mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 06:42 
Cytuj  
snowpanther chyba wrzuciles przypadkiem w liste obrazkow te sennheisery 350..
bo z tego co widze one kosztuje lekko kolo 600..
a zestawiajac je z innymi modelami co tu pokazales to cena niebo a ziemia..

ja chyba skusze sie na plantronicsy 367 ewentualnie aruveny (ale szkoda ze sa troche drozsze i bez micro)

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 06:59 
Cytuj  
Skąpięc mi wypluł jakąś zaniżoną cenę na 350-kę.

Ja na chwile obecną patrzę najprzychylniej na Senki HD 201 (202 ma za mocny jednak bas).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 09:09 
Cytuj  
Ja ze swojej strony polecę jeszcze Koss Ur40.

Leciutkie, wygodne, bardzo fajny dzwięk jak za taką cenę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 14:11 
Cytuj  
kupilem sobie 367 plantrony..
ale musze przyznac ze roznicy jakiejs wielkiej nie widze..
no moze estetyczna w porownaniu do moich starytch tanich i badziewnych..

powaznie myslalem nad aruvenami, ale moze i dobrze ze nie kupilem, bo skoro na tych nie widze jakiejs roznicy to dokladac 100 wiecej tylko by nadal nie widziec/slyszec roznicy to byloby malo rozsadne:>

no ale nie jestem audio-zoofilem a moze i slon nadepnal mi na ucho no ale naprawde nie slysze roznicy:>

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 19:36 
Cytuj  
No mam nte Sigmy Creative'a. Powiem tak, WOW.

Za 249PLN mam masakrycznie wygodne słuchawki do kompa, z efektami X-FI które rewelacyjnie działają w grach, a w BF3 to po prostu masakra. Wykonanie rewelacyjne, soft pod windowsa do regulacji efektów, przejściówka z jacków do USB, mikrofon odpinany wysokiej klasy.

Ogólnie 10/10, polecam każdemu do gier. Film odpaliłem na BR również bez zastrzeżeń, muzyka też całkiem nieźle, aczkolwiek te słuchawki są najbardziej stworzone do efektów dźwiękowych w grach a nie dla audiofili. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Miałem kiedyś G930 ale nie ukrywam, że dźwiękowo są mega podobne do nich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 10:14 
Cytuj  
Popełniłem błąd. Powiedziałem siostrze (gimbuska 15lat) zeby napisała list do gwiazdora, to brat sie szarpnie.
No i cholera jedna wymyslila sobie duze sluchawki. Podejrzewam ze do lansu na ulicy, czyli wypada ze jakies Sennki/Kossy - mlodziezowe i fajnie wygladajace.

Sennki 555 i 595 (te modele dobrze znam) to chyba za drogo, zreszta zepsuje albo zgubi i szkoda sensu. Myslalem na Sennkami 418 http://allegro.pl/sennheiser-hd-418-hd4 ... 66683.html
Nie wiem, co to za cudo, ale wygladaja ladnie i pasuja do polki cenowej jaka sobie zalozylem.

Co jeszcze w okolicach 200-250zł polecacie z nausznych sluchawek? Moze jakies inne soniacze/creative tez sie nadaja. Moze forumowa młodzież wie, co teraz na topie ;]
Chyba ze jakies skullcandy, ale afair to bardziej wyglada niz gra.


HALP~!

EDIT: jeszcze wymarałem lansiarskie aurvanki http://www.ceneo.pl/8568053 i http://www.ceneo.pl/1705753


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 10:56 
Cytuj  
http://www.nokaut.pl/sluchawki/sluchawk ... 1&cid=6000
moze Cal'e - na forach muzycznych je chwala..
oczywiscie raczej swoj potencjal w pelni pokaza na lepszych sprzetach -z lepsza karta dzwiekowa (niz wbudowana) w kompie
i fajnie wygladaja

zalezy tez czy chcesz miec te extra bajerki na kabelku typu stop play glosniej ciszej w tyl do przodu..

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 10:59 
Cytuj  
Koss UR40 - tanie i bardzo dobre imo

Z tym, że nie izolują bardzo od otoczenia jak niektóre inne słuchawki, co ma swoje zalety (nie wlezie pod auto) i wady (będzie słuchać głośniej, żeby otoczenia nie słyszeć / mniej słyszeć).

Nie wiem też jak ze szpanowaniem bo są stonowane słuchawki i raczej palpitacji serca wsród nastolatkó nie wzbudzają :wink:

Wada - nie są najbardziej wytrzymałymi słuchawkami, także może być to minus dla gimazjalistki

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 17:54 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No mam nte Sigmy Creative'a. Powiem tak, WOW.

Za 249PLN mam masakrycznie wygodne słuchawki do kompa, z efektami X-FI które rewelacyjnie działają w grach, a w BF3 to po prostu masakra. Wykonanie rewelacyjne, soft pod windowsa do regulacji efektów, przejściówka z jacków do USB, mikrofon odpinany wysokiej klasy.

Ogólnie 10/10, polecam każdemu do gier. Film odpaliłem na BR również bez zastrzeżeń, muzyka też całkiem nieźle, aczkolwiek te słuchawki są najbardziej stworzone do efektów dźwiękowych w grach a nie dla audiofili. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Miałem kiedyś G930 ale nie ukrywam, że dźwiękowo są mega podobne do nich.


