mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 21:56 
Cytuj  
normalnie strach zapytac o co kolwiek bo zaraz sie awantura zaczyna..niby prosty temat wybor pomidzy 2 konsolami (bo wii odrzucilem na wstepie)
a tu zamiast ze tak sie wyraze konkretow -lejecie wode i w sumie jestem w tym samym punkcie..
zamiast sie spierac i klocic, odpowiadac na czyjes posty(zaczepki)
moze niech kazdy napisze 1 i tylko 1 odpowiedz i powstrzyma sie od komentowania wypowiedzi innych..
bo naprawde piszecie o wszystkim i w sumie o niczym

jesli temat pojdzie dalej jak idzie obecnie to i za tydzien bede wiedzial ze nie wiem nic..:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 07:17 
Cytuj  
kup ps3 z move.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 08:32 
Cytuj  
Generalnie, mam xboxa i zmieniac nie mam zamiaru (bo po co?), ale jakbym mial kupowac nową konsole, to ps3 ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 08:34 
Cytuj  
Weź pod uwagę exclusives. Jeżeli te kilka exów na Xie nie jest dla Ciebie jakieś MEGA etc, to bierz PS3. Nie będziesz wtedy żałował ;)

Po tym co piszesz, wydajesz się takim 100% casualem, a po znajomych wiem że takim osobom największy fan sprawiał God of War czy Uncharted na 42' tv. No i się nie dziwie w sumie, bo gry są mega.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 09:30 
Cytuj  
PS3. Dlaczego? Bo nie pamietam juz kiedy ostatni raz odpalilem boxa, a psiak jest w ciaglym uzyciu. Co do move to sie nie wypowiem bo nie mam ale wierze, ze zabawa moze byc przednia ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 09:53 
Cytuj  
PS3 - jedyny słuszny wybór, nie potrzeba argumentować (chyba że jesteś maniakiem np. Halo czy tam Forzy)

I btw. move posysa, zabawka na dzień, może dwa. Celowanie pałką w K3 ? Fail. Jak przyjdzie ktoś w odwiedziny z dzieciakami to zapodasz im Eyepeta i będą miały przez godzinę radochę a ty spokój :) Move, zresztą jak kinect czy inne żyroskopy i pierdółki dobre są na dzień zabawy. Rasowa konsola (a nie windows w pudełku), wygodny fotel, konkretne nagłośnienie, tv 40+ cali i jedziesz.

PS. I nigdy, przenigdy nie przerabiaj chlebaka (to tak jakbyś wpisał god mode w strzelance czy innej grze i szedł w oczekiwaniu na napisy końcowe, wszystko przegapisz i nie docenisz).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 10:03 
Cytuj  
Nie wiem czy wiesz, ale są nakładki w formie karabinu na move i wtedy faktycznie nie wyglądasz jak kretyn machając pałką jak spluwą. ;>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 10:16 
Cytuj  
no wlasnie chcialem mu to napisac, bo chyba umknal mu sharpshooter, ktory zajebiscie dziala z kz3. wymaga przyzwyczajenia i zmiany podejscia do gry, ale jeszcze nigdy na padzie nie udalo mi sie w fps'ie na konsoli wyciagnac statsow 45/15 :)
sama palka jest fajna do ping ponga, gladiatorow - przy okazji mozna troche poskakac.
a mysle, ze tych gier bedzie coraz wiecej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 17:54 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
normalnie strach zapytac o co kolwiek bo zaraz sie awantura zaczyna..niby prosty temat wybor pomidzy 2 konsolami (bo wii odrzucilem na wstepie)
a tu zamiast ze tak sie wyraze konkretow -lejecie wode i w sumie jestem w tym samym punkcie..
zamiast sie spierac i klocic, odpowiadac na czyjes posty(zaczepki)
moze niech kazdy napisze 1 i tylko 1 odpowiedz i powstrzyma sie od komentowania wypowiedzi innych..
bo naprawde piszecie o wszystkim i w sumie o niczym

jesli temat pojdzie dalej jak idzie obecnie to i za tydzien bede wiedzial ze nie wiem nic..:)


polecam Ci Ps3 , majac dobrego PC xbox 360 nie zaoferuje Ci az tak wiele
albo jak sie nie mozesz zdecydowac to wez obie , tylko rozwaz kupno jednej uzywanej zeby wydac mniej pieniedzy , lub uzywek obu modeli konsol . Teraz jest dobry etap na taki zakup Ps3 , jest duza biblioteka , gry mozesz kupowac "na spolke" , wystarczy zapytac zorientowanych e-kolegow z dzialu ps3 i wszystkiego sie dowiesz , a i duzo nie wydasz na zabawe . Kontrolery ruchowe to jest dodatek , ktory nie musi od razu zaistniec w twojej bibliotece sprzetowej , pobaw sie najpierw padem

z nowszych gier nie polece Ci niczego bo nie jestem ostatnio w temacie , ale seria Uncharted czy Killzone , lub LBP to jest mocny argument "ZA"
i nudzic sie przy ekranie TV nie bedziesz , za to recze


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 18:37 
Cytuj  
no i chyba zdecyduje sie na ps3..troszke poczytalem popytalem jak i opini waszych przeczytalem i doszedlem do wniosku ze ps3 lepszym wyjsciem.
dzieki

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 21:13 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
no i chyba zdecyduje sie na ps3..troszke poczytalem popytalem jak i opini waszych przeczytalem i doszedlem do wniosku ze ps3 lepszym wyjsciem.
dzieki


Eh, nie wiem czy mnie koledzy od xboxa nie zjedzą... widziałem ostatnio porównanie grafiki z paru gierek w x i ps3. PS3 zdecydowanie lepiej wygląda, tylko cholera gdzieś linka zgubiłem.

edit:

X ma jedną wielką zaletę... łatwe do ogarnięcia piraty.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 16:30 
Cytuj  
Mam pytanie a'propos Wii, zwlaszcza osob ktore maja jakies obycie z Wii.

