mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 20:15 
Cytuj  
Z jakiej aplikacji korzysta? Jesli ze stockowej, to nie mam pojecia, nigdy z czyms takim sie nie spotkalem. Ale moze zresetowac ustawienia na defaul i zobaczyc co sie stanie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 18:40 
Cytuj  
nic w telefonie nie bylo zmieniane procz dodania app typu gg. no i zrobilem mu roota + zflashowalem niebrandowany rom 2.3.4. polecisz jakas aplikacje do tych mesow? moze problem sie sam rozwiaze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 19:26 
Cytuj  
Go SMS.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 19:47 
Cytuj  
Zainstalowałem MIUI na Milestone i wypas.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 13:20 
Cytuj  
Mam problem z Galaxy SII.

Po pewnym okresie bezczynności włącza mi się ekran wpisywania PIN. Jakiś wygaszacz czy co ? Wystarczy, że nie używam go przez np. 1 dzień i o nim zapomnę i potem mam wyłączony, przegapiam telefony, smsy.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 12:19 
Cytuj  
http://osnews.pl/iphone-i-ipad-zakazane-w-niemczech/ <-- nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka ? lol

edit: update - jeszcze nie zakazano jednak się Apple broni, będą rozprawy etc mimo wszystko wychodzi na to, że Google nie będzie stało z boku i się przyglądało jak Apple stara się Androida udupić. Ciekawe kiedy będą pozwy vs. microsoft, który trzepie kasę ze smartfonów z Andoidem przez patenty.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2011, 13:57 
Cytuj  
Mam problem z PLAY.

Lecę na bezterminowej umowie, podpisanej w salonie i teraz dzwonią do mnie z oferty internetowej PLAY, więc chciałbym przedłużyć.
Konsultantka mówi mi, że tak się nie da i muszę w salonie przedłużyć. Tylko, że ja nie chcę w salonie, a przez internet (lepsza oferta) - da się to jakoś zrobić? Co ja mam zerwać z nimi umowę czy co?


Posty: 3
Dołączył(a): 8.11.2011
Offline
PostNapisane: 8 lis 2011, 19:50 
Cytuj  
Witam panowie, przedstawię sprawe jasno.

Mam wolne 2,7k pln i zastanawiam się czy Iphone 4s jest tego warty?

Czy ceny gier i aplikacja w appstore są wysokie? Po prostu nie chciałbym miesiecznie wydawać 200 zł na same gry :) Zwazywzszy na to ze telefon sam w sobie jest drogi.

No i jak z tym Siri ? Czy to kolejny bajer, które odejdzie w zapomnieine, czy Apple naprawdę odkryło na nowo polecenia głosowe i ludzie to używają ? że w języku Polskim będzie to już wiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2011, 21:46 
Cytuj  
shp napisał(a):
Mam problem z PLAY.

Lecę na bezterminowej umowie, podpisanej w salonie i teraz dzwonią do mnie z oferty internetowej PLAY, więc chciałbym przedłużyć.
Konsultantka mówi mi, że tak się nie da i muszę w salonie przedłużyć. Tylko, że ja nie chcę w salonie, a przez internet (lepsza oferta) - da się to jakoś zrobić? Co ja mam zerwać z nimi umowę czy co?
Próbuj - za którymś razem trafisz na kompetentnego konsultanta.

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 09:04 
Cytuj  
shp napisał(a):
Mam problem z PLAY.

Lecę na bezterminowej umowie, podpisanej w salonie i teraz dzwonią do mnie z oferty internetowej PLAY, więc chciałbym przedłużyć.
Konsultantka mówi mi, że tak się nie da i muszę w salonie przedłużyć. Tylko, że ja nie chcę w salonie, a przez internet (lepsza oferta) - da się to jakoś zrobić? Co ja mam zerwać z nimi umowę czy co?


