mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 09:24 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
dzisiejsza prezentacja sgs3 nie powalila. zrobili taki hajp, produkt mial byc rewolucyjny a jest zwykla ewolucja. zadnych nowych, wypasionych featuresow poza odpowiednikiem siri, ale polski i tak nie bedzie obslugiwany

A co niby mieli wrzucić do niego? Bebechy się zmieniają a system to nadal Andek więc nie widzę szansy na coś rewolucyjnego.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 11:11 
Cytuj  
dlatego jak ktos nie gra na smarcie to nie ma sensu kupowac telefonu z miliardem rdzeni bo to mija sie z celem


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 11:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie bądź za skromny

ty naprawdę myślisz że każdy ma takie jak ty albo większe problemy z urządzeniami na prąd

Mam kumpla który ma podobne problemy do Marka. Też mnie to zawsze dziwiło..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 13:23 
Cytuj  
Mial byc SAMOLED HD+, a jest zwykly HD z Pentile i to z nizszą rozdzielczoscią od Note, 1 GB ram i wydajnosciowo niewiele lepiej (mimo 4 rdzeni) niz S2. IMO taki Galaxy Nexus w brzydszym opakowaniu. Mnie nie przekonali do przesiadki, zostaję przy swoim tabletofonie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 14:47 
Cytuj  
Na mnie już czeka BB9900, także mam gdzieś wszystkie dotykowce only bo to do pracy się nie nadaje.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 20:11 
Cytuj  
Deshroom - nie każdy ma czas pierdolić z niedopracowanymi urządzeniami na prąd. Znam lepsze rozrywki od "customizacji" i naprawianiu tych urządzeń.
Zresztą nie zrozumiesz, bo nigdy nie miałeś styczności z dopracowanym urządzeniem na prąd. Uważasz, że jak coś się pierdoli i trzeba to systematycznie doprowadzać do stanu używalności za rzecz całkowicie normalną. Nie dziwię się w ogóle - lata użytkowania windowsa czy aktualnie androida i uznajemy problematyczność za normalność. Ba niektórzy uznają to nawet za plus, ponoć ich rajcuje jak zamiast pójść wieczorem do kina muszą pogrzebać na specjalistycznych forach by rozwiązać kolejny problem z ich urządzeniem na prąd ;)


Razoth napisał(a):
I chujowo wygląda w dodatku imo.


po raz pierwszy nie próbowali kopiować Iphona (bo nie mieli czego) i wyszło im chujowo. SG2 znacznie lepiej się prezentuje.
dziwne, że nikt od prawie 2 lat nie może przebić ekranu Iphone 4...

Iphone 5 najwcześniej w pazdzierniku - trzeba czekać, a już mógłbym zrobić sobie upgrade...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 22:12 
Cytuj  
nie wiem mark czy ty tak tryskasz fanboystwem bo trollujesz, czy apple tak ci mozg przezarlo?


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 23:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

po raz pierwszy nie próbowali kopiować Iphona (bo nie mieli czego) i wyszło im chujowo. SG2 znacznie lepiej się prezentuje.
dziwne, że nikt od prawie 2 lat nie może przebić ekranu Iphone 4...



Przebić? Mikroskopijny ekran od Iphona przebito już dawno, zarówno pod względem nasycenia i soczystości, jak i wielkości ekranu (SGS2). No chyba, że chodzi ci o różnicę w rozdzielczości którą widać przy użytkowaniu telefonu w odległości 10-15 centymetrów od oka - wtedy faktycznie. Nie ośmieszaj się Marek.

Ehh... Tak niestety jest ze sporą częścią użytkowników Apple (nie mówię, że ze wszystkimi). Kupują urządzonko a potem ich umysł pamiętający wydane pieniążki jest w stanie przerobić każdą wadę na zaletę, każdą niedogodność zapomnieć i ominąć + do tego dostosować swój gust pod widzimisie szefa z Cupertino.

http://www.youtube.com/watch?v=NMiY1kSTHZw - Android Vs iOS The Truth about Apple and Google's OS

