mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 14:39 
Cytuj  
Nie da sie "spierdzielic", chyba, ze uwalisz bootloader, co jest bardzo trudne. Ale wtedy i tak z pomocą przychodzi JIG, czyli tzw. "wtyczka" ;)

X.

PS> To znaczy, da sie. Wgrywajac rom od innego modelu ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 5 kwi 2012, 14:40 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 14:40 
Cytuj  
http://www.purepc.pl/urzadzenia_mobilne ... uz_23_maja

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 17:02 
Cytuj  
Zastanawiam się nad nokia 500 :p Tak, wiem że to nie pro phone, jednak w 99.9% czasu telefonu używam do rozmów, od czasu do czasu nawigacji, sporadycznie jako modemu do laptopa. Jest coś lepszego zakładając cenę max 500 i rozmiarowo nie wiele większe od E52?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 03:39 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Zastanawiam się nad nokia 500 :p Tak, wiem że to nie pro phone, jednak w 99.9% czasu telefonu używam do rozmów, od czasu do czasu nawigacji, sporadycznie jako modemu do laptopa. Jest coś lepszego zakładając cenę max 500 i rozmiarowo nie wiele większe od E52?


Lumia 710.
Nizszy model z nowej serii opartej na windowsie.
O niebo lepszy od symbianow.

https://sklep.t-mobile.pl/eshop/wizard. ... ution=e1s2

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 06:53 
Cytuj  
Szybkie pytanie: uzywa ktos Ivony?

X.

PS. Wyjasniajac: w markecie jest dostepny za free Ivona text-to-speech z polskim jezykiem, przydatny chocby do glosowego informowania kto dzwoni i od kogo sms. Z tym, ze po zainstalowaniu co jakis czas wywala mi stockową aplikację smsową. I jestem ciekaw, czy to tylko u mnie, czy niekoniecznie.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 06:56 
Cytuj  
może zmienimy nazwę tematu na "Problem z androidem - znów mi nie działa", bo 90% wątku jest o tym... Mało mnie to interesuje komu co tam na jakiej wersji telefonu nie działa, a tytuł wątku jest mylący.
Taki było poczatkowe zamierzenie tego wątku? Nie sądze...


_________________
mark24 - inactive.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 06:59 
Cytuj  
Ta Lumia jest drozsza. Za 500zl powinienes dostac na Allegro uzywanego ZTE Blade. Moge go smialo polecic bo sam posiadalem ten telefon.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 11:02 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
O, no tak.
Hasło : samfirmware.com , samsung-firmwares.com , sampro.pl
http://forum.android.com.pl/f168/spis-c ... nga-67656/

X.
ale nie ma pliku ops w tym

- OPS : wybieramy z katalogu gdzie rozpakowalismy ROM np. AriesVE.ops


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 12:16 
Cytuj  
Nie ma. Interesuje cie tylko pda, phone (modem) i csc (ma byc multi-csc, tylko w takim znajdziesz cala paczke product codow, w tym XEO).

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 12:48 
Cytuj  
że też Wam się chce...
A z waszej dyskusji (dla laika jak ja) wynika że:
- chcesz mieć działający telefon nie kupuj nie daj Boże nic z androidem bo bez miliarda poprawek, ingerencji, kosmicznych operacji na żywym organizmie nie będzie działał dobrze, szybko, bez problemu itd.

- lubisz mieć problemy / masz dużo wolnego czasu na zabawy z telefonem / lubisz utrudniać sobie życie - kup tel z androidem - 2 tygodnie zabawy wgrywania / customizacji / wstaw dowolne słowo / będzie działał prawie dobrze. A potem wyjdzie kolejna poprawka do łatki do .... i od nowa.

Podziwiam naprawdę:)
I pomyśleć że kiedyś ważne było czy telefon ma klapkę czy nie (albo czy ma węża) :)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 13:27 
Cytuj  
KomaNczos napisał(a):
Ta Lumia jest drozsza. Za 500zl powinienes dostac na Allegro uzywanego ZTE Blade. Moge go smialo polecic bo sam posiadalem ten telefon.


W T-Mobile kosztuje 500zl w najnizszym abonamencie, niech op sam oceni czy to spelnia jego kryteria.
Nawet jesli trzeba by troche doplacic to warto bo w przeciwienstwie do blade lumia ma dolaczona nawigacje i funkcje modemu. I w dodatku dziela lepiej i prosciej od jakiegos antycznego androida.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 13:59 
Cytuj  
Neonin, ale to jest dokladnie tak samo, jak z pecetami. Masz dobrego notebooka, instalujesz na nim system jaki ci odpowiada, instalujesz aplikacje i uzywasz tak, jak masz ochote. Smartfony z androidem to takie male komputerki z normalnym osem na pokladzie, w ktorym mozesz zrobic to, co ci sie podoba. Jeden lubi dlubac, to dlubie, inny nie lubi, to uzywa tego, co fabryka dala. A jeszcze inny kupuje dumbfona.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 14:01 
Cytuj  
Za nieco ponad 500zl na androida imo najbardziej oplacalny jest teraz Sony Ericsson Live.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 15:23 
Cytuj  
exodus napisał(a):
W T-Mobile kosztuje 500zl w najnizszym abonamencie, niech op sam oceni czy to spelnia jego kryteria.
Nawet jesli trzeba by troche doplacic to warto bo w przeciwienstwie do blade lumia ma dolaczona nawigacje i funkcje modemu. I w dodatku dziela lepiej i prosciej od jakiegos antycznego androida.