Widzałem taki post na oficjanym blogu playa no ale musisz sam sprawdzic
http://blogplay.pl/2011/10/replay-w-eshopie/ ten ich system to czasmi dziwnie działa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 11:22 
Cytuj  
W Playu zatrudnia się ludzi z łapanki na ulicy. 5 dni szkolenia i na słuchawki. 3 miesiące popracują i spierdalają gdzie indziej. Nie dziw się, że nic nie wiedzą.
Idź do salonu w jakimś empiku. Tam mogą dać Ci taką samą ofertę jak w eshopie. Tylko musisz pocisnąć. Mam teraz 6 aktywek na firmę i dopiero od 5tej kontakty miałem z *600, a nie *500, wtedy dopiero pojawiają się kompetentne osoby. Na *500 nikt nic nie wie. Wiem też jak działa to od zaplecza, bo sporo znajomych tam pracowało/uje i szkolenia są tam prowadzone na żenującym poziomie, a pracują tam głównie ludzie po kierunkach humanistycznych więc skupiają się na tym by ogarnąć podstawy spraw technicznych i trochę na ofertach, których nie rozumieją...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 11:45 
Cytuj  
Z tym, że ja mam firmę i gadam z tzw. "doradcą biznesowym": babka nic nie wie i jeszcze perfidnie mówi 'proszę poczekać zapytam się kogoś'. No ale to nie pierwsza konsultantka, która odsyła mnie do salonu z przedłużeniem tej umowy, dlatego się zapytałem was ;F
Do salonu mi się nie uśmiecha iść, bo tam (jak wyczytałem w necie) jedyna zniżka jaką mogą dać jest na abonament. Z konsultantem telefonicznym potargowałem się o zniżkę na fona prawie 200 zł i te 6 miesięcy abo tańszego, więc to już coś.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 01:16 
Cytuj  
sula napisał(a):
http://osnews.pl/iphone-i-ipad-zakazane-w-niemczech/ <-- nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka ? lol

edit: update - jeszcze nie zakazano jednak się Apple broni, będą rozprawy etc mimo wszystko wychodzi na to, że Google nie będzie stało z boku i się przyglądało jak Apple stara się Androida udupić. Ciekawe kiedy będą pozwy vs. microsoft, który trzepie kasę ze smartfonów z Andoidem przez patenty.


Apple is represented by two organizations in Germany: Apple Inc., the worldwide corporate parent, and Apple Germany, the local subsidiary that actually sells products to consumers. Motorola Mobility filed lawsuits against both organizations, and while Apple Germany is vigorously fighting its case, Apple's lawyers let the Apple Inc., lawsuit slide, resulting in this default judgement and injunction. But since Apple Inc., doesn't actually sell anything in Germany, it's a totally symbolic victory for Motorola — there aren't any products to ban. Apple confirmed to us that it'll appeal the decision anyway, and that the Apple Germany case continues to move forward. And here you thought you were going to spend yet another thrilling Friday night examining German court documents.

Polscy dziennikarze to debile i ignoranci, radze szukac newsow na zagranicznych serwisach.

Patryks napisał(a):
Witam panowie, przedstawię sprawe jasno.

Mam wolne 2,7k pln i zastanawiam się czy Iphone 4s jest tego warty?

Czy ceny gier i aplikacja w appstore są wysokie? Po prostu nie chciałbym miesiecznie wydawać 200 zł na same gry :) Zwazywzszy na to ze telefon sam w sobie jest drogi.

No i jak z tym Siri ? Czy to kolejny bajer, które odejdzie w zapomnieine, czy Apple naprawdę odkryło na nowo polecenia głosowe i ludzie to używają ? że w języku Polskim będzie to już wiem.


Czy iphone jest warty swojej ceny? Absolutnie nie, jest to raczej urzadzenie dla ludzi ktorzy pieniedzy nie licza.
Natomiast jest to platforma docelowa dla aplikacji i ma zdecydowanie dluzszy cykl zycia niz androidy.
Jezeli nie chcesz przeplacac w grudniu ma sie pojawic nowy flagowy googlefon "galaxy nexus". Funkcjonalnie zblizony do iphone.

Siri ma byc sposobem na wykorzystanie funkcjonalnosci smartphone'a dla osob technologicznie uposledzonych. Dla kogos ogarnietego w gadzetach to raczej utrudnienie bo szybciej sobie "wyklika".