Polecam tą serię. Niesamowite, jak 2 letni android (w części drugiej) wgniata iOS w ziemię tyloma drobnymi szczególikami które ułatwiają życie i pozwalają dostosować telefon do własnych potrzeb. Gdy koleś odpalił Contrę na emulatorze (part 2) i zaczął grać na swoim padzie przez Bluetooth to mi trochę kopara opadła zwłaszcza, że można podłączyć telefon do TV. Nie jest to może feature z którego będzie się korzystało nałogowo dzień w dzień, ale kurczę - wiedzieć, że jest taka możliwość? Coś pięknego. :)

Ale to tylko jeden przykład z wielu jakie wymieniono w tej serii, podobała mi się wzmianka o zmianie dzwonka w komórce. Android vs iOS i faktycznie, nie ma porównania. Intuicyjność i prostota? Tiaa, w Androidzie owszem. ;) Znam osobiście osobę która chciała zmienić dzwonek w swoim Iphonie. Długo jej to zajęło. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 01:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
(...) nie każdy ma czas pierdolić z niedopracowanymi urządzeniami na prąd. Znam lepsze rozrywki od "customizacji" i naprawianiu tych urządzeń.
Zresztą nie zrozumiesz, bo nigdy nie miałeś styczności z dopracowanym urządzeniem na prąd. Uważasz, że jak coś się pierdoli i trzeba to systematycznie doprowadzać do stanu używalności za rzecz całkowicie normalną. Nie dziwię się w ogóle - lata użytkowania windowsa czy aktualnie androida i uznajemy problematyczność za normalność. Ba niektórzy uznają to nawet za plus, ponoć ich rajcuje jak zamiast pójść wieczorem do kina muszą pogrzebać na specjalistycznych forach by rozwiązać kolejny problem z ich urządzeniem na prąd ;

To nie do końca prawda. Sprzęt apple również jest co najmniej irytujący a soft często zdaje się być pisany tak, by zrobić użytkownikowi na złość. Często brak podstawowych funkcji, które np. windows są "od początku" i wydają się oczywiste. Weźmy taki notatnik w ipadzie, nie idzie zrobić podkreśleń czy pogrubienia czcionki. Ofk można inny notatnik, który to potrafi. Podobnie full screen w safari nie ma i chuj. Kup sobie atomic. Być może w androidzie musiałbym kombinować z customizacją ale przy apple też siedzę i googluje jak uruchomić funkcję która akurat by mi się przydalła jaka aplikacja z applestore to potrafi. Na koniec coś co dobrze podsumowuje politykę apple:
Cytuj:
I got a friend who just switch from Windows to Mac, and he asked me a question I thought that it's very obvious, until I tried it and it's not so!

He would like to know (given he's a Windows user) how to make Safari full screen. I thought that the obvious answer to press the maximise button (+) on the titlebar... not so! I tried to my Mac just then, and apparantly Safari doesn't maximise the window to full screen! It will just change to a default(?) size. Is there an easy way for him to maximise it, without manually dragged the title to the top left, and manually change size to a full screen?

i odpowiedź ;)
Cytuj:

Tell him that Windows has made him stupid and that he shouldn't want Safari full screen.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 09:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Deshroom - nie każdy ma czas pierdolić z niedopracowanymi urządzeniami na prąd. Znam lepsze rozrywki od "customizacji" i naprawianiu tych urządzeń.
Zresztą nie zrozumiesz, bo nigdy nie miałeś styczności z dopracowanym urządzeniem na prąd. Uważasz, że jak coś się pierdoli i trzeba to systematycznie doprowadzać do stanu używalności za rzecz całkowicie normalną. Nie dziwię się w ogóle - lata użytkowania windowsa czy aktualnie androida i uznajemy problematyczność za normalność. Ba niektórzy uznają to nawet za plus, ponoć ich rajcuje jak zamiast pójść wieczorem do kina muszą pogrzebać na specjalistycznych forach by rozwiązać kolejny problem z ich urządzeniem na prąd ;)


Bardzo podobna sytuacja była przez lata z win XP, mimo że obok był bezproblemowy pierwszy system vista z sp1, do tej pory większość fanbojstwa XP napisze że to najlepszy system, a vista to gówno i dopiero w7 go zastąpił dobrze.

Z innej beczki, jaka nawigacja na androida jest ogólnie dostępna, ma aktualizacje i nie kosztuje fortuny ? ( taka z pogaduchami "za sto... skręć w lewo...", a nie google crap ).