Podoba mi sie ze mozna za ok ~400 zl kupic sobie ta konsolke i interesuje mnie zakup - glownie pod to jak jacys znajomi przychodza, zeby mozna bylo cos porobic przy okazji
Kupuje glownie pod wii sports, no i ew. mario kart, ale widze tez jakis wii sports resort (z wieksza iloscia gier ale tbh wydaja mi sie duzo gorsze od oryginalnych), no i jakis motion plus.
Duza roznica w tych kontrolerach jest miedzy tymi najnowszymi, a tymi ktore dostane za ok. 400 zl?

Przydalby sie ktos obeznany, zeby napisal co i jak :<

Avatar użytkownika

Posty: 9
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 15:20 
Cytuj  
motion+ dodaje do kontrolera wyczucie dokładnego nachylenia wiimote względem podłoża. są kontrolery z motion+ wbudowanym, ale można to dokupić jako przystawkę podłączaną do starego wiimota. nowsze gry to wykorzystują, czasami wręcz wymagają.

sports nie używa m+. w zestawie jest kilka gierek z potencjałem towarzyskim: u mnie na kilkuosobowych imprezkach sprawdziły się tenis, golf i kręgle. boks też jest zabawny, choć poczucie kontroli nad zawodnikiem jest kiepskie. dobry dodatek imprezowy do podstawowej wii bez m+ to rayman raving rabbids (jedynka).

sports resort wymaga motion+ w kontrolerach. oprócz ulepszonych wersji niektórych gierek ze sports (golf i kręgle) dostajesz zupełnie nowe. w trakcie imprez najczęściej odpalam łuk, kajaki, kendo (+golf i kręgle).

kolejny patent sprzętowy to waga (wiifit). na tym rządzą skoki narciarskie i hula hop. na wagę zrobili też niezłe króliki (rrr tv party).

jeśli masz grać w powyższe gierki samemu -- odpuść.
chyba, że chcesz przejść sobie zeldy i inne nintendowe klasyki.

za to na zakrapianych imprezkach sprawdza się świetnie (na trzeźwo niektórzy mają opory przed gibaniem się). a tenis w deblu na 4 wiimoty miażdży, tylko spory kawałek podłogi trzeba mieć.


_________________
Żółtków źdźbłami drążyć, aż uświerkną prężąc dogłębnie w źródłach dżdżu owrzodziałe rzycie.
http://miedzia.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2012, 00:24 
Cytuj  
kruku napisał(a):
za to na zakrapianych imprezkach sprawdza się świetnie (na trzeźwo niektórzy mają opory przed gibaniem się). a tenis w deblu na 4 wiimoty miażdży, tylko spory kawałek podłogi trzeba mieć.


bump

mam juz wii, bardzo fajny system, choc zaluje ze jest tak malo gierek wykorzystujacych latanie pilotem po ekranie.

w kazdym razie pytanko dla osob sledzacych temat i znajacy sie co nieco.

wii u ma podobno miec premiere jeszcze w tym roku - jak ono sie prezentuje w porownaniu do obecnych konsol wlasnie pod wzgledem nie grania w jakies ambitne gry, tylko takie minigiereczki w stylu wii sports, ktore mozna odpalic jak przyjda goscie choc jak cos ambitnego wychodzi tez to czemu nie polecic.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2012, 18:04 
Cytuj  
hm co do party gierek to chyba jeszcze mało na ten temat wiadomo... Póki co wii u reklamuję się tym czego wii nie miało - czyli gry "HD" jak z ps3/xboxa360.

Co do gierek na nowe wii, Zombie U wygląda ciekawie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2012, 09:39 
Cytuj  
ktoś w ogóle planuje kupić te nowe Wii U?
Nowy Monster Hunter ma wyjść w okolicy premiery... Grafika nawet podobno lepsze niż na PS3/X360 - nie wiem czy nie łyknąć. Nawet dla tego jednego tytułu może być warto.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2012, 12:20 
Cytuj  
ja w grudniu zamierzam kupic jak beda dobre pierwsze recenzje.

interesuja mnie przede wszystkim jakies nowe party games, a z bardziej ambitnych zombii u

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 18:52 
Cytuj  
http://www.nintendo-gamer.net/2012/09/2 ... g-truth/2/

pro EA

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 08:54 
Cytuj  
Ja pierdole... :D wieksze przegiecie niz fifa na pc w wersjach 08-10, bo tam chociaz arty zmieniali ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 14:23 
Cytuj  
LOL - jakie przegięcie pały.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.