Umowę już mam więc raczej wchodzi w grę kupno telefonu na rynku. Zastanowię się nad tą nokią. Szkoda że nie ma slotu na kartę pamięci i pewnie baterii też nie idzie samemu wymienić :/. Do rozważań dodałem jeszcze nad galaxy ace ewentualnie poczekanie rok aż może pojawi się coś co mi podpasuje ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 15:26 
Cytuj  
No właśnie Xanth - dla mnie to telefon, ma dzwonic mam sprawdzic na nim poczte, pogode, ewentualnie jakis szybkie sprawdzenie co w internecie slychac, jakies angry birdsy, ewentualnie program do biegania/jazdy na rowerze. I chce to po prostu to wgrac i zapomniec.
Dlatego mnie to przeraża - ilosc potrzebnych operacji zeby to wszystko smigalo szybko, lekko i bezproblemowo jest IMO bezsensownie duza.

Oczywiscie kazdy robi co lubi i wybiera sprzet jaki lubi.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 15:57 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Oczywiscie kazdy robi co lubi i wybiera sprzet jaki lubi.

Tak jak piszesz. Jeden kupuje notebooka do grania, inny konsolę ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 15:59 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
No właśnie Xanth - dla mnie to telefon, ma dzwonic mam sprawdzic na nim poczte, pogode, ewentualnie jakis szybkie sprawdzenie co w internecie slychac, jakies angry birdsy, ewentualnie program do biegania/jazdy na rowerze. I chce to po prostu to wgrac i zapomniec.
Dlatego mnie to przeraża - ilosc potrzebnych operacji zeby to wszystko smigalo szybko, lekko i bezproblemowo jest IMO bezsensownie duza.

Oczywiscie kazdy robi co lubi i wybiera sprzet jaki lubi.

Ale oni bawią się w niestandardowe romy. W większości telefonów HTC, Motorola, Sony itp. wszystko działa OOB. W szajsungach może i są tam jakieś problemy systemowe, ale raczej niewielkie. Chociaż ciekawe to jest, że w szajsungach ciągle są jakieś dziwne, nieprzewidywalne problemy - imo po prostu unikać szajsunga i kupować HTC.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 16:06 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Neonin napisał(a):
No właśnie Xanth - dla mnie to telefon, ma dzwonic mam sprawdzic na nim poczte, pogode, ewentualnie jakis szybkie sprawdzenie co w internecie slychac, jakies angry birdsy, ewentualnie program do biegania/jazdy na rowerze. I chce to po prostu to wgrac i zapomniec.
Dlatego mnie to przeraża - ilosc potrzebnych operacji zeby to wszystko smigalo szybko, lekko i bezproblemowo jest IMO bezsensownie duza.

Oczywiscie kazdy robi co lubi i wybiera sprzet jaki lubi.

Ale oni bawią się w niestandardowe romy. W większości telefonów HTC, Motorola, Sony itp. wszystko działa OOB. W szajsungach może i są tam jakieś problemy systemowe, ale raczej niewielkie. Chociaż ciekawe to jest, że w szajsungach ciągle są jakieś dziwne, nieprzewidywalne problemy - imo po prostu unikać szajsunga i kupować HTC.

Tu się z tczewiakiem zgodzę.

Ludzie tu na forum się bawią w jakieś custom romy , wgrywanie nie-brandowanych , etc - po prostu nie czekają na oficjalne aktualizacje via 'fon' albo co poniektórzy używają jakiś 'community rom-ów'.

Jak ktoś nie chcę się tak bawić to nie musi i też mu telefon chodzi.

To ,że są jakieś modele które mają problemy, no cóż firm korzystających z andoida jest dużo , telefonów na andku jeszcze więcej.

To nie jest iPhone z paroma dosłownie modelami i w dodatku bezpośrednio zarządzany przez producenta OS-a.

W andku też możesz sobie nic nie dłubać i będzie grać gitara.

Znam masę osób co nie wiedzą co jest rom czy rootkit i też używają.

Tzw. "power-userzy" na iPhone też się bawią w jailbreaki i różne takie, różnica jest taka ,że mniej mogą pozmieniać - jakby mogli więcej to by dłubali więcej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 16:39 
Cytuj  
No luzik ja nie mowie ze to źle dla wszystkich.
Mówię jak to wyglada z mojej perspektywy i tyle. Xanth mam i lapka i konsolę ;)
Na sprzęcie się nie znam nigdy nie udawałem że sie znam itp. Chcę kupić sprzet ktory bedzie dzialal szybko i bezproblemowo i z jak najmniejszą ingerencją takiego laika jak ja i tyle.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 17:11 
Cytuj  
No i dobrze. Masz taką możliwość i w zasadzie każdy producent OS-u i sprzętu teraz daje takie opcje użytkownikom.

Są i super-user friendly dystrybucje linux-a nawet. Różnica między poziomem-user friendly poszczególnych głównych OS-ów zarówno komórkowych jak i na PC są niewielkie ,a ci ,którzy są z tym w tyle za liderami , to inwestują spore sumy ,żeby dogonić.

Różnica jest taka ,że niektóre systemy są dodatkowo pozbawione opcji
bardziej zaawansowanej konfiguiracji / zmian i najczęściej nie jest to robione z myślą głównie o tym ,żeby casual się tam przypadkiem nie dostał (bo umówmy się casual przypadkiem nie zrobi jailbreaka , rootkita albo nie wgra przypadkiem custom firmware) tylko z całkiem innych względów.

Np. Apple zamyka tak swój iOS mocno żeby jedyną opcją (bez kombinacji) na content był przez sklepy Apple.

Po prostu taki model biznesowy ,a nie troska żeby sobie casual krzywdy na telefornie nie zrobił.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.