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 09:58 
Cytuj  
Razoth napisał(a):

http://www.youtube.com/watch?v=NMiY1kSTHZw - Android Vs iOS The Truth about Apple and Google's OS


Juz sie nie moge doczekać kolejnych mądrości marka do poczytania :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 12:05 
Cytuj  
embe napisał(a):
Z innej beczki, jaka nawigacja na androida jest ogólnie dostępna, ma aktualizacje i nie kosztuje fortuny ? ( taka z pogaduchami "za sto... skręć w lewo...", a nie google crap ).

Naviexpert.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 12:45 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Mark24 napisał(a):
(...) nie każdy ma czas pierdolić z niedopracowanymi urządzeniami na prąd. Znam lepsze rozrywki od "customizacji" i naprawianiu tych urządzeń.
Zresztą nie zrozumiesz, bo nigdy nie miałeś styczności z dopracowanym urządzeniem na prąd. Uważasz, że jak coś się pierdoli i trzeba to systematycznie doprowadzać do stanu używalności za rzecz całkowicie normalną. Nie dziwię się w ogóle - lata użytkowania windowsa czy aktualnie androida i uznajemy problematyczność za normalność. Ba niektórzy uznają to nawet za plus, ponoć ich rajcuje jak zamiast pójść wieczorem do kina muszą pogrzebać na specjalistycznych forach by rozwiązać kolejny problem z ich urządzeniem na prąd ;

To nie do końca prawda. Sprzęt apple również jest co najmniej irytujący a soft często zdaje się być pisany tak, by zrobić użytkownikowi na złość. Często brak podstawowych funkcji, które np. windows są "od początku" i wydają się oczywiste. Weźmy taki notatnik w ipadzie, nie idzie zrobić podkreśleń czy pogrubienia czcionki. Ofk można inny notatnik, który to potrafi. Podobnie full screen w safari nie ma i chuj. Kup sobie atomic. Być może w androidzie musiałbym kombinować z customizacją ale przy apple też siedzę i googluje jak uruchomić funkcję która akurat by mi się przydalła jaka aplikacja z applestore to potrafi. Na koniec coś co dobrze podsumowuje politykę apple:
Cytuj:
I got a friend who just switch from Windows to Mac, and he asked me a question I thought that it's very obvious, until I tried it and it's not so!

He would like to know (given he's a Windows user) how to make Safari full screen. I thought that the obvious answer to press the maximise button (+) on the titlebar... not so! I tried to my Mac just then, and apparantly Safari doesn't maximise the window to full screen! It will just change to a default(?) size. Is there an easy way for him to maximise it, without manually dragged the title to the top left, and manually change size to a full screen?

i odpowiedź ;)
Cytuj:

Tell him that Windows has made him stupid and that he shouldn't want Safari full screen.


Seriously...
http://imgur.com/unmvw

Kazdy system okienkowy ma jakies oczywiste deficyty funkcjonalnosci. Przykladowo w windowsie nie ma zadnej implementacji wirtualnych desktopow.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 13:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Deshroom - nie każdy ma czas pierdolić z niedopracowanymi urządzeniami na prąd. Znam lepsze rozrywki od "customizacji" i naprawianiu tych urządzeń.
Zresztą nie zrozumiesz, bo nigdy nie miałeś styczności z dopracowanym urządzeniem na prąd. Uważasz, że jak coś się pierdoli i trzeba to systematycznie doprowadzać do stanu używalności za rzecz całkowicie normalną. Nie dziwię się w ogóle - lata użytkowania windowsa czy aktualnie androida i uznajemy problematyczność za normalność. Ba niektórzy uznają to nawet za plus, ponoć ich rajcuje jak zamiast pójść wieczorem do kina muszą pogrzebać na specjalistycznych forach by rozwiązać kolejny problem z ich urządzeniem na prąd ;)

Ty dalej swoje :/

Na temat Andorida się wypowidadać nie będę gdyż są tu osoby bardziej siedzące w temacie.
Windows - ja nie wiem czy ty dalej masz Win 98 czy chocby XP u siebie ,ale w nowszych windowsach ani jedengo razu nie musiałem "pogrzebać na specjalistycznych forach aby rozwiązać problem z ich urządzeniem na prąd"

Poważnie zupełnie mówie.

