze jest ok inni, ze masakra. Potrzebuje opinii. Wiem, ze moge pojsc gdzies i pomacac ale chwilowe pomacanie nic mi nie powie :<. Musialbym go chwile ponosic. Ponadto jak wspomniane bylo w temacie o fotkach z wakacji wole opinie ludzi, ktorych "widuje" od 10 lat niz randomowych baranow ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 10:52 
Cytuj  
Miałem do niedawna 8520, teraz siedzę na BB9700 który ekran ma imho świetny, w ogóle nie widać pixeli. Jeśli chodzi o 8520 to ekran tak na 4+, jakość jest ok biorąc pod uwagę że to podstawowy model, rozdzielczość daje radę, korzysta się bez problemów z różnych aplikacji czy przeglądając net.
Jak kobieta wróci z pracy to będę mógł porównać face2face bo ona ma jeszcze 8520, ale to dopiero po 20.


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 11:20 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Miałem do niedawna 8520, teraz siedzę na BB9700 który ekran ma imho świetny, w ogóle nie widać pixeli. Jeśli chodzi o 8520 to ekran tak na 4+, jakość jest ok biorąc pod uwagę że to podstawowy model, rozdzielczość daje radę, korzysta się bez problemów z różnych aplikacji czy przeglądając net.
Jak kobieta wróci z pracy to będę mógł porównać face2face bo ona ma jeszcze 8520, ale to dopiero po 20.


Looz. Dzieki za odpowiedz Yog. Chodzilo mi wlasnie o neta i korzystanie z programow. Zrob porownanie prosze. Bede dzwieczny ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 13:38 
Cytuj  
Zdaję sobie sprawę, że Android idzie do przodu, ale nie wiem jak może być bardziej stabilny niż iOS. Mam ajfona 4 już ponad pół roku i jakbym go teraz chciała zrestartować, to musiałabym dopiero szukać jak się to robi - bo nie miałam takiej potrzeby. A odkąd urodziłam dziecko, łażę z nim non stop, bo robi za jedyne moje łącze ze światem zewnętrznym...


_________________
http://karolinacianciara.pl/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 23:52 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Looz. Dzieki za odpowiedz Yog. Chodzilo mi wlasnie o neta i korzystanie z programow. Zrob porownanie prosze. Bede dzwieczny ;) ...

T.


Więc tak jak mówiłem, widać of course że rozdzielczość mniejsza ale imho to nie przeszkadza, czytać literki na ekranie spokojnie się daje - nawet te mniejsze, choć oczywiście większa rozdziałka jest fajniejsza :) Najlepiej przejść się do jakiegokolwiek punktu Play czy T-Mobile i sprawdzić samemu.


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 01:03 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Templair napisał(a):
Looz. Dzieki za odpowiedz Yog. Chodzilo mi wlasnie o neta i korzystanie z programow. Zrob porownanie prosze. Bede dzwieczny ;) ...

T.


Więc tak jak mówiłem, widać of course że rozdzielczość mniejsza ale imho to nie przeszkadza, czytać literki na ekranie spokojnie się daje - nawet te mniejsze, choć oczywiście większa rozdziałka jest fajniejsza :) Najlepiej przejść się do jakiegokolwiek punktu Play czy T-Mobile i sprawdzić samemu.


Thx mate. Problem w tym, ze wieksza rozdzialka kosztuje 500PLNow wiecej ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 01:06 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Zdaję sobie sprawę, że Android idzie do przodu, ale nie wiem jak może być bardziej stabilny niż iOS. Mam ajfona 4 już ponad pół roku i jakbym go teraz chciała zrestartować, to musiałabym dopiero szukać jak się to robi - bo nie miałam takiej potrzeby. A odkąd urodziłam dziecko, łażę z nim non stop, bo robi za jedyne moje łącze ze światem zewnętrznym...

Nie używałem i4, ale i3GS zawieszałem kilka razy dziennie pisząc na niego soft. Motorola Milestone nigdy nie zawiodła, a HTC Derire HD 2 razy. Ptrzę od strony programisty i użytkownika - serio - MM to dla mnie rewelacyjny telefon. Nie zamieniłbym na nic innego obecnie. DHD miałem kilkua sztuk, iP tylko używałem od zleceniodawcy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.