mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 21:20 
Cytuj  
Sony Daily Edition

http://store.sony.com/webapp/wcs/stores ... RS900BCKIT


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 22:11 
Cytuj  
Jedyny. I niedostepny w sprzedazy ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 06:49 
Cytuj  
Ją mam :) dostałem jak sie okazało że ten co kupiłem miał wadę fabryczna a serwis sony polska jak zawsze dał dupy i musiałem pisać do ich siedziby za granicami :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 07:22 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
przez 3 lata jechalem na E61 wiec co wy wiecie o zabijaniu , znaczy sie o czytaniu na malych ekranach ;)

smarfony z wyzszej polki to takie swiss army knife , z aplikacjami na kazda okazje


Po jakimś czasie dojdziesz imho do słusznego wniosku, że tak naprawdę jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Do gier smartphona nie używam - bo sorry angry birds, fraggery, jakieś tower defence i karcianki to wszystko co jest grywalne i znudziło mi się po pierwszych ~2 miesiącach, do czytania książek za małe i ekran kłuje w oczy. Aktualnie używam smartphona mocno standardowo - telefon, smsy, poczta, www. Pomijając kilka programików w stylu "latarka" które przydają się raz na pół roku, no może jeszcze pogoda i londyńska mapa pociągów/metra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 08:22 
Cytuj  
Dokładnie, ja sam po dłuższym użytkowaniu mam oddzielnie mp3, czytnik itp. a smart głównie poza tel. i sms to właśnie net + jakieś okazjonalne programiki, gps itp.
Można to wszystko robić z jednego urządzenia, ale ciężko mówić o komforcie.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 10:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Po jakimś czasie dojdziesz imho do słusznego wniosku, że tak naprawdę jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.


sluszny wniosek to jest taki Marku, ze kazdy korzysta tak jak chce i tak jak mu wygodnie.
ja kiedys nosilem ze soba nawigacje, mp3, palma do czytania, komorke.
teraz mam jeden telefon i jest zajebiscie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 10:30 
Cytuj  
To jak oglądać tv w wygodnym fotelu albo na rozkładanym stołku rybacki. Ten drugi zajmuje mniej miejsca ale za to mniejszy komfort użytkowania tym samym finalny produkt gorzej smakuje.
Rozumiem pójście na kompromis, ale chyba nikt nie wychodzi z domu z samym tel. w kieszeni jeśli problemem jest wrzucenia do aktówki dodatkowej mp3 czy kindla, tego już nie qmam. ;>

Co do nawigacji jeśli ktoś dużo jeździ i korzysta z gps to głupotą jest używanie na co dzień do tego celu tel. To samo tyczny się innych rzeczy.

Już lepszym pomysłem jest galaxy note czyli pośrednie między smartem a tabletem.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 10:57 
Cytuj  
no widzisz i tu sie nie dogadamy :)
do audiobookow telefon w zupelnosci wystarcza, muzyki nie slucham.
nie nosze aktowki, chodze z samym telefonem, wiec kindle tylko by mi zawadzal :)
poza tym jak pisalem - czytam ksiazki papierowe, a na telefonie przed snem.

jak ktos duzo jezdzi to uzywa nawigacji - zgadza sie. ja nie :)

i nie pisze tym razem na podstawie tego 'co mi sie wydaje' ale na podstawie praktycznych doswiadczen :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 11:02 
Cytuj  
No w sumie jak tylko tel masz w kieszeni to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, tylko właśnie note a nie mały ekranik 4". :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 11:11 
Cytuj  
ale mi 3'7 w zupelnosci wystarcza i miesci sie w kazdej kieszonce :)
optymalne rozwiazanie dla mnie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 11:36 
Cytuj  
Note też się mieści i nawet zbytnio nie przeszkadza a komfort z użytkowania mega. Ale wiem, że Ty nawet przy 2,5" byś się upierał, ze wystarczający rozmiar itp. inaczej byś się nie nazywał Mendol. ;p


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 16:57 
Cytuj  
Jak miałem readera 6" to mówiłem że mi wystarczy jak dostałem 7" to 6 mi już za małe ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 17:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie nosze aktowki, chodze z samym telefonem

This. Z tym, ze telefon robi mi tez za notebooka ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 19:11 
Cytuj  
Bloodleaf - no 6" jest deczko za mała. Po 3 latach użytkowania e-readera cały czas jestem tego świadomy ;)

I ja cały czas wole wyspecjalizowane urządzenie do książek, filmów, GPS-u niż smartfona. Taki jestem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 19:17 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Note też się mieści i nawet zbytnio nie przeszkadza a komfort z użytkowania mega. Ale wiem, że Ty nawet przy 2,5" byś się upierał, ze wystarczający rozmiar itp. inaczej byś się nie nazywał Mendol. ;p


no moze i note sie miesci, ale sgs+ dostalem wiec nie narzekam :)
w zupelnosci mi wystarcza, fakt, ze 'pracowac' raczej z niego sie nie da, ale nie mozna tez pracy nosic ze soba wszedzie :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 19:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
I ja cały czas wole wyspecjalizowane urządzenie do książek, filmów, GPS-u niż smartfona. Taki jestem ;)


Ja też, dla smartfona mam dobre zastosowanie bo znalazłem na niego masę przydatnych dla mnie aplikacji i jestem happy :) ale i tak nadal noszę ze soba i mp3 i readera, oczywiście moge słuchać muzy z fona ale raz że bateria nie wytrzyma mi na nim 60h słuchania muzy non stop to do tego dzwięk jest gorszy, to samo z książkami czytać można ale to nie to :)

Ale każdy ma swoje zdanie i ja to szanuję :)

PS. Mark tak z 10" by się przydało :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 20:25 
Cytuj  
po e61 chcialem maly kompaktowy lekki telefon i sgs+ to zadanie spelnia
telefon "do pracy" to raczej blackberry . Jak mendol powiedzial bebechy galaxy sa w pelni wystarczajace do sprawnego nawigowania po ksiazkach czy tez stronach internetowych , wielordzeniowe procesory i gigabajty pamieci w telefonie to raczej sie przydaja pod gry , a kto o zdrowym umysle by dodatkowo jeszcze katowal smarfona ktory i tak ledwo trzyma baterie dzien czy dwa , i to nie zaleznie od modelu .

ja i mendol jestesmy zadowoleni , jakbysmy chcieli wieksze ekrany czy lepsze telefony to bysmy sobie je sprawili , najwyrazniej wystarcza nam co posiadamy :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 21:33 
Cytuj  
Marek i tak zawsze wiedzial co dla nas lepsze Alda ;)
a teraz jeszcze Blood do niego dolaczyl :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 09:16 
Cytuj  
Można by to podczepić tez pod ciebie mendol że wiesz co dla innych najlepsze więc, przyganiał kocioł garnkowi :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 09:26 
Cytuj  
o na pewno nie w tym przypadku.
tutaj jasno napisalem o SWOICH doswiadczeniach i o tym co dla MNIE jest lepsze.
to wy probujecie mnie przekonac, ze nie mam racji :)
takze pudlo :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.