mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 11:42 
Cytuj  
SGS jest mocno plastikowy i przez to lekki, ja jednak wole ciezsze telefony i wybralem HTC 7 Mozart, przy okazji mam cos innego niz Android i iOS (bardzo szybki ten WP 7).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 11:54 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ja rowniez jestem zmuszony do zmiany nokii e61 do ktorej mialem ogromny sentyment przez 3 lata , niestety zaczyna konac ;)

jestem w PLAY i wstepnie zastanawiam sie nad Samsung Galaxy S+ , lub HTC jakis . Czy ten SGS+ jest dobrym telefonem ?


sgs+ calkiem niezle daje rade.
zalezy co chcesz na nim robic oczywiscie, ale seriale, youtube, ksiazki smigaja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 11:58 
Cytuj  
Akurat zamkniety system, brak podlaczenia przez usb jako storage i brak karty sd dyskwalifikuje dla mnie smartfona. Dlatego poki co WP7 odpada (tego nawet jailbreakowac sie nie da). Wole androida i jego wolnosc w wyborze czegokolwiek.

Z Samsungow tylko SGS2 lub (jesli lubisz bardzo duze ekrany) Note. Mam tego ostatniego i mocno sobie chwale. A z nowym romem to i z bateria wreszcie nie ma problemow (2500mAh):

Obrazek

X.

PS. SGS tez daje rade, uzywalem, teraz uzywa żona i bardzo sobie chwali.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 12:26 
Cytuj  
w punkcie PLAY po 20 minutowej rozmowie z fruzia na temat telefonow to tylko glowa mnie rozbolala ;) , nie jestem juz w wieku na jaranie sie megahercami czy mozliwosciami telefonu ktore wykorzystam moze raz czy dwa. Telefon ma po prostu dzialac , tyle

okazjonalnie moze zagram sobie w jakas gre czy obejrze film

napisz jeszcze mendol jak sie sprawuje aparat w SGS+ i czy te nagrywane filmiki sa rzeczywiscie w 720p

telefony zmieniam bardzo rzadko wiec musi starczyc ten SGS+ na dlugo :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 12:39 
Cytuj  
aparat mozesz sobie odpuscic - sgs+ nie ma lampy blyskowej.
filmiki nie sa najgorsze, ale bez rewelacji - przy dobrym oswietleniu da sie cos skrecic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 12:40 
Cytuj  
SGS+ jest lepszy od SGS, a w SGSie mojej żony zdjecia robią sie calkiem spoko, rzeczywiscie nagrywa w 720p, bateria starcza na 3-4 dni normalnego uzywania. Podejrzewam, ze w + bedzie tylko lepiej :)

X.

PS. Brak latarki nie dyskwalifikuje, w ciemniejszych pomieszczeniach wylazi tylko ziarno, nic wiecej ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 12:46 
Cytuj  
nie mowie o ciemniejszych ale o srednio naswietlonych.
probowalem porobic i olalem bo imo mija sie to z celem.
ale fotografem nie jestem :)
bateria starcza mi na 1-2 dni. ksiazka/rozmowy/poczta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 12:48 
Cytuj  
no to biore samsunga

dzieki panowie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 12:51 
Cytuj  
xanth - wgrywasz jakies custom romy?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 13:00 
Cytuj  
Z andrutow - ja mam Desire Z i bardzo sobie chwale. Sprzetowa klawiatura jest bardzo spoko, a telefon wazy tyle ze mozna nim zabic :)

Moze ktos dac jakies tutoriale do rootowania i custom romow? Mam na oku Virtous Affinity albo quattro, ale chce wiedziec jak wyglada caly proces, migracja danych, kontaktow, etc.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 13:22 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
xanth - wgrywasz jakies custom romy?

Kiedys wgrywalem, ale doszedlem do wniosku, ze stocki sa lepsze. W customach bywa za duzo niedorobek, zbyt czesto autor czegos nie zauwazyl albo cos zepsul. Na ta chwile romy stockowe sa na tyle dobre, ze nie ma sensu bawic sie w customy. Oczywiscie root i wywalenie smieci to podstawa. W SGSie jest to najprostsze, bo tam nie ma licznika flashowan, jak w SGS2 czy w Note ;)

W SGSie uzywam custom kernela (speedmod, w SGSie2 tez uzywalem), w Note wyzerowanie licznika jest dosc klopotliwe, wiec posilkuję sie tylko "oneckickrootem" i wgrywaniem przez MobileOdina ;)

X.

PS. Nie mam pojecia o wgrywaniu romow i rootowaniu HTC (chyba, ze WinMo). O Samsungach moge pogadac ;)


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 13:43 
Cytuj  
To co ,żeby andorid był ogarnięty nawet najnowszy to i tak trzeba rootowac go ? oO
Ten samsung note nadaje się do codziennego noszenia w kieszeni ?
Bo jak tak patrze to krowa do torby bardziej jest ?

