mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 13:59 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Co Ty pierdolisz? S2 klękał do miecza htc sensation s.
Kupiłem, bo wyrwałem nówkę za tysiaka, ale już po 2-3 miesiącach się wkurwiałem na to ścierwo.


Nie wiem, nie pamietam tego telefonu ale:

"stanowi odpowiedź HTC na Samsunga Galaxy S II"

Pojawiły się informacje iż telefon traci zasięg podczas "nieprawidłowego" trzymania w dłoni[3].

"Znaleziono również krytyczne dziury w nakładce HTC Sense[4][5][6].

Użytkownicy narzekają też na uginający się ekran, brud za wyświetlaczem, częsty brak reakcji na dotyk po odblokowaniu, nie idealną płynność Sense 3.0, słabą wydajność baterii, niewielką ilość wbudowanej pamięci, słabą jakość głośnika, przeciętną jakość słuchawek, częste uszkodzenia bocznego przycisku regulacji głośności, przeciętną jakość zdjęć i filmów z aparatu, HTC watch niedostępny w Polsce[7]."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 14:14 
Cytuj  
Niedawno wgrałem kumplowi cyjana na lolipopie na s2 i śmiga jak burza, akurat samsungi mają najlepsze wsparcie modderskie. S3 to samo, na s4 można wgrać oficjalnego roma na czystym andku - wersja od Google edition. Od s5 juz się ogarnęli a w s6 można nawet odinstalować systemowe apki.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 16:16 
Cytuj  
Ja mam s2 do dzisiaj jako zapasowy telefon i powiem szczerze, ze jakos nie czuje przepasci miedzy nim a nowymi telefonami (poza malym wyswiatlaczem jak na dzisiejsze czasy).

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 16:21 
Cytuj  
Jedyna przepasc to cyferki w benchmarkach i dokladanie coraz to wiecej zbednych bajerow (czytniki lini papilarnych, skanery teczowki oka etc.). O komforcie uzytkowania decyduje jedynie jakosc dopracowanego softu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 18:18 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja mam s2 do dzisiaj jako zapasowy telefon i powiem szczerze, ze jakos nie czuje przepasci miedzy nim a nowymi telefonami (poza malym wyswiatlaczem jak na dzisiejsze czasy).



Kup nowy telefon i poczujesz ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 19:35 
Cytuj  
Chyba w Twoim świecie Marek :) prawda jest taka, że oprócz większych ekranów, lepszych kolorów i grubości telefonów gówno się zmienia.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 19:51 
Cytuj  
rotfl, a na co niby liczysz? Po to samo upgradujesz PC, by dostać większą rozdziałkę, ładniejszą grafikę - oprócz tego gówno się zmienia.
Mi chodziło o to, ze dopóki się nie przesiądziesz to różnicy nie poczujesz - bo niby jakim cudem.

Na galaxy S2 przesiadłem się po jakiejś Xperii (X10?) i owszem wieszało/wykrzaczało/sypało errorami conajmniej ze 2x rzadziej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 21:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mrynar napisał(a):
Ja mam s2 do dzisiaj jako zapasowy telefon i powiem szczerze, ze jakos nie czuje przepasci miedzy nim a nowymi telefonami (poza malym wyswiatlaczem jak na dzisiejsze czasy).



Kup nowy telefon i poczujesz ;)


Tak sie sklada ze w tym roku kupilem dwa telefony: kazam tornado (naprawde porzadny fon, ale rozjechalem go samochodem przez przypadek) i sony (nie pamietam jaki to model, slabszy niz Z).

Naprawde nie czuje roznicy, we wszystkich telefonach wszystko chodzi plynnie. Roznice to mniej lub bardziej wkurwiajace ulepszenia systemu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 07:47 
Cytuj  
nie wiem mrynar, mi tam z S2 co chwila coś się działo. Może wina starego androida bo ja z niego korzystałem jakieś 5 lat temu.
Aktualnie też się nie przesiadam - zostaję przy swojej 5-tce, tylko baterię muszę zmienić, bo po 2 latach użytkowania potrafi mi się rozładować w połowie dnia ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 07:57 
Cytuj  
Tobie zawsze się działy jakieś dziwne rzeczy w życiu, może jakieś fatum? :)


