mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 21:07 
Cytuj  
Troche nie na temat, ale:

Aldatha napisał(a):
pracuje w przedszkolu z dziecmi od lat 3-6


Aldatha napisał(a):
pracuje w przedszkolu z dziecmi od lat 3-6


Aldatha napisał(a):
pracuje w przedszkolu z dziecmi od lat 3-6


Aldatha napisał(a):
pracuje w przedszkolu z dziecmi od lat 3-6


OMG. WTF. o.O kek~


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 21:11 
Cytuj  
juz sie robal z tego smial na facebooku eh :P

praca bardzo fajna i przyjemna jak ktos lubi dzieci

koniec derail , wracac do tematu sprzetu :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 21:17 
Cytuj  
Delight908 napisał(a):
jakiś program do sterowania chłodzeniem na GTX260 pod win7 64bit?


to jak?


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 21:20 
Cytuj  
gainward ma Expertool 560ti oc chodzi mi na 66 stopni w BF3 przy zafixowanych wiatrakach na 40% predkości - praktycznie niesłyszalne ale dmucham na nie dwiema skręconymi na 900 rpm noctuami 12cm :wink:

http://www.gainward.com/main/download.php?lang=en


_________________
psn

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 21:29 
Cytuj  
ja mam asusa GTX260 TOP. Co dziwne miałem jakieś pierdolstwo od Nvidii wcześniej i na XP można było sterować chłodzeniem, a pod win7 już tego zrobić nie mogę.

Dlatego pytam tutaj.


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 21:55 
Cytuj  
o kurwa.
alda i robal na fejsie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2011, 04:46 
Cytuj  
@Delight: a MSI Afterburnerem probowales?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2011, 09:44 
Cytuj  
"Failed to initialize display driver wrapper!" na tym MSI

EDIT

Dobra wszystko gra. Widocznie trzeba było wypić kilka Pereł Niepasteryzowanych, żeby rozwiązać problem, ale thx za pomoc ;)


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2011, 13:51 
Cytuj  
Robiłem reinstalkę systemu i pojebałem partycję. Sformatowałem (na szybko) i zainstalowałem windę na nie tej co trzeba. Jest jakaś szansa na odzyskanie danych z tej partycji? Głównie chodzi mi o zdjęcia, reszta jest mało istotna.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2011, 13:55 
Cytuj  
nie dostaniesz niczego co nadpisałeś, wiec procedura jest dość prosta ale efekt bedzie słaby.

pierwsza rzecz natychmiast wyłącz ten dysk, nawet nie zamykaj windy. podłącz do kompa jako niesystemowy.
z każda sekunda jak pracujesz na tej windzie niszczysz te dane które chcesz odzyskać. dlatego warto mieć ten soft zainstalowany albo odpalić coś z CD np Hiren's BOOT CD


zacznij od darmowego softu
http://www.piriform.com/recuva


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2011, 16:46 
Cytuj  
Dzięki za tip, 99% zdjęć się udało odzyskać, więc straty są niewielkie i do uzupełnienia.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2011, 18:53 
Cytuj  
Super ! :wink:

rób jak ja i zdjęcia z wakacji, dzieci itp backupuj bo kiedyś padnie dysk i koniec 8)
używam do tego zewnętrznego dysku 1tb


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2011, 20:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
backupuj bo kiedyś padnie dysk


Potwierdzam.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 23:24 
Cytuj  
Dobry twardy dysk o pojemności 500GB, szybki, nie SSD? co polecicie? mam 2 teraz, z tym że jeden ten systemowy jest najtańszą barracudą jaka chyba jest... i po prostu może warto by było zainwestować w coś szybszego? warto? czy od razu w SSD iść pod system?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 23:47 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Robiłem reinstalkę systemu i pojebałem partycję. Sformatowałem (na szybko) i zainstalowałem windę na nie tej co trzeba. Jest jakaś szansa na odzyskanie danych z tej partycji? Głównie chodzi mi o zdjęcia, reszta jest mało istotna.

Ja polecam File Scavenger - przywrócił mi pliki po dwóch formatach: masz tak jakby wirtualne partycje poprzednich nadpisów dysku i sobie wybierasz, które pliki przywracasz. Długo trwa gruntowne skanowanie, ale z 1tb przywrócił mi jakieś 2-3tb plików, nawet tak stare pliki z przed paru formatów co zapomniałem, że to było na tym dysku :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 04:26 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dobry twardy dysk o pojemności 500GB, szybki, nie SSD? co polecicie? mam 2 teraz, z tym że jeden ten systemowy jest najtańszą barracudą jaka chyba jest... i po prostu może warto by było zainwestować w coś szybszego? warto? czy od razu w SSD iść pod system?

Patrzac na ceny zwyklych dyskow to jak cie nie goni brak wolnego miejsca to odloz sobie zakup, a jesli potrzebujesz po prostu cos szybszego pod system to tylko SSD.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 08:56 
Cytuj  
kuźwa mam problem.

gdy wlaczam kompa to mi tam mryga monitor, nawet diodka powera. Właściwie to czarne pasy latają z góry na dół, mniej wiecej od połowy monitora. Po zalogowaniu sie zwykle ustępowało, teraz jeszcze chwile na pulpicie, jakos zanikało po odpaleniu przeglądarki. Mam wrażenie, że wokół kursora też się takie artefaktyprzez chwile widzialem.

grafa czy monitor? z dziwnych rzeczy, które mi się ostatnio stało, to zresetował mi się komp, po otwarciu obudowy zauważyłem, że 1 złącze zasilania karty graf. jest odłączone, ni chuj nie wiem jak to się mogło rozłączyć. Ale pewnie to może być przyczyną tych błędów.

Czy może to być jeszcze coś systemowego?

h4lp


_________________
.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 09:42 
Cytuj  
mój monitor miał niedawno podobne objawy na początku...po dwóch tygodniach padł, ale ch*ja nie dam sobie uciąć że u Ciebie będzie to samo :P


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 10:50 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
kuźwa mam problem.

gdy wlaczam kompa to mi tam mryga monitor, nawet diodka powera. Właściwie to czarne pasy latają z góry na dół, mniej wiecej od połowy monitora. Po zalogowaniu sie zwykle ustępowało, teraz jeszcze chwile na pulpicie, jakos zanikało po odpaleniu przeglądarki. Mam wrażenie, że wokół kursora też się takie artefaktyprzez chwile widzialem.

grafa czy monitor? z dziwnych rzeczy, które mi się ostatnio stało, to zresetował mi się komp, po otwarciu obudowy zauważyłem, że 1 złącze zasilania karty graf. jest odłączone, ni chuj nie wiem jak to się mogło rozłączyć. Ale pewnie to może być przyczyną tych błędów.

Czy może to być jeszcze coś systemowego?

h4lp


Obstawiam że coś z kompa ale szukałbym od kabla, czyszczenia slotu grafy, sprawdzenia chłodzenia, zasilania grafy, potem samej płyty i zasilacza, a jak się okaże że to jednak monitor to tez się nie zdziwię :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:31 
Cytuj  
Mam zajebiscie wkurwiajacy problem. Zainstalowalem w domu nowego antywira comode (ale w sumie nie wiem czy to jego wina) oraz stworzylem nowe konto w windowsie dla siostrzencow (wczesniej mialem tylko 1 bez hasla) teraz musze praktycznie odpalac wszystkie programy uruchom jako administrator bo albo nie zaladuje ini badz bibliotek albo wogole sie nie odpala. Nawet glupiego firefoxa idzie odpalic tylko jako administrator. Mimo ze jestem na koncie administratora. chujnia z grzybnia.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.