Nie wiem może ty masz już tak masakrycznie zasyfiony komp (sam mówiłeś ,że od wielu lat nic nie robisz z nim) to ci się coś "z urządzeniem na prąd dzieje".

Ja po tym jak zainstaluje Windowsa i poinstaluje drivery i najpotrzebniejsze programy to nie muszę robić NIC.
Programowo nic mi się nie pieprzy i nic grzebać nie muszę.
Mimo ,że do MS miłością nie pałam ,to akurat od czasu Visty OS-y mu wychodzą dobrze.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 14:18 
Cytuj  
exodus napisał(a):
Seriously...
[url]http://imgur.com/unmvw .

Niebardzo rozumiem co chciałeś przekazać tym obrazkiem. Wyrażają się nieco precyzyjniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 15:36 
Cytuj  
embe napisał(a):
Z innej beczki, jaka nawigacja na androida jest ogólnie dostępna, ma aktualizacje i nie kosztuje fortuny ?

Sygic (kiedys Aura). Wez z marketu i przetestuj (masz 7 dni triala).
https://play.google.com/store/apps/deta ... sygic.aura

X.

PS. No i niedlugo Automapa, pare dni temu skonczyla sie beta2. Duzo lepiej jest zrobiona niz wersja na iOS. Jest prawie taka sama, jak na WM.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:28 
Cytuj  
sula napisał(a):

Ty dalej swoje :/
(sam mówiłeś ,że od wielu lat nic nie robisz z nim) .



tak zdanie klucz - ja preferuję system bezobsługowy działający przez lata przy którym nic nie trzeba robić. Za wygodny jestem? Za dużo wymagam?
To naprawdę nie moja wina, że windows wymaga reinstalacji po kilku-kilkunastu miesiącach działania. I to nie moja wina, że preferuję inne rozrywki - nie każdy lubi spędzać wolnego czasu grzebiąc, poprawiając, naprawiając, przeinstalowywując, etc.
Rozumiesz?

btw. Ciekawe czy Nokia i ten kilka lat spózniony wynalazek microsoftu przetrwa:
http://technologie.gazeta.pl/internet/1 ... walke.html

Xanth napisał(a):

PS. No i niedlugo Automapa, pare dni temu skonczyla sie beta2. Duzo lepiej jest zrobiona niz wersja na iOS. Jest prawie taka sama, jak na WM.


chętnie poczytam co jest lepszego w wersji androidowskiej (w fazie beta). Bo jak widzę ktoś tu się znów sili na nieudolny Public Relation Androida wymyślając bzdury. Wersja na iOS-a dawno updatnięta do 3.2 ma wszystko to co wersja androidowska dopiero będzie mieć jak wyjdzie z fazy beta.


Ostatnio edytowano 7 maja 2012, 09:44 przez Mark24, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
...windows wymaga reinstalacji po kilku-kilkunastu miesiącach działania...

Nie wymaga, ostatnio robilem reinstalke bo zakupilem licence na 7 Proff, a tak mialem zainstalowana od czasu releasu... kwestia nie instalowania syfu i kazdych sterownikow jakie nam wpadna w lapy, wyczyszczeniu czasem rejestru regcleanerem (raz na miech wystarczy, trwa to 5 minut) i kupieniu jakiegos softu do aktywnej defragmentacji jak O&O Defrag - dziala w tle, fragmentacja na dyskach max na poziomie ponizej 1%.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:42 
Cytuj  
defragmentacja dysków znów w modzie?
Ja nie instaluję niczego praktycznie na kompie. I nie przeczę, że się nie da, mój system postawiłem ~5 lat temu. Ale nie jest bezproblematyczny czy bezobsługowy. A to unidentifed connection co 2-3 miesiące, a to nie widzi drukarki na wifi, mimo, że 5min temu drukowałem, a to się zawiesi na twardo (to po wymianie grafiki). Ale jak już pisałem - totalnie nie chce mi się z tym jebać, nie mam czasu ani chęci, a ten czas który mam wolę przeznaczyć na inne prawdziwe rozrywki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:49 
Cytuj  
A co jest zlego w defragmentacji?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.