A ta motorola Razr całkiem fajnie to wygląda?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 13:44 
Cytuj  
a gdzie mozna sprawdzic/znalezc aktualizacje dla samsunga?
moj ma 2.3.4 i nie ma niestety 'oficjalnej' aktualizacji.
no i jakis manual do rootowania i co mozna wywalic :)

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 14:04 
Cytuj  
Ja proponuje forum.android.com.pl lub xda-developers.com ewentualnie ipmart-forum.pl (download programow itp)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 16:06 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
To co ,żeby andorid był ogarnięty nawet najnowszy to i tak trzeba rootowac go ? oO

Nie, rootowac trzeba, zeby wywalic smieciowe aplikacje zainstalowane przez producenta. Jesli ci nie przeszkadzaja, to rootowac nie musisz. Pozatym rootuje sie po to, zeby dlubac w systemie. Jak nie potrzebujesz, to nie rootujesz ;)

Cytuj:
Ten samsung note nadaje się do codziennego noszenia w kieszeni ?

Bez problemu, taki troche wiekszy portfel (jesli go zamkniesz w okladce flip-case). Ja nosze albo w kieszeni na piersi (w kurtce), albo w kieszeni na dupie (w firmie). Przyzwyczajanie sie do wielkosci trwa mniej wiecej 5 minut, a potem juz nie chcesz go zamienic na cokolwiek innego. A taki SGS wydaje sie zabawką i miniaturką ;)

Mendol napisał(a):
a gdzie mozna sprawdzic/znalezc aktualizacje dla samsunga?

http://forum.android.com.pl i tam w dziale twojego telefonu jest dzial "Romy i Modyfikacje". Dla SGS+ tutaj:
http://forum.android.com.pl/f431/ ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 16:29 
Cytuj  
W sumie przydałaby się jakaś rada Xanth :<

Mam SGSa od tygodnia - fajny telefonik w sumie, bardziej mi sie podoba od iPhona nawet, jest tylko jeden problem - bateria
Sama z siebie starcza na 2 dni - bez wiekszego zuzywania z wylaczynymi gpsami, wifi itd.
te custom romy pomagaja? jest jakis powod zeby to instalowac poza tym, zeby pozbyc sie aplikacji wpychanych przez producenta?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 16:43 
Cytuj  
Powyzej dwoch dni na smartfonach to juz jest luksus, zwlaszcza jak go uzywasz.

Dla porownania, nokia E52 wytrzymuje ponad 10 dni na baterii, z min 10h rozmow po drodze.

Do desireZ mozna kupic customowa baterie 3200mah razem z customowa klapka, zeby sie zmiescilo :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 17:01 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Mam SGSa od tygodnia - fajny telefonik w sumie, bardziej mi sie podoba od iPhona nawet, jest tylko jeden problem - bateria
Sama z siebie starcza na 2 dni - bez wiekszego zuzywania z wylaczynymi gpsami, wifi itd.

Po pierwsze, wylacz 3G, to zzera najwiecej pradu. Po drugie wylacz sprawdzanie aktualizacji w markecie, to jest druga najbardziej pradozerna aplikacja. A pozatym wrzuc kernel speedmod (ma poprawioną obsluge zasilania i zmniejszony pobor mocy) i wywal wszystkie huby i inne samsungowe niepotrzebne smieci. Roota dostaniesz razem z kernelem, smieci odinstalujesz darmowa wersja Titanium Backupa lub wywalisz recznie np. Root Explorerem (platny). W custom romy nie ma sensu sie bawic, bo przynosza zazwyczaj wiecej bledow niz pozytku (ja przez rok uzywania SGSa nie znalazlem zadnego wartego uwagi). Zaktualizuj sie do najnowszego 2.3.x ktorego daje Kies i tyle. Chyba, ze lubisz dlubac, to wrzuc stockowy najnowszy mozliwy (stracisz mozliwosc aktualizacji Kiesem i OTA) ;)

X.

PS. Jesli jestes w Wawy, to za pol ceny moge ci sprzedac prawie nieuzywany polroczny PowerPack (żona go nie chce):
http://samsungomania.pl/ebb-u10-wieksza ... i9000.html


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 17:31 
Cytuj  
ten kernel obsluguje wszystkie modele samsung galaxy? czy trzeba szukac jakiegos konkretnego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 17:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ten kernel obsluguje wszystkie modele samsung galaxy? czy trzeba szukac jakiegos konkretnego?

Musisz szukac kernela dedykowanego dla twojego modelu (i9001).
Tu poszukaj: http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1270

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.