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 08:03 
Cytuj  
nie sądzę bym przekraczał jakąś średnią. Udowodnij.
Zresztą tu jest sporo osób którym zwieszka raz na tydzień zupełnie nie przeszkadza i traktują to jako norme.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 08:16 
Cytuj  
Zawsze jak piszesz o swoim kontakcie z androidem to wspominasz, że coś się zawieszało, nie działało itp. także zrzucam to na fatum, bo każda sztuka jakiej używałeś mogła mieć wadę fabryczną/uszkodzenie fizyczne. :> Inaczej ciężko mi jest to wytłumaczyć, bo nie chcę już zrzucać tego na winę człowieka a nie maszyny.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 08:23 
Cytuj  
niedopracowanie androida wykluczasz? :lol:
Do dzisiaj potrafi się on sam z siebie wywalić - nie chce mi się po raz setny pisać jak android działał za czasów 1.xx i 2.xx. Pogoogluj w necie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 08:44 
Cytuj  
Mój pierwszy tel. to był LG Gt540 na anroidzie 1.6 i wszystko działało a mieszałem w nim co nie miara, bo wiadomo pierwszy tel. na nowym systemie i trzeba go doszczętnie obadać. Później był galaxy s1 i też dział ok a był na 2.1 chyba. U znajomych także nie spotkałem się z tym, żeby sprawny telefon sam z siebie się wywalał, albo to była wina aplikacji, za które już twórca systemu nie ponosi odpowiedzialności albo właśnie uszkodzenia fizycznego.
Nawiązanie do ostatniej sytuacji: ojej batman arkham knight zapełnia mi całą pamięć i wywala aplikację - memory leak, pewnie to wina windowska albo płyty głównej, dla pewności winę zrzucę jeszcze na kartę graficzną, bo przecież to nie może być przez grę, była tak droga i robiło ja dobre studio..
Także jeśli masz problemy z tel. to coś robisz źle w takim wypadku. Kolejny dowód, że ajfony są potrzebne dla wąskiego grona ludzi, którzy nie ogarniają bardziej zaawansowanego systemu.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 09:08 
Cytuj  
brandowany android dziala jak gowno i nadaje sie tylko do wyjebania.
za to moj one+ z cyano dziala jak marzenie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 09:13 
Cytuj  
atherius jaki ty głupi. Ja potrzebuję systemu który mi się nie wyjebie przy naciśnięciu na ikonkę "text messege" a przy tak prozaicznych czynnościach wyjebywał się android i to systematycznie swego czasu. Jak bym był w twoim wieku to pewnie nawet by mnie jarało siedzenie na forach i rozkminianie jak tu coś co nie działa doprowadzić do porządku - tak jak to robiłeś ze swoim batmanem. Ja po prostu za tą samą cenę kupiłem coś co działa mi zawsze i wszędzie.
Szczerze to podziwiam takich ludzi jak ty i zazdroszczę im zasobów wolnego czasu oraz chęci by się z tym gównem użereć. Ja nie mam na to ani chęci ani czasu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 09:23 
Cytuj  
W nowego batmana nie grałem także coś ci się pojabało uchodźco!
Tak jak pisałem u mnie wszystko zawsze działało, widocznie masz tak przejebanego pecha w życiu, że każde urządzenie dostawałeś zjebane, może za głupi ryj a może za pochodzenie, nie wiem ciężko mi ocenić. Mam nadzieję, że to odpowiedz jakiej oczekiwałeś i spełniłem oczekiwania niczym ajfon. :D
Jak masz za mało czasu to może skup się na życiu a nie tylko zarabianiu kasy, bo los ci spłata psikusa, pierdolniesz na zawał z tego stresu i tyle będzie twoje.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 09:30 
Cytuj  
no to widocznie jesteś w czepku urodzony bo u całej reszty android 1.xx i 2.xx wyjebywał się dosyć systematycznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 09:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no to widocznie jesteś w czepku urodzony bo u całej reszty android 1.xx i 2.xx wyjebywał się dosyć systematycznie.


I będziesz przez pryzmat tych starych wersji oceniał obecne tel. na androidzie do końca życia? Ip4 po aktualizacji do nowszej wersji podobno był tak zamulony, że nie dało się używać także oni idą w drugim kierunku, im wyższa wersja tym gorzej. :>


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 11:13 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
I będziesz przez pryzmat tych starych wersji oceniał obecne tel. na androidzie do końca życia?

Co innego mu zostalo? Nie stac go na porzadny telefon, tyle dobrze ze te ifony dostaje za funta od operatora.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.