Posty: 3
Dołączył(a): 8.11.2011
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 10:49 
Cytuj  
Dzięki za odpowiedz.

Co do Siri to bardziej myślałem o wykorzystaniu jej np. w samochodzie, gdzie średnio widzi mi się bawienie telefonem jadąc w mieście lub autostradą.

Po drugie, mam obecnie najwyższy modelowo Telefon z Androidem SGS 2 ( tylko Note jest wyżej) i nie jestem w żadnym stopniu zadowolony z Androida.

Gier jest bardzo mało, połowa nie działa, aplikacje są słabe a sam system to istny śmietnik..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 14:03 
Cytuj  
ten samsung nexus co ma wyjść to nadaje się do czegoś? :)
zastanawiam sie nad kupnem, ale nie jestem przekonany


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 14:42 
Cytuj  
Galaxy Nexus? Poki co, bedzie to najmocniejszy fon z androidem, flagowy smartfon Google. Jesli potrzebujesz kombajnu z hd samoledem+, mocnym dwukorowym prockiem, duza iloscia pamieci i mocna bateria, to jesli nie przeraza cie 4,7" to bierz. Ja bym bral, ale poki co mam SGSa2, wiec narazie mi sie nie oplaca ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 15:57 
Cytuj  
Haelp, spotkał się ktoś z takim czymś. Mam iphone 4G i od wczoraj, odkąd w zasadzie zainstalowałem autentyfikator (którego jeszcze ani razu nie użyłem) SWTOR to pokazuje mi złą godzinę a gps (tj. mapy google) pokazuje mi że jestem w Bejrucie albo koło Plymouth w UK. A ja siedzę w Nowej Hucie przecież :oops:
Jaja jak balony. Zadzwoniłem na infolinie plusgsm to mi powiedzieli żebym dzwonił do apple. Tam baba mi powiedziała, że oni mają użytkowników totalnie głęboko w dupie. Nawet tym użytkownikom, którzy kupili telefony od nich, support przysługuje jedynie przez 90 dni, a potem walcie się na ryj. Zachciało mi się iphone, apple zasrane. Toż to już choćby hujawej na 100% ma lepszy support. Telefon 100% legit, żadnych jailbreków, etc., kupiony od plusa za grubą kasę jak ostatni frajer.


_________________
O.o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 16:50 
Cytuj  
A po odinstalowaniu tego ustrojstwa do identyfikacji nadal jest ten błąd?

Zainstalowałem to przed chwilą i wszystko w porządku. Sprawdź w Ustawieniach czy nie zmienił Ci strefy.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 17:38 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Haelp, spotkał się ktoś z takim czymś. Mam iphone 4G i od wczoraj, odkąd w zasadzie zainstalowałem autentyfikator (którego jeszcze ani razu nie użyłem) SWTOR to pokazuje mi złą godzinę a gps (tj. mapy google) pokazuje mi że jestem w Bejrucie albo koło Plymouth w UK. A ja siedzę w Nowej Hucie przecież :oops:
Jaja jak balony. Zadzwoniłem na infolinie plusgsm to mi powiedzieli żebym dzwonił do apple. Tam baba mi powiedziała, że oni mają użytkowników totalnie głęboko w dupie. Nawet tym użytkownikom, którzy kupili telefony od nich, support przysługuje jedynie przez 90 dni, a potem walcie się na ryj. Zachciało mi się iphone, apple zasrane. Toż to już choćby hujawej na 100% ma lepszy support. Telefon 100% legit, żadnych jailbreków, etc., kupiony od plusa za grubą kasę jak ostatni frajer.


Apple nie prowadzi supportu pro bono, trzeba wykupic ta usluge osobno ktora w polsce jest niedostepna. Jak grzebanie w opcjach nie pomoze podlacz do kompa, zrob backup a potem restore.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 18:28 
Cytuj  
Jak to nie jest dostępna? Kupujesz Apple Care i masz support przez 3 lata wraz z przedłużeniem serwisu na ten czas.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.