Dosyc wygodne sluchawki, jakosc audio srednia jak to przystalo na gaming headset. Mikrofon do pizdy jak w kazdym gaming headsecie.
Jakosc wykonania slabiutka, trzeszczoplastik 4 ever.
Soft to strata czasu i pamieci ram.
Dongiel USB jest najlepsza czescia tych sluchawek, przydaje sie do laptopa, jakosc zdecydowanie lepsza niz chinskie integry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 19:12 
Cytuj  
Dzieki, młoda okazalo sie ze ma jakis tam gust i przynajmniej nie wybrala kolrowych shitow, tylko aurvany.

Ooglnie chyba podrozaly sluchawki bo sennki 595 i precision II cośtam sa obecnie duuuuzo drozsze od tego co osatnio kupilem.

EDIT: Lawl.... sluchawkowy phail roku, mialem wymienic mptrojke sobie, bo cos dzwieku nie dawala. Przy szukaniu nazwy tych sluchawek zeby psotac napisac okazalo sie ze te dokanałowki maja na kablu suwaczek glosnosci o ktorym zapomnialem i od tygodnia sie meczylem. Hr hrhrhr...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 19:29 
Cytuj  
Polecić mogę AKG K 520. Ja mam wersję "gamingową" z mikrofonem AKG GHS-1 i bardzo sobie chwalę. Solidna konstrukcja, dobrej jakości plastik, dobra izolacja od otoczenia i ponoć całkiem niezła jakość dzwieku. Dość wygodne mimo że mocno trzymają się głowy.
Jeśli chodzi o wygląd to pewnie trendy będą teraz słychawki Skullcandy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 22:40 
Cytuj  
CALe daja dobrze rade w cenie 200-250PLN. Trzeba jej bylo kupis Grado RS60, moglaby zostac hipsterem. Ja ciagle szukam czegos dla siebie. Moze do wiosny cos znajde. :>


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 10
Dołączył(a): 31.10.2011
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 04:44 
Cytuj  
Cytuj:
z efektami X-FI które rewelacyjnie działają w grach, a w BF3 to po prostu masakra. Wykonanie rewelacyjne, soft pod windowsa do regulacji efektów,
Co to za soft że działa tylko na creativeach ?


_________________
Gry MMORPG Naszą pasją =d

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 12:38 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):

Ooglnie chyba podrozaly sluchawki bo sennki 595 i precision II cośtam sa obecnie duuuuzo drozsze od tego co osatnio kupilem.

Spekuła na złotówce, która leci na mordę i to są tego efekty :(

Prawie wszystkie słuchawki afaik są importowane.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 21:23 
Cytuj  
http://allegro.pl/nowosc-philips-slucha ... 04068.html

Miał ktoś? Bo podobno ładnie grają, ale cholera nigdzie w poznaniu ich nie mogę znaleźć i obadać. Swoją droga 200zł zamiast 400zł hmm okazja ..

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 21:35 
Cytuj  
Zbyt tanio (skąpy placi 2 razy), a jak w full cenie to nie placisz za dzwiek lecz za bajery.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 17:31 
Cytuj  
Pisze od razu tutaj jakby nie udało mi się naprawić tamtych starych ;-)

Jak to jest z tymi słuchawkami 7.1 5.1 Dolby. To faktycznie ma jakiś sens i szczena na glebie?

Bezprzewodowe słuchawki to warto kupić? Zastanawiam się żeby mi się nie pętał przewód ale nie wiem czy to jakoś będzie ok.


Poziomka napisał(a):
ja chyba skusze sie na plantronicsy 367

Kupiłeś w końcu? Szukam czegoś właśnie do 100 żeby było git i te widzę że by mi pasowały.
No chyba, że się szarpnę i kupię cos porządniejszego ale to wszystko zależy od odpowiedzi na pierwsze dwa pytania ;-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 17:41 
Cytuj  
Ja miałem jakieś z dupy logitecha g700 7.1, sprzedałem je w cholerę Nyxowi ;P. Po 1-sze ten bajer fakt działa, ale jakoś nie wgniata w fotel. Po drugie, pierdziały przy 60% głośności, bas nie ogarniał lol. Przeczuwam że było to spowodowane pasmem przenoszenia bezprzewodowego.

Tak czy inaczej, za 50 lat najwcześniej kupie coś bezprzewodowego jeżeli chodzi o dźwięk.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 18:12 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Pisze od razu tutaj jakby nie udało mi się naprawić tamtych starych ;-)

Jak to jest z tymi słuchawkami 7.1 5.1 Dolby. To faktycznie ma jakiś sens i szczena na glebie?

Bezprzewodowe słuchawki to warto kupić? Zastanawiam się żeby mi się nie pętał przewód ale nie wiem czy to jakoś będzie ok.


Poziomka napisał(a):
ja chyba skusze sie na plantronicsy 367

Kupiłeś w końcu? Szukam czegoś właśnie do 100 żeby było git i te widzę że by mi pasowały.
No chyba, że się szarpnę i kupię cos porządniejszego ale to wszystko zależy od odpowiedzi na pierwsze dwa pytania ;-)
musisz kupic model wyzej za 150 sa extra. Te tansze podobno maja za plytkie nauszniki.

Ja kupie znowu te 377 chyba sie nazywaja
http://www.plantronics.net.pl/1,6621,ga ... onics.html


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 18:33 
Cytuj  
Otwarte słuchawki dla graczy

bleh, otwarte sa git ale niestety malo praktyczne Desh :)

jakies dobre zamkniete sluchawki do 200zl?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.